Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E71  (Pročitano 110226 puta)
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Samsung S4
cestitam svima na dobrom izboru moba... zanimam e jedna stvar: da li se ovaj mobitel moze prikljuciti na wireless mrezu, znaci ono setam gradom i da sam prepozna wiwreless mrezu i da mi da mogucnost da se spojim na nju?? Hvala!! Mob je ludnica!
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Apple iPhone
Moze.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Samsung S4
Ma do jaja... Moram nekako si to priustiti! Do sada sam razmisljao izmedju Blackberry 9000 i ovog ali ako se moze spojiti... ovo je mob za mene!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Nokia E71
Fenomenalan telefon,i mnogo lak za upotrebu.Sve ima,a jos je i lep(bar meni).Uzeo sam ga pre par dana i jos se upoznajem sa njim,ali ovo sto sam dosad video je mnogo dobro.Pun pogodak. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung S4
Da li ste probali instalirati navigaciju?? Mislim besplatnu neku i da li radi kod vas? I kako vas kamera sluzi? Moj kolega ima taj mob i jebe ga kamera...kada stisne da uslika, ekran pocrni i treba mu 7 sekundi (mjerili smo  Smile ) da uslika, a ako slucajno mrdnes telefon dok je ekran crn onda ti umulja sliku... Inace telefon je strava!!
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 278
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 4
sve radi savršeno dobro....dosta puta se kajem što sam ga prodao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Nokia E71
Instalirao sam ja Garmina koji je uslovno besplatan,radi odlicno,i dosad nisam naleteo na neku gresku.Treba mu jedno 30 sekundi da se poveze sa satelitima,a onda ga ostavim u pozadini da radi i kad mi zatreba samo mu ubacim adresu i broj i on navodi.Sa takvim koriscenjem gps-a i malo surfovanja i malo razgovora,baterija traje puna dva dana.
Sto se tice kamere,kod mene nema tog cekanja,ali slike nocu su najblaze receno ocajne.Na dnevnom svetlu slike su dobre,ali koga to jos zanima?
Ipak naisao sam na par problema.
1.Kad surfujem po mondu,i kad hocu da vratim na prethodnu stranu tasterom back izbaci mi previse cesto gresku"Web:Connection time-out"i nece da se vrati na prethodnu stranu.Zasto se to desava i jel ima leka.
2.Instalirao sam calcium 1.25 i neki novi nokia beta labs calculator i ni na jednom ni na drugom ne mogu da otkucam broj 3 ni broj 7.Zasto?Jel ima neki obican calculator koji radi na e seriji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
djokica1973 ja sam na E61 koristio i još uvijek koristim cCalc Pro v1.10 S60v3 E61 only. Jest da nije namijenjen za E71 ali možda ti se posreći. Probaj pa javni kako se "ponaša".  Smile
Što se tiče problema Web:Connection time-out ja to riješavam tako što 2-3 puta pritisnem na back, dok ne pročepi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung S4
Instalirao sam ja Garmina koji je uslovno besplatan,radi odlicno,i dosad nisam naleteo na neku gresku.Treba mu jedno 30 sekundi da se poveze sa satelitima,a onda ga ostavim u pozadini da radi i kad mi zatreba samo mu ubacim adresu i broj i on navodi.Sa takvim koriscenjem gps-a i malo surfovanja i malo razgovora,baterija traje puna dva dana.
Sto se tice kamere,kod mene nema tog cekanja,ali slike nocu su najblaze receno ocajne.Na dnevnom svetlu slike su dobre,ali koga to jos zanima?
Ipak naisao sam na par problema.
1.Kad surfujem po mondu,i kad hocu da vratim na prethodnu stranu tasterom back izbaci mi previse cesto gresku"Web:Connection time-out"i nece da se vrati na prethodnu stranu.Zasto se to desava i jel ima leka.
2.Instalirao sam calcium 1.25 i neki novi nokia beta labs calculator i ni na jednom ni na drugom ne mogu da otkucam broj 3 ni broj 7.Zasto?Jel ima neki obican calculator koji radi na e seriji?


koje si mapeinstalirao za garmina?? Moj kolega je instalirao neke karte europe s koji ma blago receno nije bio zadovoljan i onda je nasao neku kartu "adria route" koje je bolja ali jos kaze nije to to... Jel imas ti neke bolje karte Balkana?'
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.0.3)
mob
Apple iPhone
postoji tema za gps.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.