Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:42:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njuz: "Svi lažu, mi izmišljamo"  (Pročitano 151690 puta)
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 7
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
NJUZ ŽENA: Šta njegova odluka da Novu godinu provede sa ljubavnicom govori o vašoj vezi



Odluka vašeg partnera da Novu godinu ne dočeka sa vama, već sa svojom ljubavnicom, svaki put ume da zaboli i natera vas da se pitate da li nešto možda nije u redu sa vašom vezom? Koliko god ovo na prvi pogled ukazivalo na određeni problemčić, nemojte da očajavate, jer postoji nekoliko razloga zašto on ovo čini.

1. Ne želi da ga vidite pijanog

Do sada ste već naučili kakvi su muškarci na novogodišnjim dočecima: jedva čekaju da se napiju i prave budale od sebe. Odlukom da na novogodišnju žurku ode sa ljubavnicom a ne sa vama, vaš partner vam jasno stavlja do znanja da mu je važno šta mislite o njemu i da ne želi da se vaša lepa predstava o njemu ukalja time što ćete ga videti kako povraća u hodniku ili kako hvata druge žene na žurci.

2. Plaši se da vas ne povrede petarde

Dužnost muškarca je i da štiti svoju lepšu polovinu, što vaš muškarac upravo čini. Svi znamo koliko petarda padne ljudima na glavu u novogodišnjoj noći i njegova odluka da vas ostavi na bezbednom mestu, u vašem domu, dok svoju ljubavnicu izlaže ovoj opasnosti, samo potvrđuje da ste vi u njegovom srcu na prvom mestu.

3. Želi da vas poštedi stresa šta da obučete

Izbor haljine za doček Nove godine je, da se ne lažemo, jedan od najvećih stresova. Vaš muškarac misli na vas i neće da vas izlaže ovom nepotrebnom nerviranju, što treba da cenite. Pomislite samo na jadnu njegovu ljubavnicu koja prolazi kroz sve ovo, plus i kroz pakao koji je čeka posle žurke kada je vaš pijani muškarac bude napadao, dok ćete vi, zbog ove njegove džentlmenske odluke, moći da provedete prijatno veče u svom domu.



"Odluka vašeg partnera da Novu godinu ne dočeka sa vama, već sa svojom ljubavnicom, svaki put ume da zaboli i natera vas da se pitate da li nešto možda nije u redu sa vašom vezom?"  Aaaaajddeeee   Smiley

IP sačuvana
social share
Ne u glavu!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Samsung GT-S7580
VEĆINI NIJE USPELO: MOŽETE LI DA REŠITE OVAJ SRPSKI TEST INTELIGENCIJE




Ova mozgalica koju mnoge domaće stranke koriste tokom testiranja kandidata za posao mnogima je zadala muke. Ona je pre nekoliko dana počela da kruži internetom i samo retki su uspeli da dođu do rešenja.

Zadatak je da se svi sa jedne obale reke prebace na drugu pomoću splava, ali pod posebnim uslovima.

– Aleksandar Vulin ne sme da ostane na obali sam sa sobom
– Velimir Ilić ne sme da upravlja splavom
– Bojan Pajtić ne sme da ostane sam da ne uđe u koaliciju sa Tadićem
– Rasim Ljajić može da ostane sa bilo kim
– Nebojša Stefanović ne sme da ostane sam bez Vučića
– Bratislav Gašić ne ide splavom, čeka helikopter
– Dragan Marković Palma ne sme na splav sa muškarcem
– Vuk Drašković insistira da svi svi svi idu zajedno
– Radulović može samo sam
– Čedomir Jovanović insistira da se prati Đinđićeva vizija
– Aleksandru Vučiću ne treba splav jer može da hoda po vodi

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
DRŽAVNI SLUŽBENIK NIJE PRIMETIO DA JE PRAZNIK




BEOGRAD, 16. februar 2016, (Njuz) – Dragomir Anđelković, koji radi kao državni službenik, nije primetio da su ponedeljak i utorak bili neradni dani, odnosno da je bio praznik Dan državnosti.

