Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:39:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nosač aviona (NEW)  (Pročitano 4223 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung S7
Poenta nosaca je da se rat vodi dalje od svoje teritorije,i te kako ima znacaj kao sto se sad vidi ,a mislim i u buducnosti.Lako unistiti nosac ?Pa mislim da je lakse sravniti grad sa zemljom nego njemu prici.Pored raznih razaraca,fregata,jurisnih glisera,aviona,daleko dometnih raketa nosi i nuklearne glave .........pa ajde unisti ga?Na svaku pretnju sa kopna je spreman da odgovori ...pa cak i da bude unisten pre toga ce sravniti neprijatelja.Nosaci aviona su danas posle nuklearnih projektila drugo takticko oruzije na skali,i kao kod nuklearki sto ih imas vise .....jaci si.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson 
Herros ne slazem se sa tobom zato sto nove Ruske rakete a u bliskoj buducnosti laseri itd.Imaju neverovatnu
brzinu tako da Ameri nece moci da odbrane svoj nosac ni uz boziju pomoc.Zaustavi ti ovo SS-NX-30 koja je brzina
ovog cuda od rakete kolko maha pa ni ovaj novi stit im nece pomoci.Jos plus ove rakete ce naj verovatnije da prodaju
Kinezima itd.Nosac aviona je bio dobar pre 10 godina sad to vise nije pogotovo za neki veci sukob sa nekom vecom
silom.E sad sto Ameri ne smeju da napadnu Iran to je vec njihov problem.


Evo mog argumenta plus dokaz zasto su Rusi pametniji uporedi cenu ove rakete i nosaca sve ce da
ti bude jasno

The SS-27 can strike any target within the continental United States and the placement of SS-NX-30 missiles would enable worldwide deployment. The placement of such advanced missiles on modern submarines would make it nearly impossible to successfully prevent a missile launch, while current ABM technology is insufficient to prevent its successful impact. As a solid propellant design, it can be maintained on alert for prolonged periods of time and can launch within minutes of being given the order. Its confirmed single 550 kT warhead is sufficient for the depopulation of cities, which combined with its survivability, makes it an ideal retaliatory weapon. The SS-27 and the SS-NX-30 enables Russia to guarantee a successful nuclear response.

Pozdrav ovo sam napisao bez namere da te uvredim to su moji argumenti i moje misljenje.
« Poslednja izmena: 01. Jul 2006, 13:19:37 od dzoni »
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung S7
Bez ljutnje Dzoni ti mnogo letis i gledas filmove.Prvo pricamo o sukobu nenuklearnog rata.Znaci klasicna masinerija.O tome o cemu ti pricas ....pa ne znam kakve da su rakete posalji ih 100 i 10 ce stici ...ne bitno na njihovu brzinu itd.Pricamo o strateskoj upotrebi nosaca aviona,kao i prevlasti na moru,ne mastamo o nuklearnom ratu.Elem,raketni sistemi Rusije su navodno najbolji na svetu(kazem navodno jer nisu nikad upotrebljavani),ali i pored toga Ruska ratna masinerija se nije dokazala posle WW2 ......da ne pricamo o avijaciji koja je skidana u Avganistanu od obicnih stingera.Razmisljaj realno.......cekaj ...aj da se vratimo i u Vijetnam ....gde su Migovi harali nebom do pojave F-4ke(Fantoma)..koji ih je kasnije skidao ko kruske (prva upotreba AIM9 Sidewinder)....
Znaci ruska tehnologija se zasniva na teoriji , a Americka na praksi.Su-27 je bio bauk za svaki zapadni avion do 1990 godine .....ali gde se dokazao ??Nigde.O tome ja pricam,dzaba njemu i kobra i zvonce i sva ta manevrisanja kad je bez Awaksa golo govno u borbama bez vizualnog dometa.
Danas informacije dobijaju rat ,kao i pare ....a ne junaci.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson 
Ne osporavam ja kvalited i nadmoc Americke sile samo pokusavam da svatim sta ce im jos nosaca aviona kada
i ovako ove male zemlje mogu da odvale i sad .Da se mozda ne boje Rusa ili Kineza.To sto se Ruska sila nije dokazala
ne znaci odma da je slaba losa ili nedaj boze ne upotrebljiva.Svi znaju da su Ameri digli stit zbog Ruske rakete Bulava
a ne zbog neke tamo Koreje.E sad ako se Ameri plase Koreje koja je mizarna vojna sila kako onda mozes da otpisujes
Ruse.Sto onda mocni Ameri nisu usli sa kopnenim trupama u Jugoslaviju 1999 godine.Zato sto bi dobili po zadnjice
vise nego sto bi bilo prihvatljivo za njihovu javnost.Ato da informacije dobijaju rat to je delimicno tacno ko i pare.
Rusi lakse mogu da naprave svo naoruzanje od bilokoga i jeftinije.I opet pominjes neke smesne sukobe mene zanima
odgovor na pitanje dali bi nosaci aviona mogli da se suprostave Ruskoj armji moj odgovor je ne .E sad dali ce to da
se desi ili nece nije ni bitno.Zakljucak je dakle da oni prave nosace da ratuju sa nekim smesnim zemljama a ne sa
pravim pretnjama kao sto je Rusija,Kina,Indija itd.Aj pozdrav sad ovo je zadnje sto cu napisati na ovoj temi.
Nema ljutnje ja tako gledam na stvar
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
HTC HD2
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung Note 4
Tuzna je istina da kab bi nama poklonili jedan, prvo ne bi imali cime da ga opremimo, a onda ne bi imali ni gde da ga vozimo...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
zalosno je, herros, da ti velicas jednog siledziju koji se vec 200 godina neprestano izivljava nad malim i nemocnim zemljama zarad materijane koristi...

