Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 6220 Classic  (Pročitano 49367 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ja sam kupio skoro ovaj telefon.

Dosada, nijednu primedbu nemam. Vidim, neko je vec gore rekao da se betarija e formira, ja sam je formirao..posle toga, baterija mi drzi kao luda. To znaci da npr. u petak celi dan se dopisujem sa prijateljima gde cemo se naci, u koje cemo clubove ici (bezveze :p ), zovem za neke druge obaveze, navece se po klubovima (mracan prostor, sa laserima, dimom, sve se trese) celu noc slikamo (slike su kristalno jasne-neverovatno za teleofn-ja nikad jos nisam video takve slike sa telefona), uopste ne gledam na bateriju, posle zovem taksi, pa opet saljem poruke, jos mi ceo dan sutar drzi, igram igrice, idem na net, pa ga ujutro u nedelju kao malo dopunim iako mi se on ne javlja da je prazna baterija.

Vrlo lako mozete napraviti npr. GMail sanduce i samo jednim klikom, sa minimalnim trosenjem neta mozete proveriti svoje e-mail poruke.

Naprosto odusevljen sam kako je telefon ustirkan, sve funkcionise bas onako kako bi to i trebala jedna Nokia. Inace, bar meni, telefon je veoma brz, ima super zvuk, ekran po najvecem suncu daje savrsenu sliku, apliakcije koje god sam instalirao idu kao lude.

Savet: Odmah instalirajte ESET NOD 32 Mobile Antivirus, radi sa ovim modelom vrlo brzo, koji mi je vec sprecio nekoliko virusa od napada na telefon (skerniranje celog uredjaja traje oko minutu).

GPS: Jos nisam ppoceo koristiti, cujem za neki Garmin, Google Maps, ali o tome posle kad i ja ukapiram pa pocenem i sa tim, ali mislim da je i to  Smile

Telefon se na prvi dodir cini "grubim" i "pucketavim". Nakon 10ak dana uvidite da je telefon otporan ali bas. Donja strana telefon je hrapava, tako da je tesko mozete ogrebati, dok je gornja sva glatka i veoma prijatna na dodir. Tipke su malo tvrdje, ali su velike tako da elegantno pisete poruke. Kamera je vrlo lepo zasticena patentom, tako da nemojte se bojati da ce vam biti optika prljava od prasine i slicnih (mozda i) ogrebotina.

Web ide kao lud (3G mreza), sve moguce stranice podrzava, i ostale svastarije.

Na kraju, ja jos nisam nasao deo telefona koji nisam mogao personalizovati (mislim na kompletan softver i sve tipke na telefonu)-pa tako i bocnu tipku za GPS mozete napraviti da ako je jednom pritisnete upalite Bluetooth, a ako duze drzite upali vam se GPS:
« Poslednja izmena: 07. Nov 2009, 22:34:20 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.1.5)
 Smile Smile Smile Smile 
Steta sto prostor za potpis nije veci, da turim ceo post...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Every man has but one destiny.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 322
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Apple iPhone 4s
Savet: Odmah instalirajte ESET NOD 32 Mobile Antivirus, radi sa ovim modelom vrlo brzo, koji mi je vec sprecio nekoliko virusa od napada na telefon (skerniranje celog uredjaja traje oko minutu).

Ovo OBAVEZNO mora da se uradi   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Vidim, neko je vec gore rekao da se betarija e formira, ja sam je formirao
E nek si. Bas nama u inat  Smile

Dakle, baterije se ne formiraju vise... To sto si je ti "formirao" sigurno nema korelaciju sa duzinom trajanja baterije  Smile Ona bi sigurno bila takva i bez formiranja. Elem, nisam bas siguran u istinitost tvog iskaza po pitanju trajanja baterije jer sam gledao na netu da se mnogi zale na bateriju...

Citat
slike su kristalno jasne-neverovatno za teleofn-ja nikad jos nisam video takve slike sa telefona
Smile

Citat
Savet: Odmah instalirajte ESET NOD 32 Mobile Antivirus, radi sa ovim modelom vrlo brzo, koji mi je vec sprecio nekoliko virusa od napada na telefon (skerniranje celog uredjaja traje oko minutu).

Au, cim si kupio telefon, odmah te napali silni virusi...  Smile  Realnost je surova  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Smile Jbg, bas "vama" profesionalcima u inat  Smile

Pre svega, napisao sam opsirniji post radi ljudi koji bi mozda kupovali telefon. Pokusao sam da iznesem sto vise stvari koje sam licno isprobao na tel., a ne procitao na netu na nekom "super  testu nokie 6220 classic". Mozda je vama prethodni post bio smesan, ali verujem da ljudima koji bi kupili ovaj telefon, i dvoume se, znaci da kad neko napise nesto o telefonu iz licnog iskustva.

