Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova zakletva Žandarmerije: Bez Kosova i ja ne postojim...  (Pročitano 13743 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo znaci da ili su pripadnici zandarmerije isljucivo Srbi ili da pripadnici zandarmerije koji nisu Srbi ne mogu da je polazu i prema tome ne mogu da se zakunu na vernost RS..


Pa sta bi ti majku mu? Da se u Srbiji zaklinju Aliji??? Mozda bi tad bili zadovoljni...Ma bnema nigde ovakvog naroda na svetu, da uvek kritikuje svoje a hvali druge (obicno one koji se trude da nas istrebe)  Smile

Skini gace p[a nek je.e ko stigne...To je ta logika  Smile

Ja ne znam gde si ti procitao tako nesto. Izvini sto sam izazvala jos jedan napad besa i zlovolje kod tebe zbog loseg citanja mog posta... Greska nije do mene, vec zbog tebe i tvog stava prema meni.

U pitanju je stvarno lose plasirani populizam, jer smatram da i medju manjinskim narodima postoje osobe koje zaista vole Srbiju i nalaze se u vojsci i policiji i stite sve gradjane Republike. Ratovi u poslednjih 20 godina su dokazali to, a najbolji primer je veliki Emir Sisic...

http://forum.burek.com/emir-sisic-stize-u-srbiju-t31648.topicseen.html
http://forum.burek.com/pilot-jna-major-emir-sisic-stigao-je-iz-italije-u-srbiju-t157232.topicseen.html
http://forum.burek.com/emir-sisic-t242113.topicseen.html

Kao veliki patriota, mislim da si cuo za njega i njegovo zlopacenje jer je stitio Srbiju!

Sta vise... njemu je drzava pomogla tek posto je tesko oboleo... za razliku od Miladina za koga je odmah iskesirano milionce i lazna dokumenta zbog barske tuce.

I zato je ova zakletva nelogicna jer ne mogu da je polazu svi oni posteni i odani gradjani Srbije koji zele da je zastite.

Hvala na paznji.

« Poslednja izmena: 30. Jun 2012, 11:28:54 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Батинаши српског народа на барикадама пјевају о Косову?  Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6630, valjda
neshto mislim da je bolje da su stavili chikago mesto kosova jer tamo ima vishe srba nego shto je na kosovu ikad bilo u zadnjih 500 godina...

koja bre istorija i srpske zemlje, to su ionako napisali prvo komunisti pa onda vlasnici ove banana drzave? ako prichamo o korenima logichno je da se zaklinju u neku livadu podno urala... 

zaklinju se isti ljudi koji su lemali narod zadnjih 20 godina, isti ljudi koji nisu odbranili to kosovo jer su bili zauzeti planiranjem atentata...


shto se nisu na primer zakleli da ce braniti narod, da ce poshtovati zakon i raditi u skladu sa njim? ovoj zakletvi na kraju nedostaje samo: za kralja i otadzbinu pa da glupost bude potpuna...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
SonyEricsson k 850i
Cista glupost...
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
mob
Samsung S8 Plus
Citat
U pitanju je stvarno lose plasirani populizam, jer smatram da i medju manjinskim narodima postoje osobe koje zaista vole Srbiju i nalaze se u vojsci i policiji i stite sve gradjane Republike.

I u cemu je tu problem...Neka zive, rade u Srbiji ali i neka postuju ustav te iste Srbije i nece biti problema. Za takve stavove su nekad(slicne onima na b92) koji su upereni direktno protiv drzave (kakva god da je) islo u zatvor, robiju i to sa razlogom. Da se razumemo, meni ne smeta da u toj vojsci ili policiji bude i Madjar i Siptar i Albanac, bilo ko... Sve dok njegovi stavovi ne budu upereni protiv iste.

Citat
Kao veliki patriota

Pusti me tih fraza tipa patriota, nacionalista, desnicar, ultra ovo-ono itd. Ja samo volim svoju zemlju, nista vise. Mozda ona nije bas sjajna ali je moja i tu vise nema razgovora. Moramo se truditi da je ucinimo boljom, bar onoliko koliko je u nasoj moci. Samo ne dolazi u obzir ono gore pomenuto *skidanje gaca
« Poslednja izmena: 30. Jun 2012, 13:23:19 od GoxyMaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Za tebe je patriota ruzna rec?

Mislim da smo zavrsili pricu Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
GoxyMaster - Upravo tako.

Da podsetim neke koji izgleda zaboravljaju gde žive - ovo je država Srbija koja ima svoj Ustav, poredak i legitimitet da zastupa svoje nacionalne interese.

U čemu je problem? Poruka je jasna ili izgleda bar jasna onima koji ugrrožavaju ono što je naše.
Ili bi trebalo da dignemo ruke? Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
SonyEricsson k 850i
Srbija je vec digla ruke..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
LG Nexus 4
Ma mi smo jedan jadan i bedan narod... Ali ne u celini vec zbog te nazalost vecine koja je u fazonu pa sta sto nam ljude kolju i gaze na Kosovu, kad ja nisam ni blizu... Moje dupe nije ugrozeno, znaci to me se ne tice... I onda njihovu nezainteresovanost za patnje i probleme sopstvenog naroda kriju iza glupih recenica tipe "to je odavno izgubljeno, tamo nas nema, nista se ne moze uciniti..." Kada neko bar na neki simbolican nacin pokaze da mu je stalo, kao zandari recimo. Koji kroz zakletvu pokazuju da smo bar mrvicu slozni i da zelimo da zadrzimo nase, njima je to glupo, nepotrebno i tako dalje... Bas iz razloga one kurcobolje za sve sto ne ugrozava direktno njih o kojoj sam pricao... Dakle, kada po njihovoj logizi ostanemo bez Kosmeta (koji nije nas, nema nas itd) onda ce nam posle nekog niza godina uzeti i Vojvodinu, jer nas ni tamo nema bas toliko, a i da nas ima, vi koje ni to ne dotice cete naci razlog zasto ne treba da nas bude briga za taj deo nase zemlje... I tako ce nas parcati i gaziti dok ne zakuca zlo i na vasa vrata... Sta onda? Da li cete i tada da vrtite ovu pricu? DA li ce vam tada biti ok da neko kilometrima daleko izjavi nesto tipa "pa jeste, kolju ih, zive u strahu, decu im ubijaju, ali jbg, to i onako vise nije nase, to sto je godinama i godinama bilo nase, vise nam ne treba jer ga hoce neko drugi, a ti ljudi koji tamo zive (u ovom slucaju vi) su vise nego nebitni? Zaista vam ne zelim tako nesto, ali vasa pomirljivost i nezainteresovanost oko ovoga nam se svima moze jednog dana olupati o glavu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Bas lepo, a sta su radili tvoji pocetkom osamdesetih kada su Srbi terani sa KiM? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.