kazes da je americka tehnika najbolja.. a  ja te pitam da li to znaci da bi se svaka zemlja koju je amerika napala uspesno odbranila da je imala americku a ne rusku tehniku????

zar ne kapiras da je americka nadmoc pre svega u brojevima a ne zato sto imaju "bolju" tehniku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
HTC HD2
Tuzna je istina da kab bi nama poklonili jedan, prvo ne bi imali cime da ga opremimo, a onda ne bi imali ni gde da ga vozimo...

Smile ko bi nama dao , nama nebi dali da cuvamo , nacrtanu ovcu , ali ako hoce neka daju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung S7
Citat
zalosno je, herros, da ti velicas jednog siledziju koji se vec 200 godina

Zalosno je sto si ti to tako ukapirao,ja nikoga ne velicam vec govorim cinjenice.Da su najaci ....jesu i tu nema sta da se polemise ,jer da nisu ne bi ovo mogli da rade.Ja polemisem o naoruzanju ,a ne o politici i moralu.Prosto ne mogu vise da slusam Rusi ovo,Rusi ono....jer ne daj boze nikom te 99 sam bio na Kosovu i osetio Zapadnu masineriju dok su ti isti Rusi samo "pricali" ,a intervenisali jedino kad smo oborili Steltha ...da pokupe informacije i delove.Obozavam Rusku avijaciju,ali njihovu administraciju kao ni Americku ne mogu organski da podnesem.


Citat
zar ne kapiras da je americka nadmoc pre svega u brojevima a ne zato sto imaju "bolju" tehniku...
Normalno ....dva losa ubise Milosa....

Cekaj ,a sta su Rusi trazili 10 godina u Avganistanu?Oni nisu mala i nemocna zemlja?Isti andrak kao sto i radi USA ,samo Ameri su imali muda da doturaju svoje stingere Avganistancima,dok Ruje nama nisu nista dale,kad su nas oni bombardovali.E o tome pricam.Prodavali su nam krseve od MIG-29A koji bre nema ni jebeni ECM ,a naveliko su vec pravili MIG29S......sta tajna?Mislim ....ide bre ona izreka lepo "Ne daj boze da te Rusi brane i Grci hrane".
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
ruska vlast je otpisala 30 miliona rusa koji su ostali u bivsim sovjetskim republikama a ti ocekujes da podmetnu ledja za srbe od kojih je barem pola antiruski orijentisano?!?!? 

zar ne ocekujes malo mnogo?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:39:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.