Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova igračka platforma Nokia N-Gage Arena - N-Gage Experience?!?  (Pročitano 52626 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
HTC desire s
Ne znam, mene te gaming stvari ne interesuje toliko,
sve ima svoje poklonike, a ja nisam bas postovalac ove vrste... Smile

Slazem se sa tobom i isto slicno misljenje imam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Bolje jedno vruće pivo, nego čet'ri ladna...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava BIH/Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson K750i
n-gage je jedin mobash koji nisam razbio
i tek chu ga promjeniti kad izadje neshto slichno njemu

Inache mi idu na k***c komentari tipa: kupi PSP
meni ne treba PSP, treba mi mobash
ali koji pokriva ono shto mene interesuje
igrice, mp3 i usb storage

a onda opet takav isti li kaze, a zashto Rifts ili Asphalt ili ... ne mere na momu 648xp8332a shindlingu mobashu?

Inache imam vremena da se igra samo kad chekam neshto i tu mi upadne n-gage
neki dan sam morao sat i po chekat u bolnici pregled
dok oko mene ljidi vech raspravljau ko je kome ko itd
ja sam preshao 2 nivo u Rifts

Shto se tiche najava za neki novi n-gage, na n-gage. arena.forum se chisto sumnja u takvo neshto. Trenutachno je glavna fora kako ukljuchiti software n-gage podrshku za N seriju, medjutim i ako je to trebalo da bude sktroz aktivno od prvoga januara (kad je prestala oficijelna Nokijina podrshka za modele n-gage i QD), nishta se josh ne deshava. Ako izadje neki model slichan n-gageu, on che najvjerovatnije biti koncipiran kao komunikator.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
HTC desire s
Inache mi idu na k***c komentari tipa: kupi PSP
meni ne treba PSP, treba mi mobash
ali koji pokriva ono shto mene interesuje
igrice, mp3 i usb storage

Inache imam vremena da se igra samo kad chekam neshto i tu mi upadne n-gage
neki dan sam morao sat i po chekat u bolnici pregled
dok oko mene ljidi vech raspravljau ko je kome ko itd
ja sam preshao 2 nivo u Rifts



Prvo svako ima pravo na sveje misljenje a ti ga ne moras poslusati ako ti kaze da uzmes PSP.... Smile
Drugo ti kazes da ti treba fon koji ima "igrice, mp3 i usb storage" , pa zar to nema vecina telefona sad u ovo vreme Smile
Trece sam kazes da imas vremena samo da se igras kada cekas nesto i to za bolnicu, pa sad jesi ti svaki dan u bolnici da igras igrice Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
acikav, igrice za N-Gage su nešto posebno i one su verujem nešto najbolje što se može naći za jedan mob. aparat. PSP je skupa naprava za zezanje i stvarno nisam upoznat sa igricama za istu i time da li se nalaze u "krekovanom" stanju, jer kupovati aparat samo za igranje i još kupovati igrice za isti je ... pa u najmanju ruku svojstveno deci bogataša a ne srednjoj klasi koja mora da radi a ne da nosi i PlayStation u džepu kuda se kreće ili na poslu!
Tako da podržavam mogućnosti N-Gage telefona i još više samu inicijativu da se igrice koje su do sada odradjene portuju na Symbian S60 platformi.
Čisto sumnjam da medju tom "N" serijom spada i Symbian OS verzije 9.1 ... jedino ako se napiše neki tkz. .sisx N-Gage emulator koji dozvoljava igranje ovih igrica kao samih romova ili šta već ....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
HTC desire s
Ok je to da su igrice nesto posebno medjutim glupo mi je da imam fon koji je prava cigla u pravom smislu i jos plus da okrecem na bok kada pricam Smile Inace svaka cast za te igre u svakom slucaju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ok je to da su igrice nesto posebno medjutim glupo mi je da imam fon koji je prava cigla u pravom smislu i jos plus da okrecem na bok kada pricam Smile Inace svaka cast za te igre u svakom slucaju Smile
Iskreno, ništa bolji nisu ni oni WM PDA/PPC aparati, pa Nokia N93 ili E61(koju ne treba ni spominjati), ... treba za sve to imati veeeliku šaku ... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
HTC desire s
Ok je to da su igrice nesto posebno medjutim glupo mi je da imam fon koji je prava cigla u pravom smislu i jos plus da okrecem na bok kada pricam Smile Inace svaka cast za te igre u svakom slucaju Smile
Iskreno, ništa bolji nisu ni oni WM PDA/PPC aparati, pa Nokia N93 ili E61(koju ne treba ni spominjati), ... treba za sve to imati veeeliku šaku ... Smile

