Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N79  (Pročitano 33310 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Juce sam bas pazario ovaj telefon,i mislim da je vrh...
doduse,nisam zaludjenik za telefonima to govori cinjenica da sam do sad imao Samsung e720 (vec 3 godine)
ali kad kupujem kao i svako drugi volim da imam dobar telefon.  Smile

E sad..u toj prodavnici su mi rekli da kad se baterija isprazni da je punim samo jednom i to 15 sati.
a drug mi kaze da nema potrebe za tim...kao vec su formatirane...kao bolje da je ostavim tako,tj da je punim normalno..kome verovati sad?  Smile
baterija mi je pri kraju  Smile

ps: prikacio sam tel. na USB tj. povezao ga za kompom,i zaboravio da ga izvadim neka 2-3hata,valjda se nije sjebala baterija?
mislim ja trenutno nemam nikakvih problema sa baterijom ili telefonom,ali nije na odmet da pitam jer neznam.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
Mislim da ima tema o baterijama gdje smo više puta konstatovali da novije baterije nemaju memorijski efekat i da možeš da ih puniš kako te volja.
Puni dok se ne napuni i ništa više od toga. Nema potrebe da je toliko dugo držiš na punjaču. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 4
Ja sam sada naisao na jedan veoma zanimljiv podatak (u jenom strucnom review za digitalne fotoaparate)  da ako  hocete da produzite vek  vase baterije optimalno je da se puni baterija kada je izmedju 20% - 80%, znaci nije za preporuku da ostavite teleofn da se skroz isprazni niti da ga punite kada je pun preko 80%.
Sto je tacno jer ja stalno kacim telefon na USB da ubacujem nesto u njemu i u isto vreme se i puni, i nikada nisam imao problema sa baterijama za razliku od ostalih u kuci koji cekaju da im se telefon ugasi da bi ga punili.
« Poslednja izmena: 19. Jun 2009, 09:36:13 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
hvala na odgovoru poslusao sam tvoj savet  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Znate sta mi se desava da mi moj n79 sam brise slike pooneke koje imam koje sam kamerom nacinio:( Bio sam na moru i cesto sam koristio tamo wlan i dal je moguce da je sa interneta povuko neki virus koji mi brise slike:( KAkvih sam slika napravio na moru pola ih sad nemam:( znal mi ko rec sta je i sta je lek ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia N79
Znate sta mi se desava da mi moj n79 sam brise slike pooneke koje imam koje sam kamerom nacinio:( Bio sam na moru i cesto sam koristio tamo wlan i dal je moguce da je sa interneta povuko neki virus koji mi brise slike:( KAkvih sam slika napravio na moru pola ih sad nemam:( znal mi ko rec sta je i sta je lek ?

Moras uraditi update softwera i prestace.. ..... To se i meni desavalo....
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia N79
Pozdrav ljudi, zanima me koji biste servis preporucili po mogucnosti u ns! Dakle imam neki cudan problem sa displayem slika nestaje, pojavljuje se itd.... Malo sam trazio po netu i nasao sam ovaj snimak na yt, dakle identicno kao sto ovaj momak predstavlja.  http://www.youtube.com/watch?v=51ORJ3NFCo4

E sad moram da napmenem da nemam garanciju a  star je svega 2 meseca! I nosio sam ga u jedan servis u NS koji navodno vazi za dosta dobar i vratili su ga sa objasnjenjem da nesto nije u redu sa plocom .. da su proveravali konektore i display i kao to je sve ok .i bla bla.... Ja bas nesto sumljam da je to, cini mi se vise da je neka seriska greska, ali bez obzira moram ga popraviti...

Razmisljao sam da ga odnesem u Mobis u BG .....
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
Nokia N79 firmware V31.002 released



The Nokia N79 got a new firmware update today and the new version is v31.002, and as usual Nokia has not published the changlog so feel free to comment at the end of this post if you find any changes in the new firmware. Dont forget to backup your data before updating the firmware! You can download the new firmware from NSU (included in PC Suite).

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
Nokia N79 firmware updated to V32.001



The Nokia N79 gets an minor firmware update and the new version V32.001 can be downloaded from NSU (included in PC Suit) or OTA (Over-The-Air). The changelog is still unknown.

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
e...ja neznam jel ima neki noviji update a da je izasao pre 2 meseca...no to nije ni bitno...
bitno je to mi je izbacio novi update i ja sam mu dozvolio...posle 20 minuta (otprilike) telefon je izgleda izgubio internet konekciju na kratko i sve prekinuo...ekran je bio beo ..znaci svetleo...i nista nije radio.
hteo sam da ga ugasim i upalim...nista...morao sam da vadim bateriju (mozda je to bila moja greska)
kad sam se vratio symbian se digao ali non stop treperi.
Kao da u jednom sekundu ulazi u meni,drugu izlazi,treecem nesto trece radi..znaci non stop treperi...
nista nemogu da radim...sve je crklo...

pokusavam preko PC Suit-a da reinstaliram Symbian ali u toku rada mi izgubi USB konekciju...pa mi tamo javlja da nije konektovan mobilni...itd..znaci neznam sta da radim...

ps: becup... pa.... Smile  nisam sacuvao becup Smile

imate li neku ideju?  Smile


update:
niko nema ideja? taj fazon?  Smile  e malera...
moracu zvati servis...javicu vam sta sam uradio....
u medjuvremenu...ako neko dobi neku ideju ...znate sta vam je ciniti


novi update::
zvao sam servis...ja odavde nemogu nista da ucinim.
Mora da se rusi taj sistem i stavlja novi (tj. najnovija verzija Symbian-a.)
To je gotovo za pola sata. Kosta 1400 dinara.
eto toliko...valjda ce nekom zatrebati ovaj podatak.
« Poslednja izmena: 25. Jun 2010, 15:07:55 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.