Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia Slim symbian E50  (Pročitano 41970 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 139
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6680
Ova glupost ima mislim i u motoroli v3.Mislim da su ovi ljudi na Nokia forumu u pravu,Nokia je postala bezobrazna i misle da mogu činiti šta hoće,a ljudi kao stoka će kupovati svaku njihovu glupost.Prvo su krenuli sa ovim Symbian verzijama koje imaju hrpu restrikcija,pa sad i ovaj vaš problem.Ne znam,ali ja bih taj telefon prodao pod hitno i kupio sebi neki drugi,možda čak i napustio Nokiu u potpunosti,jer da te neko za tvoje pare j***,to se zove kriminal.Prodajte ljudi to i ne čekajte novi firmware,za svoje pare kupite sebi užitak i imate pravo na poštovanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Ma ja sam update softwer zato sto sam nekad imao problem kad me neko zove da se pali speakerphone...
A sad na 07.13.0.0 imam isti problem (nekad se upali speakerphone i tel. blokira) + indetifikacija poziva . . .
Nista, cekam novi softwer pa da vidimo ^^ Smiley 1
« Poslednja izmena: 28. Jul 2007, 19:27:37 od vecera »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia E 50
Imam jedno pitanje za vas strucnjake! Smile Smile Nabavio sam jednu lepu igricu za moju nokiu. U pitanju je Tetraedge Return to Mysterious Island. Medjutim pored sis fajla za instalaciju sadrzi i jedan rar fajl koji treba da se iskopira na mmc u folder Private.
Na koji nacin da ja dodjem do tog foldera koji je skriven? Y-Browser ga vidi ali ne mogu da ubacim fajlove u njega jer nema tu mogucnost. Konekcija sa PC jem ide preko bluetootha. Da li je moguce to uraditi pomocu nekog softwera bez DKU kabla ili  Card readera?
Hvala unapred i pozdrav!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
predator016 ... Automatski odgovor: Piraterija na forumu nije dozvoljena. Za vise informacija posetite ovu temu i konsultujte pravilnik foruma.

Ne traži da ti se opiše kako da krakuješ aplikaciju ili igru... Piraterija je zabranjena.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E 50
Nabavio sam usb kabl za e 50 ali mi nikako ne uspeva da se konektujem. Instalirao sam najnovije drivere, taze skinute sa nokijinog sajta, a komp uopste ne prepoznaje tel. A cak nemam opciju u telefonu Menu-connectivity-mass storage, vec samo pc-suite i data transfer.Da li je moguce da sam uzeo pogresan kabli?Kad sam ih prvi put povezao komp mi je prijavio Found New hardware i posle toga nista. Ne mogu ni da se povezem preko PC-suita.Hteo sam da fon koristim kao Card reader ali nista od toga.
Moze li mi neko pomoci? POZZ i Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
predator016 - Koja ti je oznaka kabla?? Ako je ca-53 ili dku-2 ... sve je u redu?! To je kabal za tvoj telefon. Smile
Data transfer je ono što tebi treba. Tj. navodni mass storage.... To je ustvari ono što tebi treba.  Smile
Ako neće lijepo da se konektuje , preporučujem ti da deinstaliraš PC suite i drivere za kabal... i da fino polako iz početka ponoviš instalaciju. Ne trebaju ti nikakvi dodatni driveri za kabal. PC Suite sadrži drajvere za tvoj kabal i najvjerovatnije da si uprskao stvar instalacijom tih novih drivera.

Znači... Deinstaliraj Drivere za kabal , PC suite.... Zatim skini najnoviju verziju PC suitea sa neta i instaliraj i trebalo bi da riješi problem.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2007, 15:20:35 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E 50
ok. Probacu tako pa cu videti. Javljam sta je bilo
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E 50
A sto se oznake kabla tice, uopste je nema.  Jedino sto ima je oznaka NO.BT040   628080 i velika brojka 6070, kao da je za nokiu 6070. Drug mi ga je kupio u BG. ne znam gde. Ubicu ga ako je sa pijace Smile Smile
Izvinjavam se za repost.
Probao sam sve oid pocetka i dalje nece.Verovatno kabal nije u redu. Ne znam sta sam drugo mogao pogresiti. Nije to nuklearna fizika jebiga. Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2007, 15:41:14 od predator016 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone
 Smile

Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E 50
Problem je ipak bio u kablu. Juce sam nabavio drugi kabal i nisam imao nikakvih problema. Sve je radilo super, uspeo sam da udjem u sve sistemske i hidden fajlove i foldere. Uspesno sam editovao Private folder. A uspeo sam i da preko NSU da nadogradim Firmware do verzije 07.13.00. Trajalo je dobrih sat vremena ali je proteklo bez ikakvih problema. Nisam menjao product code  jer je tel za nase trziste. Jedino sam imao malih problema sa mmc jer je nisam bekapovao na kompu i formatirao posle nadogradnje tako da sam neke aplikacije morao da instaliram ponovo, ali nista strasno...
POZZ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.