Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Jun 2026, 14:07:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GNK Dinamo Zagreb  (Pročitano 271712 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11509
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung Galaxy
Ovo je izašlo uoči druge utakmice sa Ajaxom kada je malo tko vjerovao u prolaz Dinama.

Vrijedi pogledati

http://www.nacional.hr/articles/view/38289/

 Smile Smile Smile

jebote kad pogledam ovaj video pomislim da je on vece mudo od sanadera i mesica u hrvatskoj  Smile
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Volim te mama,al ne više od Dinama

Zodijak
Pol
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo je izašlo uoči druge utakmice sa Ajaxom kada je malo tko vjerovao u prolaz Dinama.

Vrijedi pogledati

http://www.nacional.hr/articles/view/38289/

 Smile Smile Smile

jebote kad pogledam ovaj video pomislim da je on vece mudo od sanadera i mesica u hrvatskoj Smile

Pa u ovom trenutku i je, čovjek je doslovno 24 sata u svim medijima,a najviše zahvaljujući zadnjim ispadima

1.dio   http://www.youtube.com/watch?v=UWpXmFVEYgo

2.dio   http://www.youtube.com/watch?v=VWhdbbgxqBQ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung Lunar XZ130
 ZDRAVKO MAMIĆ svoj trijumfalni show započeo je već na letu za Zagreb, kada je junaku večeri Mariju Mandžukiću poklonio luksuzni ručni sat. Avion s Dinamovom delegacijom sletio je s neznatnim zakašnjenjem, oko 2.25 ujutro. Dok smo u zagrebačkoj zračnoj luci čekali na dolazak pobjednika, ispred ulaza okupilo se oko tisuću navijača Dinama koje je kordon policije jedva zadržao na distanci. Ubrzo su na Pleso pristigli Mamićevi omiljeni tamburaši i zagrebačke mažoretkinje, a dečki i cure iz popularnog zagrebačkog kluba improvizirali su šank sa šampanjcem i pokojom delicijom. Doček kakvog se ne bi posramili ni osvajači Lige u koju se Dinamo tek plasirao.

Složno i uz pjesmu pojavili su se Dinamovci predvođeni predsjednikom Mirkom Barišićem, trenerom Brankom Ivankovićem i zvijezdom večeri, izvršnim dopredsjednikom Zdravkom Mamićem. Nije trebalo puno da Maminjo rastrga Dinamovu majicu koju je nosio na sebi, skoči na pult, skine se u bokserice i povede set svojih najdražih pjesama. Tamburaši se nisu žalili na napornu gažu usred noći jer ih je Mamić u startu dodatno motivirao popriličnom količinom eura i ostalih valuta koje su se našle pri ruci.

Neko vrijeme trajao je performans na samom ulazu s piste, no znali smo da tu neće završiti. Mamića su brzinski odjenuli njegovi pobočnici da bi upristojen mogao krenuti u daljnje pohode. Opći metež nastao je kada se Zdravko otrgnuo policijskim snagama i zaletio u rulju navijača koji su u deliriju feštali na samom ulazu u zračnu luku. Mamića nije uspio zaustaviti ni načelnik PUZ-a Marijan Tomurad koji je u jednom trenu potpuno izgubio živce i u nevjerici objašnjavao Mamićevoj pratnji da stvari izmiču kontroli.

Mamić se nije dao omesti; uletio je među navijače i poveo pjesmu... "Dinamo je šampion!", odzvanjalo je Plesom uz festival pirotehnike. A onda su zvuke Dinamovih popevki počeli smjenjivati poklici "Mamiću cigane, dovoljno da "izvršni" doživi blackout. Bez imalo samokontrole vratio se u utrobu zračne luke i urlajući sazvao brifing za svoje nogometaše.

