Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:35:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njuz: "Svi lažu, mi izmišljamo"  (Pročitano 152021 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
FOTO NJUZ:


KAKO JE MOSKVA IZGLEDALA PRE I TOKOM VUČIĆEVE POSETE




ER SRBIJA DALA IME NOVOM AVIONU ZA KANADU




BEOGRAD NA UŠĆU PODIŽE OSVEŽIVAČ VAZDUHA VISOK 120 METARA




OBJAVLJEN NOVI TURISTIČKI VODIČ ZA BEOGRAD




NA ZAHTEV GRAĐANA FONTANA NA SLAVIJI DOBILA JOŠ JEDAN SPRAT


IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
KUPCI BITKOINA PROTESTUJU ISPRED NBS, TRAŽE DA IH DRŽAVA ZAŠTITI

 

BEOGRAD, 22. decembar 2017, (Njuz) – Nekoliko desetina kupaca bitkoina protestovalo je danas ispred Narodne banke Srbije, tražeći da ih država zaštiti zbog strmoglavog pada vrednosti ove kriptovalute.

Kako saznaje Njuz, oni zahtevaju da ih primi guvernerka Jorgovanka Tabaković, od koje traže da država pokrije gubitke sa kojima se danas susreću.

– Bitkoin je u drastičnom padu, izgubio je oko 40 odsto vrednosti, što je gubitak na koji niko od nas nije računao kada je, pre samo nekoliko dana, čitao vesti o ljudima koji su na uloženih nekoliko stotina dolara danas milioneri – kaže Todor Nakić, koji je nedavno za 10 dolara kupio 0,00628 bitkoina, sa biznis planom da do sledećeg leta od toga kupi fijat punto 2015. godište.

– Država nije učinila ništa da nas zaštiti dok smo protekle dve nedelje kupovali bitkoine, ni na koji način nas nisu upozorili da bitkoini ne mogu da skaču u nedogled, zbog čega zahtevamo da nam refundira sve gubitke – smatra Dragan Canić, koji je uzeo kredit u švajcarcima da bi imao novca da kupi bitkoine.

– Ako je država u više navrata branila dinar u odnosu na evro, ne vidim zašto ne bi branila dinar u odnosu na bitkoin – dodao je on.

Iz NBS su poručili okupljenim građanima da će ih primiti krajem sledeće nedelje, samo da saznaju šta je to bitkoin.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
BUSPLUS PRIPREMA 1000 NOVIH KONTROLORA IZGLADNJIVANJEM



BEOGRAD, 25. maj 2013, (Njuz) – Oko hiljadu polaznika je trenutno na tretmanu izgladnjivanja kako bi postali besni, nervozni i spremni da postanu novi kontrolori GSP-a, saznaje Njuz.

Kompanija BusPlus, koja je zadužena za dresuru novih kontrolora je poslala sve potencijalne kandidate na poseban trening gde im se svakog dana od ishrane daju samo riblje glave, a dreseri ih dodatno huškaju vičući na njih i ubadajuci ih štapovima kroz rešetke kaveza u koje su smešteni.

– Ovaj tretman možda deluje surovo i nehumano nekom neiskusnom posmatraču ali  to je jedino što može da spremi ove ljude za ono što ih čeka. Tuče,  verbalno vređanje i sati i sati bez hrane su svakodnevica ovog takoreći gladijatorskog posla – kaže Milica Unković, dreserka koja je i sama nekada bila kontrolor dok je jedan putnik nije ujeo za nogu i poslao u prevremenu penziju.

– Dobar kontrolor mora uvek biti spreman na najgore i zbog toga ovakav način obuke prolaze samo najizdržljiviji. Proces selekcije je prirodan, jer najslabiji u toku obuke postanu hrana ostalima – kaže ona.



ŠALTERSKA SLUŽBENICA PODNELA PRIJAVU ZA MOBING JER JE MORALA DA BUDE LJUBAZNA



VRŠAC, 23. januar 2011, (Njuz) – Sandra Stojković (36), šalterska službenica iz Vršca, podnela je prijavu Opštinskom sudu u Vršcu protiv države Srbije i trojice svojih kolega zbog višemesečnog maltretiranja i brojnih pritisaka čiji je cilj bio da je nateraju na ljubazno ophođenje prema klijentima.
 
Sandra Stojković kao šalterska službenica radi već 14 godina i u Vršcu je poznata kao vrlo oštra i beskompromisna “šalteruša“. Početkom ove godine ona je, međutim, bila prinuđena da podnese prijavu zbog psihičkog maltretiranja od strane trojice kolega koje traje već nekoliko meseci unazad, a kulminiralo je pred kraj godine, kada joj je šef i otvoreno naredio da mora da bude ljubazna u komunikaciji sa klijentima.

– Šef je poslao naredbu u plavoj koverti, sličnoj onim sudskim kovertama. Znala sam da nije ništa dobro, ali ono što je pisalo u naredbi potpuno me je šokiralo i porazilo. Od mene je zahtevano da budem ljubazna prema strankama, da više ne psujem, da im ne bacam dokumenta, da budem nasmejana, uslužna i da što manje pričam sa koleginicama. Od mene su tražili da činim sve ono što se kosi sa prirodom mog posla – rekla je u izjavi za Njuz Sandra Stojković i naglasila da nema nameru da se menja, makar je to koštalo i otkaza

– Podnela sam prijavu za mobing i neću stati čak ni ako budem morala svoja prava da isterujem u Strazburu. Takođe apelujem na Sindikat šalterskih službenika Srbije (SŠSS), koji čine časni ljudi koji posvećeno rade svoj posao, a izloženi su sličnim pretnjama, da dignu svoj glas i slede moj primer. Jedino tako možemo da sačuvamo pravo da svoj posao radimo onako kako obučeni i kako se on već decenijama obavlja  – zaključuje gospođa Stojković.

Prema poslednjim informacijama, gospođu Stojković je podržao SŠSS, koji je najavio da će tokom čitave naredne između 14 i 15 časova njegovi članovi u znak protesta biti “baš neljubazni” prema klijentima.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
 Smile Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

neka se mole 40 min kao ovi na  havajima...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:35:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.