Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:06:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Notebook Samsung  (Pročitano 4331 puta)
19. Sep 2011, 01:21:44
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Poszdrav svima, imam problem sa operativnim sistemom na Notebook-u, kada sam ga kupio uz njega sam dobio windows 7 starter, ali je blago receno katastrofa kako on radi. Seca non stop, koci, blokira....a sve to se vise desava kada je na bateriji, kada je na punjacu malo bolje radi, ali je i to daleko od dobrog. Hteo sam da zamenim OS i pokusao sam sa normalnim winows 7, ali ne ide, prvo mi je pri kraju instalacije pokazao da je instalacija "falid" a onda kad je podigao sistem nemam opciju za wireless, nemam opciju promene rezolucije....
E sad sta mi je ciniti? pomagajte....

koji OS bi najvise odgovarao na njemu?
Inace se radi o ovom modelu:
http://www.bcc.rs/katalog/detail.php?id=2838&SAMSUNG%20NP-N145-JP01RS,ATOM%20N455%201.66GHz,1GB,250GB,10.1

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Sensation
To sta ti imas i nije notebook, vec netbook. A taj starter je bas i namenjen za njih. Ne bi trebalo ni da pokusavas nista bolje od toga. Ili Win7 starter ili XP.

A ovo ne znam da li je pametno...
« Poslednja izmena: 19. Sep 2011, 01:34:19 od savage »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Hvala na ispravci i na odgovoru, sto se tice ovog upgrade-a zasto ne znas da li je pametno? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Sensation
Kazes da ti i ovaj secka, a to je najmanje zahtevna verzija Windowsa 7 namenjena bas takvim racunarima. Ako bi uradio upgrade na bolju verziju, radilo bi ti daleko losije. Verovatno ti se nesto tu zeznulo, pa ne bi bilo lose da odradis reinstalaciju Windows 7 startera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Spas iz svemira

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 331
Zastava U devojkama
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG G2
Ja sam klincu kupio prosle godine LENOVO S10e i istih je karakteristika kao taj SAMSUNG,pre par meseci stavio sam  mu WINDOWS 7 home premium i ubacio 2GB RAM-a umesto 1GB sto je imao fabricki i radi odlicno.E da,iskljucio sam mu aero i jos par gluposti i nije nikada zakocio niti pravio probleme.Probaj i da instaliras XP LITE koji ima oko 190MB i namenjen je za netbook.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
Samsung Galaxy S9+
Ljudi ne secka netbook zato sto ima windows 7 starter.  Smile Smile To nije problem zbog toga.Problem je 100% nesto drugo.Ne treba da stavlja XP lite na tu masinu jer XP lite je namenjen za krsine najgore tj pentium 3 koji ne moze da potera SP3 XP.Moze slobodno da stavi windows 7 premium home i po mogucnosti ako doda 1 gb ram-a to je odlicno.Moj savet ti je da das nekom ko zna da instalira 7-cu(servis ili neki prijatelj strucan) i da vidis dal onda radi.Ako brljavi nosi netbook na popravku(imas garanciju boli te...).Ne sme da sece , zakucava i brljavi...Mora da radi normalno.Naravno nemoj da ocekujes da igras sa njime 3d video igre i da radis u mayi ili adobe premieru.Ako ti tu secka onda imaj na umu da nisi uzeo masinu za ozbiljne poslove nego maleni netbook koji sluzi za igranje angry birds, surf , muziku i divx filmove.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ma on meni secka i kad sam na netu, nego sam ja napravio gresku, pokusao sam da instaliram window 7 ultimate i sad ne mogu da vratim starter, jos mi se pojavila nova particija, ne znam ni sam kako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubaci memoriju... Jeftina je ...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Siemens C55
treba tu 100 stvari bolje skini home premium, ultimate je previse za taj netbook naravno u pitanju su i drajveri i jos stotinu drugih stvari a particija je verovatno system reserved ako na to mislis windows 7 odvaja dodatnu particiju od 100mb i to je ok a ostali prostor ti mozes da rasporedis kako zelis... i eto po preporuci ako ti nije toliko do izgleda iskljuci aero mogao bi cak da podesis da radi u best performance rezimu... drajveri odavde http://www.samsung.com/rs/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=1401&prd_mdl_cd=NP-N145-JP01RS&prd_mdl_name=NP-N145P&srchword=NP-N145-JP01RS
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Uspeo sam da vratim windows 7 starter, ali automatski mi nije instalirao sve drajvere, ostalo je da se instalira drajver za graficku i za wireless karticu. Sto se tice graficke instalirao sam sa sajta koji mi je @breza5 poslao (hvala puno), ali sto se tice wireless kartice nisam uspeo. Pokusao sam sa raznim drajverima ali mi nikako ne uspeva. Da li ima neka aplikacija koja sama moze da pronadje drajver sa neta?
ps. koliko sam do sada provalio mislim da mi komp seca zbog graficke, tj mozda treba probati neki noviji drajver? Sta vi mislite da li to moze da bude uzrok?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:06:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.