Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova himna ili sta vec ...  (Pročitano 14705 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
@Ktantonet
Уопште ми није јасно колика је твоја мржња према радилалима када због ње блатиш сопственог брата. Јеси ли ти свесна да ако је истина то што ти причаш, онда је он био ПЛАЋЕНИК и РАТНИ ПРОФИТЕР. Ја стварно не знам шта је ту истина, али је сигурно да ако је био добровољац СРС онда за то није добијао никакву новчану накнаду од странке, то је опште позната ствар како су добровољци радикали били регрутовани и слани на ратиште, а имајући у виду њихов број, сваком са два грама мозга је јасно да је потпуно немогуће да ни сваки стоти од њих буде `добро плаћен` од стране СРС. Не знам стварно на какву аргументацију мислиш и стварно бих волео да видим тако нешто. Можда имаш неке рачуне или признанице, или можда у радној књижици твога брата стоји да је био запослен у СРС па су му ислпаћивали плату? Можда можеш да ми кажеш име човека из СРС који му је давао паре? Када будеш овде у Новом Саду, хоћеш ли да одемо заједно у одбор СРС да се распитамо о томе, да те одведем код људи који су били на ратишту да их питаш колико су пара за то добили, колике су куће саградили и како данас "богато" живе? Ма ајде, твоја прича је стварно смешна...

И јеси ли ти уопште свесна колика је то огромна разлика узети пушку у руку за племенити циљ одбране свога народа и узети пушку и убијати људе ради материјалне користи? Одговори ми конкретно: ДА ЛИ ЈЕ ТВОЈ БРАТ УБИЈАО ЉУДЕ ЗА ПАРЕ? Без обзира шта је ту истина, ја стварно немам никаквих проблема да било коме погледам у очи, било теби, било оцу твога брата, било некој твојој родбини, јер радикали сигурно нису криви за било чију смрт. Са друге стране, да ли би ти могла да погледаш у очи мајкама стотина добровољаца радикала, који су свој живот часно положили за племенити и узвишени циљ одбране своје државе и свога народа и да им кажеш да су њихови синови били плаћеници и ратни профитери? Треба да те је срамота! Што је најцрње у свему овоме, ко зна шта би и сам твој брат рекао на ово што причаш да може да те чује Smile.

Што се радикалске културе тиче, да си више комуницирала са радикалима сигурно би научила да се пристојно понашаш. Ево довољно је да ти напишем један пост и одма си престала да користиш ону ружну реч на `с` Wink. Још пар постова да разменимо па ћеш толико променити речник да ћеш моћи и у клуб књижевника да излазиш Smiley. Него, сада се нешто присећам, јел ти беше она што ми је давно причала о некој `српској вероисповести` када сам, прочитавши то, одустао од расправе са тобом? Уфф, на кога ја губим време у сред испитног рока... Smile ...слободно ми реци и да сам будала, заслужио сам то Smiley
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.