Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nov način tumačenja istorije u regionu  (Pročitano 9185 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Multivju ne znaci da ima 6 istina nego da slusas sta drugi imaju da kazu I da proucavas razloge za razlicite price
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Koji drugi?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Svi koji su ucestvovali y dogadjaju. Imao Sam prilike da citam o vaznim dogadjajima I procesima Iz muslimanske perspective, od krstaskih ratova na ovamo. Vrlo zanimljivo uporediti sa evropskim stavovima.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Ma mi govorimo o školskom programu brate...i ja uzmem čitam o aktuelnim dogadjajima medije na arapskom kroz gugl translejt da bih imao i tu perspektivu,ovde se govori o školskom programu,gde bi mene neko ubedjivao kako je moj narod hteo da istrebi muslimane i kako je počinio genocid...we've been down that road mnogo puta i nema svrhe.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
To nije u pravom smislu reci skolski program jer ovakva citanka nije I nece biti propisana programme, nego je rec o slobodnom izboru nastavnika da koristi jedno od ponudjenih ili mogucih pomocnih nastavnih sredstava. Razumem tvoj strah, Ali jw u velikoj meri neopravdan. Zapitati se o motivaciji drugih ne znaci automatski promeniti stav o proslosti. A sto she tice zlocina, svi su ih cinili. To bi upravo tako moralo da se kaze. Shvatanje da vlade manipulisu gradjanima I da se razliciti narativi razvijaju u razlicitim zemljama Iz razlicitih interest moze samo da pomogne. U suprotnom, is istorija se svodi na predvojnicku obuku a ne sticanje znanja o funkcionisanju drustva
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
Svi koji su ucestvovali y dogadjaju. Imao Sam prilike da citam o vaznim dogadjajima I procesima Iz muslimanske perspective, od krstaskih ratova na ovamo. Vrlo zanimljivo uporediti sa evropskim stavovima.

pa to su njihove kolonije...zato i jeste zanimljivo...

oni su ih naucili sve ovo sto rade danas...

za 1400 godina islama terorizam postoji od avganistana na ovamo...

a pre toga islam i uopste muslimani su bili sinonimi za bezbednost...

recimo citat jedan iz kurana...ko ubije jednog coveka to je isti greh kao da je ubio covecanstvo...

to naravno nigde neces videti na tzv slobodnim medijima...

tzv terorizam to je odgovor islama zapadnoj civilizaciji...i praktnicnom robstvu od hiljadu i kusur godina...

imas zemlje poput avganistana gde posle boja zaracene strane zajedno idu poginulima na sahranu...

gde postoji obaveza bez obzira dal je neko u ratu ili ne da se ljudi prime i da im se pomogne...

i sad ova merkel tamo nesto serenda o nekakvom multikulturalizmu ..njegovoj propasti...

to postoji...na 70% planete...samo u tih 70% ne spada evropa...

tamo jos uvek vlada robovlasnistvo...to je prava istina...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
tzv terorizam to je odgovor islama zapadnoj civilizaciji...i praktnicnom robstvu od hiljadu i kusur godina...
iako je nekima terorizam jedini odgovor, to nikako ne vazi za sve teroriste. terorizam muslimani i hriscani i komunisti itd svi primenjuju nediskriminativno. imas neprestani terorizam muslimana protiv puslimana. evo ti i ovoga sad u turskoj

a ropstvo od 1000 i kusur godina? Smiley jesi cuo ti za osmansko carstvo?
muslimanska teritorija koja je najduze bila pod vlascu evropske sile je alzir 1830-1962. ustvari banglades je bio nesto duze, deo ostrva java.. al nije to ni tako bitno. uglavnom je kratko trajala vlast zapada nad delovima islamskog sveta
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
cini se to tebi...terorizam je zapadni produkt...

uvek kad je nesto tako bolesno to su oni...uopste ne mora covek da se udubljuje dalje...

niko na planeti toliko bolestan ne postoji...samo oni...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Vau, izgleda da je taj islam u stvari nešto najbolje što se ikada desilo čovečanstvu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
cini se to tebi...terorizam je zapadni produkt...
znas kako, super se primio sirom islamskog sveta
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.