Anđelković je shvatio da je praznik tek kad se čuo sa svojim kumom koji radi kod privatnika.

– Negde oko podneva, dok sam se muvao po gradu i završavao neke stvari, kao i svaki drugi dan, pozvao sam kuma. On mi se požalio da ima baš puno posla i da ne zna kad će da završi, na šta sam mu ja rekao: „A sutra tek sreda, ko će dočekati vikend“. Na to mi je kum rekao: „Šta se bre ti žališ, imao si dva neradna dana?!“. Tek tada sam primetio da je praznik – ispričao je Anđelković.

On je dodao da je sada malo zbunjen i da će morati sa svojim nadređenima da proveri da li će mu biti plaćena nadoknada ako se utvrdi da je ipak radio, iako su bili neradni dani.

– Meni su ova dva dana bila kao i svaki drugi, kao i onaj petak pre vikenda, kao i ona sreda. Ja od svojih radnih prava neću odustati. Uz sve to, po zakonu, ako se radi na državni praznik, dobija se dupla dnevnica, a to nije malo na moju platu – ističe Anđelković.

Ovaj državni službenk navodi i da, ako za to bude bilo potrebe, ostvarenje svojih prava će potražiti i preko suda.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
Samsung GT-S7580
VUČIĆ ZAHTEVA DA LIČNO PREBROJI SVE LISTIĆE

BEOGRAD, 27. april 2016, (Njuz) – Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je danas da insistira da lično prebroji svaki od 3.820.000 listića, zbog sumnje u regularnost izbora, saznaje Njuz.

On je izračunao da bi, ako sutra u sedam ujutru počne sa brojanjem, trebalo da završi do uskršnjeg ručka.

– Poznato je da ako želiš da se neki posao dobro obavi moraš sam da ga uradiš. Mnogi se žale na RIK, nekima smetaju rezultati Cesida, pa sam odlučio da sam prebrojim i vidim kako su glasali građani Srbije – izjavio je Vučić, koji je rekao da mu poslednjih dana postaju jasnije mnoge stvari vezane za srpsku opoziciju.

– Često sam se tokom kampanje pitao kako to da opozicije skoro nigde nema u medijima. Sumnjiv skok njihovih rezultata u izbornoj noći ukazuje da je moguće da su odbijali da se pojave u emisijima jer su smišljali strategiju kako da pokradu izbore – kaže Vučić, koji napominje da je svojim saradnicima rekao da ga ne zovu do nedelje jer bi bilo nezgodno da se zabroji na pola.

http://www.njuz.net/vucic-zahteva-da-licno-prebroji-sve-listice/
« Poslednja izmena: 27. Apr 2016, 14:32:56 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
Samsung GT-S7580
RIK NALOŽIO PONAVLJANJE IZBORA SVE DOK VUČIĆ NE OSVOJI POTREBAN BROJ GLASOVA  Smile



BEOGRAD, 29. april 2016, (Njuz) – Republička izborna komisija (RIK) predložila je da budu raspisani novi parlamentarni izbori, ali da budu raspisivani i u narednom periodu sve dok lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić ne osvoji broj glasova kojim bi bio zadovoljan.

RIK je saopštio da su od Aleksandra Vučića dobili informaciju da on baš i nije zadovoljan trenutnim stanjem stvari, zbog čega su odlučili da ponovo prebroje glasove na mnogim biračkim mestima u nadi da će se situacija popraviti.

– Kada mi je Vučić rekao da 48,23 odsto glasova njemu baš “i nije neki rezultat”, ja sam rekao “Ajde videćemo nešto”. Očekivali smo da će ponovno prebrojavanje glasova ispraviti nepravdu nanetu premijeru, ali ispostavilo se da se stanje nije mnogo popravilo. Zato smo, kao stručna i nezavisna institucija, predložili da budu raspisani novi izbori kako bi Vučić sakupio onoliko glasova koliko želi. Ukoliko se to ne desi iz drugog puta, izbori će morati da budu raspisani i treći, četvrti, peti, šesti put…i tako dalje, sve dok cilj ne bude dostignut – kaže predsednik RIK-a Dejan Đurđević.

