Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 6300  (Pročitano 34441 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N900
cuo sam da u ovaj telefon moze da se stavi baterija od 6630.Probao sam,malo je deblja al moze da se isturpija plastika na strani na kojoj se nalazi kontakt ui onda upada sigurno.Inace ta baterija je BL-5C i snage je 900 mAh sto bi trebalo da doda bar jos 12 sati radnog vremena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N95
Kupio sam malopre ovaj telefon, nov i ispostavilo se da je koriscen. Platio sam 155 eura i dobio od dodatne opreme punjac i slusalice... Sta mi jos fali? Moze neki savet sta da radim? Telefon je ok, ja bi ga zadrzao, ali koliko da smanji cenu i sta jos da mi da? Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Volim samo Dinamo, alkohol i žene!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6300
ev kupio samo ovaj fon, i mogu reci da je ok, ali imam jedan mali problemcic.
naime, namjestim ton dojave poziva i ton dojave poruke, i to mi radi neko vrijeme, a kasnije nakon nekog vremena fon sam izmjeni oba dva tona, tocnije vrati za dojavu poziva na Nokija tune, i za poruke uobicajeni ton, pa neznam u cemu je problem i zasto je to tako.
ako netko zna i moze pomoci, molim vas pisite.
IP sačuvana
social share
"...ne postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori!..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Riba ribi grize ribicu - 21. vek!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97 black
cuo sam da u ovaj telefon moze da se stavi baterija od 6630.Probao sam,malo je deblja al moze da se isturpija plastika na strani na kojoj se nalazi kontakt ui onda upada sigurno.Inace ta baterija je BL-5C i snage je 900 mAh sto bi trebalo da doda bar jos 12 sati radnog vremena
Aj' majke ti probaj, bash me interesuje kako ce proci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 107
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
BlackBerry 
Extra je telefoncic,otporan na sve zivov Smile,kamerica solidna,slike na kompu nisu lose,mp3 se extra cuje,sa 1 gb micro sd odlicno radi,ne kasni ni malo,melodije zvona su solidno jake,kao i vibracija,ekran sa 16 mil. boja perfektan,prijem radija odlican,baterija traje 1,5-2 dana,prost za upotrebu,elegantan...
IP sačuvana
social share
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;


ma telefon je baba roga nema sta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 107
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
BlackBerry 
Nije baba roga,ali je za ulozeni novac i vise nego dobar.I bolji je od Sony Ericssona i Samsunga koji su u njegovoj klasi (sveukupno gledano).A to sto ga drugi ismevaju,to je njihova stvar.Sad se 90% populacije loze na silne megapiksele,touch screen-ove,mp9 formate,dvd,ovo ono,i kad im neko pomene telefon bez toga,odma smeh.A nema veze sto 70% od tih 90% nema para ni za 6300,vec nose kojekakve krseve...Promenio sam ko zna koliko telefona,samo ih trenutno imam 8,od kojih koristim 3,a medju njima je i jedan Symbian,zbog posla.A 6300 mi dodje kao relaksacija kad ga koristim,nesto kao Mercedes 190D - gde god podjem,sigurno stizem,nije ni najgori,a ni najbolji,udobno se vozim,opreme taman toliko koliko treba,nema nebitne elektronike koju retko ko i koristi (mnogi ne znaju ni sve nazive),a tu je da se kvari i izbija pare iz dzepa (da ne dodje do zabune,vozim Volvo-a,ali o Mercedesu pisem kao o jednoj legndi puteva).
« Poslednja izmena: 24. Maj 2008, 17:52:09 od Nemanja88 »
IP sačuvana
social share
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E61i & S200
koristim ovaj telefon kao pomoćni...

jel zna neko kako da podesim da mi radi mini opera?  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Volim samo Dinamo, alkohol i žene!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6300
jel zna kako namjestiti opciju da filovi poslani bluetooth-om stizu na memory card a ne na telefon?
pod sigurnost, ima opcija potvrde korisnika, i tamo se nalazi memorija spremanja, i piše telefon, ali tamo nemogu promijeniti na memory card.
IP sačuvana
social share
"...ne postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori!..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 803
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia Lumia 820
jel zna kako namjestiti opciju da filovi poslani bluetooth-om stizu na memory card a ne na telefon?
pod sigurnost, ima opcija potvrde korisnika, i tamo se nalazi memorija spremanja, i piše telefon, ali tamo nemogu promijeniti na memory card.
Udji u poruke - Settings - Other - tu promeni na memory card. E sad, ovako je za symbian, slicno je, pretpostavljam za java telefone. Uglavnom, slicno je. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.