Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 118
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 6630 - Pitanja i odgovori  (Pročitano 92299 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1245
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPad 4
Moze li par reci o video call-u i nasoj mrezi? :chainsaw:
« Poslednja izmena: 18. Sep 2006, 16:25:05 od asdfgh »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
@asdfgh, izmeni poruku?!? U svakom slučaju hvala na podršci. Par reči o "video call" u našoj zemlji je pitanje o samoj 3G mreži ako se ne varam i ja sam to pitanje davno postavio. Jedino da se pronadje neka starija tema ili malkice progugla, ne znam šta bi moglo biti interesantno odgovoriti na ovakvo pitanje.
Možda -> kada će to biti dostupno kod nas, kako funkcioniše eksperimentalno po nekim delovima BG ili šta već?!?
Videću da nešto sklepam, ili neka napiše neko ko bolje poznaje ovu materiju(koristio već eksperimentalno)!!!

Pored toga, ako neko ima nešto korisno da doda o ovoj nokiji i radu sa njom neka napiše slobodno jer to mnogo pomaže članovima koji tek stupaju u Symbian vode sa ovim modelom! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Zdravo, ljudi, nadam se da neko moze da mi pomogne naime danas sam primetio da mi displej ne svetli kad me neko zove ili ako mi je zakljucana tastatura i pritisnem dugme za paljenje/gasenje telefona, o cemu se radi?
Kad mi je tastatura otkljucana ekran se uopste i ne gasi?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Sremski Karlovci
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k750i (w800i)
Da li neko zna da li postoji nokia ili neki drugi symbian smartphone koji je u benchmark poredjenju sa N6630 brzhi ili makar iste brzine kao N6630?
Znachi parametri kao shto su JB3D HQ, JB3D LQ, 3DPolyCount, 3DFillRate, JB2, image manipulation, text, sprites,3D transformations, user interface; prva chetiri N6630 ni ne podrzhava, chini mi se!
   


P.S. Izvinjavam se shto potencijani odgovor na ovo pitanje nema veze sa N6630, ali je pitanje barem u indirektnoj vezi sa istom tj. nisam znao gde drugo da
      ga postavim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Da li neko zna da li postoji nokia ili neki drugi symbian smartphone koji je u benchmark poredjenju sa N6630 brzhi ili makar iste brzine kao N6630?
Znachi parametri kao shto su JB3D HQ, JB3D LQ, 3DPolyCount, 3DFillRate, JB2, image manipulation, text, sprites,3D transformations, user interface; prva chetiri N6630 ni ne podrzhava, chini mi se!
   


P.S. Izvinjavam se shto potencijani odgovor na ovo pitanje nema veze sa N6630, ali je pitanje barem u indirektnoj vezi sa istom tj. nisam znao gde drugo da
      ga postavim.
Postavi ga ovde: http://forum.burek.com/index.php/topic,117913.0.html - SPMark04 - prikažite rezultate testova vašeg telefona
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Sremski Karlovci
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k750i (w800i)
@Cigla:

   Hvala na brzoj smernici. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
OK, nista resio sam problem, ugasio upalio telefon, dobro izmedju te dve operacije sam izvadio karticu ne znam da li je to nesto bitno promenilo ali sad radi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia N900
Moj burazer hoce da mu kupim n6630 (dao mi novac) posto ja vec imam n6630(kao ja se razumem bolje).Medjuti ja sam svoj dobio od rodjaka iz Nemacke (nije skidan ni sa jedne mreze).
Na internetu sam nasao da se tel koji je skidan sa stranih mreza povremeno restartuje sam od sebe.Takodje, rekli su mi  da ako kupujem nov i on ima plavu masku da ga ne uzimam jer ima problema sa punjenjem baterije.Da li je sve ovo istina?
Bio bih vam zahvalan za  savet oko kupovine jer ne bih da dam oko 190e i da eventualno zeznem brata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zene javite se

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple 3GS 32gb SimFree
Moj ti je savet da mu uzmes 6630, to je naj tel za te pare. to za plavu masku i restart nisam siguran, gledaj samo da na masci s prednje strane i zadnje nema ni jedno obelezije neke mreze,to znaci da je skidan,i ako nije dobro otkljucan,onda se desavaju takve stvari kao sto su iznenadan restart i sl, za 190e mozes da uzmes regularan 6630-samo dobro potrazi....
Pozdrav! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1245
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPad 4
6630 je zakon Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 118
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.