Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 298
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia n73  (Pročitano 238068 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC One X
Mnogo je bolji od n70 -> prvo, kamera je daleko bolja (Carl Zeiss sve govori), zatim ima vecu internu memoriju, koristi miniSD kartice (koje su bolje od MMC kartica), zatim veci kapacitet baterije, 3d stereo zvucnici, IC port i noviji symbain su manje-vise bitne stvari (kako kome). Jedini nedostatak je izostavljanje WLAN-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Smrt je tek pocetak

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Samsung Galaxy Nexus
Mene jedino zanima koji procesor koristi n73,da li je u pitanju isti onaj iz n80 na 300 i kusur MHz ili nesto brze.Jedina mana modelu N70 je sto koristi isti procesor koji  pokrece i n6630,stim sto je tih 220mhz sasvim dovoljno za n6630 ali je kod n70 on i suvise opterecen i samim tim telefon je dosta sporiji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Mnogo je bolji od n70 -> prvo, kamera je daleko bolja (Carl Zeiss sve govori), zatim ima vecu internu memoriju, koristi miniSD kartice (koje su bolje od MMC kartica), zatim veci kapacitet baterije, 3d stereo zvucnici, IC port i noviji symbain su manje-vise bitne stvari (kako kome). Jedini nedostatak je izostavljanje WLAN-a.
I ima veći ekran! Smile
I opet gle ironije - ima veći ekran od n80 ali nema wlan! Što bi se reklo da opet nokia ne pravi "kompletne" modele. Čak se ne može izgovoriti fraza "za svakoga po nešto", iz prostog razloga što nema modela koji će skupiti sve "u jednom" bez obzira na cenu, ali ipak da ga ima u ponudi. Uvek mora da se izostavi nešto što se ubaci u neki "prepakovani model" i tako pokušava prodaja više modela odjednom!
To me strašno nervira. Kad već koštaju nenormalno trebali bi očekivati za taj novac i kompletno zaokružen proizvod sa svim funkcijama na njemu.
Mislim da će ovaj telefon kao i ostali modeli uvek naći put do kupaca kojima ne smeta "svaka dlaka" i "funkcija manje", no od "viška glava ne boli"!!!
Recimo model n93 gotovo da ima sve karakteristike kompletnog proizvoda, ima čak i optički zum kamere, ali nema Infrared port.....što bi ga svrstalo u prvi model nokije kome nešto nije izostavljeno! Ovako opet ostaje "okrnjen" model kao i sve nokije na tržištu danas(bez obzira znači li nekome taj IR ili ne)!!!
Šta reći, opet ista priča i odabir izmedju najpotrebnijih funkcija i odricanja od onih manje potrebnih!!!
« Poslednja izmena: 28. Apr 2006, 01:15:08 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Smrt je tek pocetak

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Samsung Galaxy Nexus
Pa narvno da nece da izbace full model jer im se ne isplati.Ko bi onda kupaovao ostale?To je vrlo dobra politika sa njihove strane ali za nas korisnike ostaje samo da gledamo sta nam je potrebnije i korisnije i cega se mozemo odreci i na osnovu toga praviti izbor.Dokle god nokia bude "monopolista" po pitanju simbian telefona dotle ce i moci da diktiraju ovakvu politiku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC One X
Mnogo je bolji od n70 -> prvo, kamera je daleko bolja (Carl Zeiss sve govori), zatim ima vecu internu memoriju, koristi miniSD kartice (koje su bolje od MMC kartica), zatim veci kapacitet baterije, 3d stereo zvucnici, IC port i noviji symbain su manje-vise bitne stvari (kako kome). Jedini nedostatak je izostavljanje WLAN-a.
I ima veći ekran! Smile

Da, to sam zaboravio da stavim.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Smrt je tek pocetak

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Samsung Galaxy Nexus
Ja mislim da je za nas n72 pravi izbor.Namenjen je iskljucivo mrezama gde dominira EDGE/GSM kao sto je nasa,nema 3g niti drugu kameru(i nije mi jasno zasto mu se to zamera kad to i onako kod nas nefunkcionise i pitanje je kad ce uopste u potpunosti funkcionisati a cak i tada posatavlja se pitanje da li je to nama uopste i potrebno a u krajnjem slucaju do tada ce izaci jos krdo telefona),lep dizajn,solidna kamerica i sobzirom da bi i cena trebala da bude pristupacnija trebalo bi ga uzeti u razmatranje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Ja mislim da je za nas n72 pravi izbor.Namenjen je iskljucivo mrezama gde dominira EDGE/GSM kao sto je nasa,nema 3g niti drugu kameru(i nije mi jasno zasto mu se to zamera kad to i onako kod nas nefunkcionise i pitanje je kad ce uopste u potpunosti funkcionisati a cak i tada posatavlja se pitanje da li je to nama uopste i potrebno a u krajnjem slucaju do tada ce izaci jos krdo telefona),lep dizajn,solidna kamerica i sobzirom da bi i cena trebala da bude pristupacnija trebalo bi ga uzeti u razmatranje.
Zaboravio si da dodaš i najbitniju stavku - cena za takvu uslugu!!!
Čak i onda kada se kod nas bude razvio 3G ko će to da plati?!? Uzmimo u obzir da novotarije tipa adsl 256mb i sl. kod nas koštaju isto kao i 2Mb i više protoka na zapadu i reklamiraju se kao da smo mi to izmislili i prvi plasirali na tržište ove planete. Šta mislite koja će cena biti za 3G i ostale gluposti?!? Da li će to nama da se isplati???
Isplatiće se sigurno onome ko bude uveo takvu mogućnost a on je znamo "monopolista", samim tim načekaćemo se mi još dugo povoljnjog protoka kod mobilnih telefona od 300 i kusur kb, dok će već u razvijenom svetu to biti zastarela tehnologija(normalno, kod nas će biti space hi-tec)!!!
« Poslednja izmena: 29. Apr 2006, 15:52:52 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S
pa nisamo mi krivi sto smo rodjeni u Srbiji  i sto svi beze iz nje ko misevi ! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC ONE
I moje mišljkenje je da je n72 najbolji izbor , izaće u junu , i biće oko  400 eura ali ce ovi naši "legalni" prodavci brzo doneto brdo telefona sa tim,vodafon,orange. . . . Pa će mu brzo pasti cena , a što se tiče n73 kad se pojavi kod nas neće biti ispod 1000 eura živi bili pa videli. Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2006, 15:24:34 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC ONE
sorry za velika slova zaboravih se Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 298
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.