Prema njegovim rečima, Vučić je skroman, pa nije želeo da kaže koliko bi glasova trebalo da sakupi, ali u RIK-u pretpostavljaju da bi između 90 i 95 odsto “bilo ok”.

– Da se ja lično pitam, a imajući u vidu šta je i koliko premijer Vučić učinio za zemlju, i 100 odsto bi bilo malo, ali to sam samo ja. Apelujem na građane da na sledećim izborima budu pametni i glasaju kako treba, kako ne bismo ponovo prolazili kroz agoniju. Kada kažem “mi”, mislim prvenstveno na sebe. Ljudi, ne mogu više da brojim, urazumite se! – zavapio je Đurđević u izjavi za Njuz.

Premijer Vučić je bio tajnovit i ni Njuzu nije želeo da otkrije koliko tačno glasova bi ga zadovoljilo.

– Nije na meni to da određujem. Kol’ko date – kratak je bio premijer.

http://www.njuz.net/rik-nalozio-ponavljanje-izbora-sve-dok-vucic-ne-osvoji-potreban-broj-glasova/
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.6
Browser
Safari 601.7.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Susedstvo...

Osvojio 3.000 dinara na kladionici, pa ženi celu noć puštao pesmu "GDE SI BILA KAD SAM BIO NIKO": REAGOVALA POLICIJA!


Rekao je policiji da mu je žena stalno zvocala.

Stanovnici sarajevskog naselja Mojmilo su prijavili policiji komšiju R. B., iz čije kuće se čula glasna muzika od 20 do 01 sat iza ponoći.

Odmah po dolasku na lice mesta, policijska patrola je jasno i glasno čula kako se iz njegove kuće čuje jedna od najpoznatijih pesama Dejana Matića “Gde si bila kad sam bio niko”, te su pozvonili, zamolili gospodina da smanji muziku i pitali ga čemu tolika galama, na šta je on odgovorio da svojoj supruzi pušta namerno baš tu pesmu, jer je osvojio 3.000 dinara (50 KM) na kladionici, pošto mu ona već mesecima zvoca kako nikad ne dobije ni marke.


Žena je zatečena u prilično čudnom stanju kako gleda u zid, ali nepovređena, dok je on nastavio da peva uporedo sa pesmom koja se u trenutku dok su policajci bili u kući, čula ali tiho, sa zvučnika.

Nakon upozorenja da će, ako budu morali doći još jednom, tada morati da mu pišu kaznu, policajci su se udaljili sa lica mesta, a jedan od  prvih komšija je javio da se sad čuje, ali malo tiše, pesma “Ne može nam niko ništa jači smo od sudbine”.

Izvor: SrbijaDanas
« Poslednja izmena: 26. Avg 2016, 15:34:49 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
EKO KATASTROFA NA BAČVICAMA Djevojkama na plaži zbog vrućine se počela topiti šminka; mrlja je sve do Italije

Nakon mjeseci lametniranja oko toga treba li Jadranu naftna bušotina ili ne, a o čemu su svoje mišljenje dali apsolutno svi osim ljudi koji zapravo nešto znaju i kojima je to posao, danas je Split pogodila katastrofa koja se ne pamti još od fešte svetog Duje 2007. kada nitko od izvođača nije napomenuo kako je Split najluđi grad na svitu.

Da stvar bude gora, riječ je o eko katastrofi od kakve se hrvatski turizam neće oporaviti godinama, a strka, vika i bježanje stranaca sa plaže mnoge su posjetili na čuveni egzodus sa Žnjana 2009. godine kada je Grdović slučajno rutnuo u upaljač i izazvao seriju požara.

Naime, uslijed velikih vrućina na poznatoj splitskoj plaži na koju dolaze oni koji žele biti viđeni jednom broju djevojaka se počela topiti šminka. Užarena šminka nosila je sve pred sobom, a uskoro se u moru formirala mrlja koja se još uvijek nezaustavljivo širi.

