Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:04:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nosite njihov poklon  (Pročitano 2352 puta)
09. Dec 2008, 09:08:36
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Nekada vam dečko ili devojka poklone slatkiše, koje je zatim super pojesti zajedno s njima (ne morate, ali je lepo). A nekada vam poklone neki nakit ili odevni predmet, i budu jako srećni ako vide da vi nosite njihov poklon.

Prilično je jasno u čemu je ovde fora - svako voli da vidi da vam se dopao njihov poklon. To je još i više slučaj s voljenom osobom, verovatno nesigurnom da li su "potrefili" ono pravo, ili su u potpunosti omanuli. Zašto još i više s voljenom osobom, zar ne želi svako ko vam nešto pokloni da vidi da vam se poklon dopao? U najvećem broju slučajeva želi, ali je u vezi emotivni ulog veći, a i nesigurnost u pogađanje ukusa je veća. Plus je i stvarno divan osećaj kada vi s ponosom nosite znak nečije ljubavi, tako da vas svi vide. I još kad vas neko pita gde ste našli te super minđuše ili tu ekstra majicu, vi kažete da ste to dobili od voljene osobe, a voljena osoba je tu u blizini i čuje to i zablista od sreće...

Naravno, dešavaju se i nezgodne situacije da vam se poklon voljene osobe ne dopadne. Ne odgovara vašem ukusu, ili bude nešto što vam loše stoji, ili vam ne odgovara veličina, a ne može da se zameni... Ne nosi vam se ta stvar. Ako se radi o nečemu što vam je premalo, onda to fizički ne možete da obučete, i tu nema šta. A ako se radi o nečemu što ne odgovara vašem ukusu ili vam se ne sviđa kako vam stoji, probajte ipak da bar nekad nosite tu stvar, može i onda kad ste vas dvoje nasamo kod vas, koliko da pokažete voljenoj osobi da cenite njen trud i njenu pažnju. Jer pažnja je ono što se računa, a ako ste s tom osobom odskora, nije neobično ako joj ne uspe da iz prve potrefi šta bi vam se dopalo - biranje poklona je uvek osetljiva stvar, sigurno se i vama dešavalo da ne umete da odaberete poklon za nekog.

A kako biste pokušali da izbegnete da još nekom prilikom dobijete nešto što vam se ne dopada, probajte da suptilno (ili ne naročito suptilno, samo da ne zvuči baš kao naručivanje) stavite voljenoj osobi do znanja kakve stvari volite, kakav vam je ukus, šta vas zanima. Onda ćete moći da ponosno pred svima pokazujete kakvu vam je fenomenalnu stvar poklonila voljena osoba.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:04:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.