Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E61  (Pročitano 77218 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Hhm... Nisam se najbolje izrazio.

Nisam mislio da mu vraćaš isti produkt kod nego originalni Nokia produkt kod za verziju tastature koju ti imaš. Na taj način bi dobio najnoviju verziju sw-a, tasteri bi pisali ono što na njima piše ali bi izgubio srpski jezik...  Smile

Mada nije loša ni ta solucija da nabaviš našu tastaturu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Aha, sad te razumem...

To bi bilo super da ja nemam telefon koji je skidan sa mreze, i to sa orange. Trazio sam po netu razne tastature, i da covek ne poveruje koliko razlicitih verzija postoji. Ova je specificna. Naravno nisam nasao istu kao ova, da bih posle nasao i novi code za nju. A sto se tice gubitka srpskog jezika, samo cu reci da mi je i sada na engleskom. Tako mi je nekako prirodno Smiley

Smeta i to sto je sada qwertz, a ne qwerty raspored tastera posle flashovanja!

Izgleda da cu ga ostaviti ovako, jer je cak posle update-ovanja preko nokia software update-ra bio mrtav, pa sam ga jedva nekako oziveo! Ne bih da ponovo prolazim kroz sve to i nerviram se ako nesto podje po zlu...

Trazicu srpsku tastaturu, a ako i ne nadjem, nema veze, navika je cudo Smile Smile Smile

Hvala ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
Orange mreža... Samo mi još reci da je azerty tastatura... Smiley

Ako je azerty, imaš par stranica nazad nekoliko postova gdje ćeš saznati kojim produkt kodom je najbolje da flash-uješ telefon. Par članova je imalo isti problem kao taj tvoj.

Mada, ako si imao problema sa update-om, možda je ipak najbolje da ostaviš kako jeste i nabaviš našu tastaturu.

Kako hoćeš.
Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Orange mreža... Samo mi još reci da je azerty tastatura... Smiley

Ne, nije azerty, standardna qwerty tastatura sto se tice slova. Medjutim, razlikuje se po svim ostalim znakovima, tipa /?-@%& itd...

Najsigurnije mi je da ga ostavim ovakvog i da jurim srpsku tastaturu pa sta bude...

poz i za tebe!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia e75
e jako mi je zao sto moram da otkopavam ovu temu,ali imam neka pitanja koja  stvarno moram da postavim a neki tamo administrator Smile mi je zakljucao moju temu.. s obzirom da sam bio jako strpljiv i procitao sam sve od prve stranice ne bi li eventualno nasao odgovore pitanja koja me more, pitam: 

planiram da kupim polovnu e61 i da je koristim za sve moguce i da je imam narednih ihahaj, pa ne bi voleo da me neki tamo sto je dao oglas i napisao sve i svasta zafrkne i uvali mi neku repliku ili nesto .... ovaj jedan je napisao da daje uz nju i originalnu rezervnu bateriju,pa jel to sad znaci da mu baterija slabo drzi ili....?da li stvarno ima razlike izmedju finske i rumunske?sta recimo da pitam tog prodavca a sto bi mi pomoglo da skontam dal je valjan il ne,u sv sl sta god da imate da mi kazete recite, nista mi nije na odmet!

jos jednom pardoniram za ispokoponovnopavanje teme al jbg Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21214
"Zdrava" baterija bi trebala da omogući E-šezdesetjedinici bar 2-3 dana normalne upotrebe, čitav dan enormne, te 5-6 dana slabe upotrebe u 2G mreži (po koji pozivčić i sms-čić). To je jedino što ti ja mogu reći.

Nisam upoznat da li ima kopija E61. Na mojoj je pisalo "made in EU". Možeš obratiti pažnju i na džojstik, jer je bilo pritužbi da je loše izrade. Ja nisam imao problema ni sa tim džojstikom ni sa bilo čim drugim za 2 i po godine, koliko se telefon nalazio u mom posjedu.

Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia e75
znaci poruka je da trazim od njega da ga slika i posalje na mejl da bi video da nije neka sa sklj tastaturom...a za bateriju i ostalo, ma sta bude bude, ipak cu ga uzeti za 50-60 e... hvala puno i prijatno!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21214
Kupovina polovne robe, pa i tog telefona, nosi sa sobom povećan rizik da dobiješ mačku u džaku. Jedino što ti ja mogu predložiti je da otvoriš četvore oči. Smile

Može biti i da je sve u redu ali nije zgorega da malo provjeriš kako stoje stvari, prije kupovine. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia e75
znam,al taka tura...sto vise trazim sve sam neodlucniji...dal to il..sad mi nokia9500 prolazi kroz glavu...tu mi niko ne moze pomoci:)))
ni ja nisam cuo da postoje kopije, al ko ce ga znati...
sve u svemu e61 je najkompletniji tel koji sam video...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Da li zna neko mozda kako mogu da vratim Lock Code na standardni 12345? Kupio sam fon a vlasnik ne zna koji je pa ne mogu ni da stavim svoj lock code, a ne mogu ni da uradim master i hard reset. Hvala unapred Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.