„Bilo je grozno. U jednom momentu iz mora je izronila nekakva spodoba. Mislio sam da je neko čudovište ili, još gore, da je neka feministkinja koja će mi pričati o pravima žena. Kada me krenula zagrliti počeo sam se derati. Tek sam onda shvatio da to nije nikakvo čudovište, nego da mi se djevojci razlila šminka“, govori nam jedan prestravljeni očevidac koji se kupao na popularnoj plaži.

Slična iskustva imaju i brojni drugi očevici. Nažalost, uslijed sveopće panike došlo je i do nezgoda, ali srećom samo s lakšim posljedicama. Najgore je prošao jedan dječak na kojeg se odronio veći komad užarenog pudera koji je pao s lica jedne sponzoruše. Srećom, dječaku su potrčali ljudi u pomoć pa je sve ostalo na lomu noge.

Brojni stručnjaci upozoravaju da su ovakve situacije potencijalno opasne i kako djevojke moraju biti posebno oprezne. „Ako si prijateljice lagala da je original, vodonepropusna i da podnosi velike vrućine, tvoja šminka je i dalje pazarski škart. Njih možeš lagati, sunce baš i ne“, brojne djevojke upozorava jedan novinar Storyja kojeg smo sreli na plaži, a koji je želio ostati anoniman jer mu dečko misli da je na depilaciji.

Braća Hrvati
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Policija privela Velimira Bujanca jer je u pekari zatražio pola kile bijelog

Intervencijom hrabre pekarice koja je pozvala policiju spriječeno je ponavljanje zločina od strane osuđenog dilera.



Nemili događaj odigrao se jutros u jednoj od 738 000 zagrebačkih pekara. Naime u ranim jutarnjim satima u pekarnicu u Gajevoj dogegao se Velimir Bujanec i od prodavačice zatražio pola kile bijelog.

- Isprva nisam ni čula tko to priča, jer ga nisam vidjela od pulta, pa sam se nagnula i vidjela poznatu ljutitu televizijsku njuškicu. Upitala sam ga da ponovi i on je rekao: "Molim Vas jednu krafnu i po' kile bijelog". Noge su mi se odsjekle. Pa to je Bujanec. Osuđen za dilanje kokaina. Osim toga čula sam od susede da naoružan hoda gradom. I sad me traži 500 grama kokaina. Pa je li on toliko lud i nadrogiran da misli da ja to imam u pekari - ispričala je D.K. (34) okupljenim pripadnicima sedme sile.

Prodavačica se sabrala, dala mu krafnu i objasnila da mora otići iza u skladište po robu, što je Bujanca malo zbunilo no ostao je čekati. Pet minuta kasnije u pekaru je nahrupila policija, teškom mukom srušila Bujanca na pod i privela ga pod sumnjom da je pokušao iznuditi kokain od prodavačice u pekari.

- Osumnjičeni V.B. (155 cm, 138kg) priveden je pod sumnjom ponavljanja djela zbog kojeg je već dva puta uhićen, te isto toliko puta osuđen. Prije se istina radilo o nekoliko grama, no ovaj put se polakomio za pola kilograma kokaina i to neće proći samo tako sa sitnim kaznama i nagodbama s tužiteljstvom. Također na licu mjesta smo na mjestu njegova lica koje se nalazi između nosnica i gornje usne pronašli bijeli prah za koji osumnjičeni tvrdi da je šećer u prahu s krafne, no mi još čekamo toksikološki nalaz sumnjivog praha - poručili su na konferenciji ravnateljstva policije.

Na upite novinara je li istina da se osumnjičeni do nasilnog ubacivanja u maricu žestoko opirao službenicima MUP-a, psujući im majku milicijsku i tvrdeći da je mislio na pola kilograma bijelog kruha, iz ravnateljstva su rekli da nemaju komentara na to osim da "apstinencijska kriza nekima očito jako teško pada."

news-bar.hr/
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
MUŽ PRETUKAO ŽENU JER NIJE PRIJAVILA DA JE ŠEF MALTRETIRA



BEOGRAD, 1. decembar 2017, (Njuz) – Žarko Milivojević iz Sremčice brutalno je pretukao svoju ženu, koja više od mesec dana odbija da prijavi maltretiranje na poslu od strane njenog šefa.

