Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E90 Communicator  (Pročitano 37457 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone 6
Citat
koje su mu dimenzije, nije valjda veci od 9300?

    - GSM/GPRS/EGPRS (850/900/1800/1900 MHz) and WCDMA/HSDPA (2100МГц)
    - Inner: Active matrix color display (800 x 352 pixels), 16 million true colors
    - Outer: Active matrix color display (240 x 320 pixels), 16 million true colors
    - 3,2 Mpix and QCIF-camera
    - GPS-module
    - FM-radio
    - Wi-Fi (802.11g), Bluetooth 2.0
    - Mini USB, USB 2.0 full-speed
    - 128 Mb of user-manageable memory
    - microSD memory expansion
    - S60 3.1 Edition, Symbian OS 9.2
    - Java MIDP 2.0
    - 1500 mAh battery
    - Dimensions - 132x57x20 mm  (9300; 132 x 51 x 21 mm)
    - Weight - 210 grams               (9300; 167 g)

izvor
« Poslednja izmena: 13. Feb 2007, 19:32:20 od thefukara »
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 9500/770
Video Nokia E90 3GSM Barcelona (Spain) my country.

http://www.youtube.com/watch?v=sNKnlXaisOo
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika! Da li si mogao da ubacis manju reklamu?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1245
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPad 4
Zna li neko kada ce biti kod nas?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
za nekih godinu dana  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Novi komunikator iz "Nokije"

"Nokijina" serija komunikatora, namenjena poslovnim korisnicima, obogaćena je najnovijim modelom - E90. On predstavlja efektnu kombinaciju dizajna, performansi i poslovnih aplikacija.

Pravi poslovni korisnici moraju neprekidno da nose sa sobom podatke potrebne za obavljanje poslovnih kontakata u mobilnim uslovima. Davno je prevaziđeno vreme nošenja tih podataka u glavi ili aktovci prepunoj papira. Danas se sve to nosi u džepu, a pravo rešenje za držanje podataka u džepu i aktivnu komunikaciju jeste mobilni komunikator. Finska Nokia se već dokazala kvalitetom uređaja te vrste, a njen najnoviji model nosi oznaku E90.

Komunikator Nokia E90 težak je 210 grama, što je znatno lakše od pomenute aktovke s papirima i mnogo povoljnije za nošenje od moguće glavobolje izazvane količinom podataka koju treba zapamtiti. Njegove dimenzije su 57 x 132 x 20 milimetara. Na prvi pogled izgleda kao i svi ostali mobilni telefoni (malo većih dimenzija) - ima spoljni ekran veličine 30 x 40 milimetara, rezolucije 320 x 240 piksela i sa 16,7 miliona boja (pun kolor), standardnu tastaturu i navigacioni taster. Međutim, rasklapanjem pod izabranim uglom od 90 do 180 stepeni, on se pretvara u pravi mali računar s ekranom rezolucije 800 x 352 piksela i pravom QWERTY tastaturom kao kod računara.

Nokia E90 podržava mobilne mreže GSM, GPRS, EDGE i 3G i kao prava poslovna alatka omogućava bežično povezivanje WiFi, Bluetooth, infracrvenim, USB, HSDPA ili VoIP priključkom za povezivanje. To mu omogućava bogatu poslovnu komunikaciju. Tome doprinosi i kvalitetna baterija za napajanje kapaciteta 1500 mAh, koja obezbeđuje pet sati rada u režimu razgovora ili do čak 14 dana u režimu čekanja ("stand by"). Odlikuje se i drugim karakteristikama najsavremenijih "pametnih" mobilnih telefona - ugrađena kamera rezolucije dva megapiksela s autofokusom, FM radio i slot za memorijsku karticu MicroSD za proširenje postojećeg memorijskog prostora od 128 megabajta. Uz uređaj se isporučuje kartica sa 512 megabajta, ali ovaj format kartice nudi memorijski kapacitet čak do dva megabajta.

Komunikator Nokia E90 ima mogućnost video-komunikacije, što se ostvaruje manjom kamerom postavljenom s leve strane unutrašnje tastature. Posebna pogodnost ovog komunikatora za poslovnu primenu je njegov softver. To je operativni sistem Symbian 9.01 s izuzetnim korisničkim interfejsom (treća generacija ovog operativnog sistema za "pametne" mobilne telefone s oznakom S60). Pojava komunikatora na tržištu očekuje se u drugoj polovini 2007. godine po ceni od 750 do 800 evra.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy 3
Mislim da je ovo najkomletniji telefon na tržištu trenutno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3005
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Global availability of the Nokia E90 is expected in the third quarter of 2007 but first deliveries can be expected as early as 2Q. Approximate retail price is about 750-800 euros.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

nokia-e90-01.jpg
(45.26 KB, 492x369)
nokia-e90-00.jpg
(40.2 KB, 550x403)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ja sam baš ovakvih naprava pokušavao da se oslobodim iz džepova a ono i dalje niču iste?!' Smile
Veliko, glomazno, ... upotrebljivo da, ali ne toliko da bi se kupio i još platio toliki novac. Smile
Baš sam zbog ovakvih naprava ranije i slavio kada sam upoznao S60 telefon a sada ... pa ne bih ovo ponovo gurao u džepove pa da meni neko plati a ne ja njemu.
Dosta mi je bilo raznih Casio Diary po džepovima koji su opet imali dosta opcija i funkcija od onih koje ima i ova Nokia i naravno da nisu imali mogućnost telefoniranja i razmene podataka putem mreže ali pobogu sve to sam našao u manjim uredjajima koje spomenuh gore i prezadovoljan sam.
Mislim da je ovo uredjaj za nostalgičare prvenstveno i da se ne može nazvati mobilnim telefonom! Smile
Na kraju krajeva mobilnim telefonom bi se po ovoj logici nazvao i laptop u kome je prisutna neka od PCMCIA GPRS/3G(WCDMA) kartica pobogu!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone 6




IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20070309
ma ruzan je.9300 je 1000x lepsi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.159 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.