@grba7
Vi se ocito smatrate velikim znalcima, sto me i ne znaima da li ste, pa kao "ko je ovaj da nama prica da je antivirus obavezan-kao mi to ne znamo". Nije me napalo 1454547545444 virusa do sada, ali zato jeste 4, od kojih je jedan dovoljan da mi sredi celi imenik i ostale datoteke. Ja sam to namerno rekao, kao savet ljudima koji nisu ludi za telefonima pa prate sve dogadjaje vezane za to,  jer kao i kad sam ja uzimao tel., nisam znao da Symbian tel. mogu napasti "virusi" i napraviti karambol. I odmah sam preporucio i koji, jer sam ESET vec koristio na tel. Ja dosta koristim net (pogotovo mail) i preko tel. i ne znam sta je tu cudno da se pojavljuju i virusi koji napadaju sistem tel.-bar je meni to logicno-kao i na racunaru.

@ThePhilosopher
Logicno je da je ne bih formirao da sam znao. Kao sto sam rekao, ja sam iz iskustva veoma zadovoljan baterijom. Ne znam da li si ti licno testirao ovaj telefon pa mozes da se pitas da li ja to mozda ovde nekog zavaravam o bateriji, u odnosu na tebe koji je sve to profesionalno testirao Smile
Vidim da ti je i cudno sto su slike veoma dobre, nisam zagledao u fotke od milion drugih telefona (za razliku od tebe, profesionalca), ali ovo je najbolji kvalitet slika sto sam video.

PozZz za profesionalce koji su svesni surove realnosti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leeeeeroy Jeeeenkins!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 837
Zastava Lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-Finbu.com)
mob
Motorola Motoluxe XT615
@ Milanno    ти му баш ј*ба цику.Ти 100% са том батеријом погониш свој ауто на хибридни погон још једно 2 дана па тек онда мораш да је допуниш.Ајд не зајебавај.Ја мој 6220 скинем ујутру са пуњача и на послу слушам музику (преко спикерфона не преко слушалица) сат и по до два и свуче ми батерију на две или три црте.Углавном мој је свако вече на пуњачу до јутра.Наравно ту улазе и 15-ак разговора која порука и слика,а што се тиче гпс-а сат времена константног рада и оде батерија.
Иначе телефоном сам задовољан камера је доста добра али само за слике,видео није нешто.ГПС ради савршено , а телефон може да се хакује и може да се убаци српски језик.Продукт код је 0556463.Он се менја помоћу немесис продукт суита и онда се преко нокиа апдејта надогради на најновију верзију (тренутно 5.15).Само да напоменем да се телефон неможе хаковати само помоћу ХеллоОХ2 већ вам он служи само за инсталлсервер_фп2 хак и опен4алл хак и то ради.Међутим ако покренете ц2з хак телефон ће се рестартовати.Решење је да се скине програм ц2з макер који ће вам креирати посебан ц2з.рмп фајл којег ћете прекопирати  у Е:/патцхес уместо старог и онда ће тај хак радити и тада ћете моћи да прилагођавате изглед телефона по свом укусу.Иначе ове анимације на иконама и ови прелази из једног менија у други екстра изгледају.Ја тренутно имам неке пахуље а када прелазим са екрана на екран појављује се лишће и нека бела светлост -  мноого добро изгледа  Smile
« Poslednja izmena: 08. Nov 2009, 00:43:51 od ivan84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.1.5)
Da se razumemo, prvo tvoj post ne moze nikom da pomogne, jer sve sto si napisao je glupost (izvini, ali trenutno mi ne dolazi nikakva druga rec koja bi opisala tvoj post)...

Drugo, mozes da pricas o kakvih hoces virusima, virusi za symbian 9.1 i novije ne postoje, to sa sigurnoscu kazem, to sto ti imas halucinacije to je vec tvoj problem.

Trece, baterija se ne formira, o tome je pisano 100 puta na ovom forumu, baci pogled na top temu Index korisnih tema. Takodje znam bateriju na tom telefonu, tako da si ti ispricao citavu bajku, tj. da vidimo sta ti radis i gde izlazis i cime se vracas kuci. O masci necu nista ni da pricam...

Kao sto rekoh mogao bih svaku tvoju rec da citiram i odgovaram na nju, ali nemam toliko vremena...
« Poslednja izmena: 08. Nov 2009, 02:25:46 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ja sam to i pokusao reci da nisam poboljsao rad baterije sa formiranjem, ali sam je ja formirao , sta bih sad ?  Smile Smile

Onda ESET ima 4 virusa koja je obrisao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia Lumia 1020
Koji virusi su u pitanju(imena)?
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Xperia Neo L
kupio bi ga samo da jos ima WiFi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.