U međuvremenu je Luka Modrić pokušavao smiriti gnjevnu masu navijača koja je Mamića dovela do krajnjeg ludila. Nije pomoglo, "Mamiću cigane" odjekivalo je vani sve jače i jače. No, unutra je zavladao muk kada je pomahnitali dopredsjednik okupio nogometaše i održao govor. Prema našoj slobodnoj procjeni, ide u sam vrh dosadašnjih Mamićevih ispada:

"Ovaj događaj je samo potvrda na kakvom ste vi zadatku, na zadatku koji se zove Hrvatska!  Vi morate sačuvati našu Hrvatsku! Sada sam vani vidio 5-6 delikvenata i žao mi je što sam im morao reći da su Srbi moji prijatelji, da su Muslimani  moji prijatelji... Ali među njima ima zavedenih Srbi i zavedenih Muslimani! Čuvajte Dinamo! Ovo nisu Bad Blue Boysi, ovo su dušmani, ovo su oni koji su željeli pokoriti Hrvatsku! Ne dajte im da je slome, čuvajte Hrvatsku, čuvajte Mirka Barišića i Zdravka Mamića, čuvajte Carlosa i Mikića, čuvajte ih od dušmana koji sve žele pokoriti i koji drže medijsku Hrvatsku... To je vaš zadatak..." - vikao je Mamić.

Netko je stidljivo zapljeskao, dok su Dinamovi igrači u čudu pogledavali jedan drugoga. A onda se Plesom prolomio gromoglasan pljesak. Dame i gospodo, samo za vas - Zdravko Mamić! I to u najboljem izdanju.

Još je neko vrijeme proveo u razgovoru s načelnikom Tomuradom, a nakon što su se izljubili, napustio je zračnu luku sa svojim nasljednikom Mariom Mamićem.

Sport.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Sve je ovo ok i cestitam dinamu na prolazu, ali onaj penal...  Smile Smesno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat: zoki82
Sve je ovo ok i cestitam dinamu na prolazu, ali onaj penal...  Smile Smesno...
   Smile
Koji penal ?  Onaj prvi, dosuđeni - ili onaj "drugi"-nedosuđeni, još očitiji, nad Modrićem  (pri rezultatu 3:0)
« Poslednja izmena: 05. Okt 2007, 14:37:32 od Dinamo-ZG »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Za "drugi" cu ti reci kad se zavrsi snimak na hrt-u, ako ne zaspim...  Smile
Ovaj dosudjeni je smesan, obican duel gde je Mandzukic (nisam siguran jel' on) bio slabiji od odbrambenog igraca...

« Poslednja izmena: 05. Okt 2007, 14:46:07 od zoki82 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Za "drugi" - nedosuđeni penal već je bilo i ovdje komentara da je očitiji-zasluženiji-realniji  od prvog
Ha, tebi je "smešan" ... drugima nije.
Mnogim realno-objektivnim gledaocima je smiješniji bio penal za Werder na početku utakmice ovdje u ZG   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Prvi mi je obican duel i to je moje misljenje...

Nego, reci mi komentar o "ispadu" Mamica na aerodromu, evo sad gledam vase vesti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Volim te mama,al ne više od Dinama

Zodijak
Pol
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
                Luka Modrić: Mandžukića smatram jednim od najboljih napadača u Europi
  
"Svanulo je lijepo jutro za naš klub. Postali smo svjesni što smo napravili. Pobjeda je slađa jer mnogi nisu vjerovali u nas. Odigrali smo sjajnu utakmicu. Nemam druge riječi nego fenomenalno"- uz osmijeh je novinarskoj sili dan nakon velike pobjede govorio Dinamov kapetan Luka Modrić kojemu su na pobjedi SMS-ovima čestitali i donedavni suigrači Eduardo i Ćorluka.

"Nisam stekao dojam da nas je Ajax stisnuo u drugom poluvremenu. 15 minuta trajao je njihov mali pressing, to nije bila igra već samo duge lopte kojima su pokušali nešto napraviti, čak su i Stama prebacili u napad. Naša obrana odigrala je jako dobro, nisu nam mogli ništa napraviti" - osvrnuo se Modrić koji tvrdi da u Dinamu još uvijek ne razmišljaju o ždrijebu jer "tko god dođe u Maksimir neće mu biti lako".