Žarko Milivojević je ženu pretukao baš na Dan borbe protiv nasilja nad ženama, 25. novembra.

– Taj dan je bio idealan da Marija preseče i prijavi nasilje koje mesecima unazad trpi na poslu od strane njenog šefa. Međunarodni dan borbe protiv nasilja nad ženama treba da traje više od 24 sata. Stvarno ne znam šta joj je u glavi. Siguran sam da ona nije mazohista – rekao je Milivojević okupljenim novinarima.

Milivojević je tog dana od ranog jutra pokušavao da joj objasni da je idealna prilika, s obzirom na to da njegova supruga Marija radi u velikoj, poznatoj kompaniji, da pozove redakcije ili napiše otvoreno pismo koje će objaviti na društvenim mrežama. Kako nije mogao da je ubedi u to, prvo joj je udario, kako sam kaže, “vaspitni” šamar.

– Nije vredelo, očigledno da se nečeg plaši. Ona je klasična žrtva nasilja. Ni nakon desete šamarčine nije htela da ga prijavi. Čak ni kada sam je šutnuo, nije ukapirala da treba da ga prijavi. Njen šef je monstrum. Dokle tako? Traži da radi prekovremeno, nema razumevanja da postoje vikendi, praznici, slave…plaća joj minimalac na račun, a deo koji joj daje na ruke koristi kao sredstvo ucene. Tome se mora stati na put – objašnjava Milivojević.

Prema njegovim rečima, seksualno uznemiravanje, zlostavljanje i mentalna tortura su nedopustivi oblici nasilja, a problem je daleko veći nego što to izgleda. Na pitanje novinara šta je šamaranje i tuča, Milivojević je rekao “vaspitavanje”.

– Da je njen šef žensko, lako bih ga prevaspitao – zaključio je Milivojević.

Uroš Bogdanović


Ušće



PENZIONER SE PLAŠI DA NEĆE UMRETI DOK TRAJE POPUST NA POGREBNE USLUGE



BEOGRAD, 1. novembar 2017, (Njuz) – Odluke beogradskih vlasti da najstarijim sugrađanima obezbedi popust od 15 odsto na pogrebne usluge, izazvala je pozitivne reakcije, ali kod nekih penzionera probudila i strahovanja da neće umreti dok ovaj popust traje.

– Lepo je videti da gradska vlast brine o nama i trudi se da nam olakša odlazak na onaj svet – kaže Jovan Petrović, penzioner sa Zvezdare. – Čim sam čuo za popust otišao sam kod lekara na pregled, ali on, k'o za baksuz, tvrdi da sam u prilično dobrom stanju za svoje godine, pa se plašim da neću uspeti da iskoristim pogodnosti koje nam daje aktuelna gradska vlast. Svi znamo da je politička situacija u Srbiji nestabilna, predizborna obećanja se lako zaboravljaju , pa je moguće da će ukinuti popust pre nego što ja umrem – žali se ovaj penzioner.

Beogradski funcioneri obećavaju da će svi zainteresovani penzioneri biti sahranjeni po nižoj ceni ukoliko sadašnja vlast ostane na čelu grada.

– Najstariji sugrađani su podneli veliku žrtvu kako bi državne i gradske finansije bile stabilne. Ovo je način da im se odužimo za sve što su uradili za Beograd i državu. Odlazak na onaj svet je veliki dan u životu svakog penzionera i naša dužnost je da im obezbedimo uslove da ga obeleže svečano bez velikih troškova koji mogu ugroziti njihov skromni budžet – poručio je gradonačenik Beograda Siniša Mali i dodao da ovaj potez nije deo predizbornog marketinga već da samo tako izgleda.

Bojan Savić

ušće
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:42:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.