Istina je da su i oni veliki ali mi nekako ngage bode oci Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia n-gage
Inache mi idu na k***c komentari tipa: kupi PSP
meni ne treba PSP, treba mi mobash
ali koji pokriva ono shto mene interesuje
igrice, mp3 i usb storage

Inache imam vremena da se igra samo kad chekam neshto i tu mi upadne n-gage
neki dan sam morao sat i po chekat u bolnici pregled
dok oko mene ljidi vech raspravljau ko je kome ko itd
ja sam preshao 2 nivo u Rifts



Prvo svako ima pravo na sveje misljenje a ti ga ne moras poslusati ako ti kaze da uzmes PSP.... Smile
Drugo ti kazes da ti treba fon koji ima "igrice, mp3 i usb storage" , pa zar to nema vecina telefona sad u ovo vreme Smile
Trece sam kazes da imas vremena samo da se igras kada cekas nesto i to za bolnicu, pa sad jesi ti svaki dan u bolnici da igras igrice Smile


Pa nisam bash svaki dan u bolnici Smiley
Drugo, nisam n-gage kupio jutros, wech ga imam 3 godine
USB ima svaki skoro mobitel, ali i svaki ured ima driver i software i gomilu wizarda da ga konektujesh na komp
n-gage se ponasha kao regular flash drive
ali n-gage je prvi gamerski mobash i ima najvechi broj kvalitetnih igrica, te mu je dizajn old school hendheld game konzole
a igrat se mozsh malo prije spavanja, u busu dok se vozish na relaciji a-b itd.
mp3 skoro stalno koristim

PSP ima podrshku mobitela?

ps. zmajuga mi je rodjak koji isto ima n-gage, greshkom sam  iskoristio njegov login, ostao logovan, a imamo dva rachunara u mrezi...
« Poslednja izmena: 03. Mar 2007, 11:36:41 od foetus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia n-gage
Jaran mi kupio N93
welichi je od trikodera iz ST-a Smiley

Opet koncept javljanja sa strane (n-gage) zasnovan je na ideji da ne stavljash svoje masno uho na ekran Smiley
I josh jedna divna stvar jeste shto ga mozesh zapucat u zid i izbit komad zida, a njemu nishta Smiley

potrazi na youtube cheshsi shto su radili test (ukljuchujuchu paljenje let lampom)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
March 05, 2007 Nokia izbacila press release vezan za n-gage
Evo igrica:
Gameloft's Asphalt 3, Street Rules, Brothers In Arms, Hell's Highway, Brain Challenge, Midnight Pool and EA Mobile's FIFA 2008.

evo izdavacha:
Glu Mobile, Indiagames and THQ Wireless

chitav chlanak na:
http://www.nokia.com/A4136001?newsid=1109681

Mene ipak najvishe interesuje Shadowborn koji bi trebao izachi ove godine, a radi ga Backbone entertainment, ljudi shto su radili Rifts. Kazu da je igrica real time i da ako ne igrash dugo, igrica ti poshalje SMS sa izvjeshtajem ili preuzme kontrolu nad mobitelom
(doslovno, na E3-iju je demo po aktivaciji bash preuzimao kontrolu nad mobitelom Smiley
tako da vam mobite vibrira bez razloga ili pushta muziku ili screen saver poludi
Smiley
Smile
Testna faza n-gage platforme najavljena za polovinu marta
i trajat che najvjerovatnije do juna.

Korisnici n-serije (sa n-gage platformom) bi trebali imati pristup svim opcijama planiranim za n-gage platformu: potraznja i kupovina igrica, multiplayer itd.

Aktiviranje se ochekuje toku sljedeche 2ije sedmice.
« Poslednja izmena: 06. Mar 2007, 21:24:41 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.