Dinamo nakon ulaska u Ligu UEFA-e nema namjeru stati, njihov novi cilj je prezimiti u Europi. "Igraju se četiri utakmice, tri ekipe idu dalje, mi imamo objektivnu šansu da prođemo. Nećemo se zadovoljiti samo s činjenicom da smo ušli u Ligu UEFA."

Luka je još jednom pohvalio vjerne Dinamove navijače, kako one koji su Modre pratili u Amsterdam, tako i one koji su sinoć slavili s Dinamovcima na Plesu. "Naši navijači su prekrasni i siguran sam da će nam u nedjelju pružiti pravu podršku. Utakmica s Hajdukom je još jedna velika utakmica u kojoj idemo na pobjedu. Pokušat ćemo se što više osvježiti i pokazati pravo naše lice, u takvim utakmicama ne možeš osjećati umor."

Luka nije htio pretjerano komentirati propuste Dinamove obrane koji su rezultirali s dva pogotka Huntelaara. "Ne treba sad misliti o tome, već uživati u ovome što smo napravili. No, ne smijemo upasti u euforiju, jer to nije dobro"

Modrić je već na samom početku utakmice shvatio da Dinamo može napraviti podvig: "Ajax nije bio pravi jer im mi nismo dopustili ,osjetio sam da smo bolji, da kontroliramo igru, bilo je samo pitanje trenutka kad ćemo zabiti, a jedanaesterac koji smo izveli samo nas je dodatno podigao."

Progovorio je Modrić i o trenerovim uputstvima koja se kako kaže nisu razlikovala od savjeta koje je Ivanković dao prije susreta u Maksimiru. "Trener je u oba susreta tražio isto od nas, ali smo u Amsterdamu puno bolje ušli u utakmicu i ispunili sve njegove zahtjeve. U Zagrebu to nije bilo tako, ali o tome sada ne bih govorio."

Požrtvovni Dinamov kapetan od početka sezone igra pod velikim pritiskom svog zdravstvenog stanja. Koljeno lijeve noge stalno osjeća, no i dalje se bezrezervno daje za Dinamo. "Nisam baš umoran kao što se piše po novinama, boli me skakačko koljeno lijeve noge, ali mirovanje od dva tjedna uz dodatne vježbe su jedina terapija. No, nemam prilike za odmor, ovo je najvažniji dio sezone i odigrat ćemo je do kraja, a onda ćemo se odmarati".

Pred sam kraj razgovora ipak se malo detaljnije osvrnuo na predstojeći derbi u Splitu: "Hajduk je u problemima, ne igraju dobro, i možda im je ovaj derbi čak dobrodošao. Favorita nema kao u svakom derbiju ali Dinamo je kvalitetniji. Nema predaje, svi jedva čekamo utakmicu"

Nije mogao a da ne pohvali svog suigrača Marija Mandžukića koji je za sinoćnju izvedbu ocijenjen čistom desetkom što se još nije dogodilo u povijesti hrvatskog klupskog nogometa.

"Mandžukić je fenomenalan igrač i to je pokazao na najbolji mogući način. Onakve golove može dati samo pravi majstor. Vi ćete možda misliti da pretjerujem, ali Mandžukića smatram jednim od najboljih napadača u Europi.  Nadam se da mu ove riječi neće biti teret, i prije sam znao da je kvalitetan, dok je igrao u Zagrebu uvijek nam je zadavao najviše muke no tek kad svaki dan treniraš s njim vidiš koliko je zapravo dobar."

Luka je za kraj prilično znakovito istaknuo da ovu pobjedu Dinamovci posvećuju samo sebi ponovivši još jednom kako mu je žao što mnogi nisu vjerovali.

Preuzeto sa Index.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat: zoki82
Prvi mi je obican duel i to je moje misljenje...

Nego, reci mi komentar o "ispadu" Mamica na aerodromu, evo sad gledam vase vesti...
Smile
OK.  no problem, svako ima svoje mišljenje
Mamić ?  Kreten - Idiot - ne želim trošiti tastaturu i prste zbog njega
Sve bi mu još i oprostio ali NE i prodaju Eduarda da Silve i Ćorluke prije odlaska u Europu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Jun 2026, 14:07:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.