Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:11:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njena klinacka neodlucnost  (Pročitano 13006 puta)
13. Nov 2012, 15:52:17
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Hajde da mi pomognete.  Hipoteticka situacija: ja sam '91, ona '95 godiste.  Klinka, dakle, a ni ja nisam mnogo odmakao, sudeci po tome kako se ponasam otkad sam je upozn'o.  Studiram, ona je gimnazijalka.  Prosecan sam (sto dozivljavam kao prednost, ne kao manu), ona se izdvaja u svakom smislu: fura svoj prkosni stil oblacenja, izrazito je lepa, fascinira me kako joj funkcionise mozak (sa njom mozes da pricas o svemu. . .  od politike, seksa, knjizevnosti, astronomije, kinematografije. . .  bez da iskazuje one otrcane opste bullshit stavove svojstvene 97% njenih vrsnjaka, a i ljudi uopste).

Upoznamo se slucajno, zajednicki prijatelji, siliom prilika provedemo neko vreme zajedno. . .
Krenu setnje, malo dopisivanja, pa opet setnje, pa jedan ceo dan provedemo zajedno, pa padne poljubac na blic. . .  pa posle opet setamo. . .  i sve vreme i ona i ja pokazujemo znake da nam se ono drugo dopada, ali valjda nas je silina tih osecanja uplasila da pokusamo bilo sta konkretno
(ko ovde kaze da nisam ispao muskarac nego pickica i prestane da cita, razumecu, jer se apsolutno slazem).

I sad, neko moze pomisliti da od vas trazim savet kako dalje, sta da radim, kako da je smuvam?
Po svoj prilici, to nije slucaj.  Kao i sve drugo kod mene, i ovo je mimo svih pravila i logike koja vaze u slicnim situacijama. . .

Elem, iako je mladja od mene, imala je mnogo vise momaka do sad nego ja devojaka.  Te teme se nisam dotakao pacenicki kopajuci po njenoj proslosti, nego smo sluicajno pricali o tome. . .  broj je apsolutno meni nebitan i nema nikakvo znacenje, ali cisto ta cinjenica da ih je imala dvadesetak lebdi u vazduhu kao podatak.  Ne, jos nije imala seksualna iskustva (ni to nisam cackao)  :chuckel:

Imala je decka.  Raskinuli su.  On je zvao na kafu.  Ona izasla sa njim na kafu.  Pomirili se.  Sutra ga zvala da mu kaze da raskidaju jer je "neodlucna".  Sve se to odvija paraleno sa nasim druzenjem.  On joj psle toga poslao pateticnu poruku na fcb, ona se sad ponovo premislja.  "koliko smo mi toga prosli zajedno" - kaze.
I sama priznaje da je "neodlucna".  Ne zna sta hoce, ali ne zna ni sta nece.  Sad joj se ljubi, vec posle 5 sekundi ta mogucnost je davno proslo vreme i misaona imenica.  Alternira izmedju krajnosti, sasvim je ambivalentna.  Predomislja se u trenutku, na momente je odsutna.  Tipicno klinacki, zar ne?

Ali nam je super dok smo zajedno.  Od prvog trenutka nas odnos je bio odredjen time da mozemo da slobodno podelimo sve sto nam padne na pamet. . .  smejemo se glupostima, oboje imamo morbidan smisao za humor, i uvek me preplavi onaj optimisticni talas odusevljenja kad sam s njom (jea, ovo zvuci lejmerski, poslacu recenicu Hju Grantu kao zvaku za buducu romanticnu-bljuc-komediju)

Za slucaj da se neko pita otkud ona u druzenju sa mnom? Pa. . .  jednostavno sam je zajebavao od prvog trenutka.  Ima super kosu? - Masna je, kazem.  Fino izgleda? Prosecna si. . .  i slicno. .  takav pristup u komunikaciji sam razvio od puberteta, a ona ocigledno nije jedna od onih koje se primaju na pateticne komplimente "jao, slatka si", "uf, cale ti je poslasticar ti si bomba" i slicne pizdarije.


Da ne bi oduzio ovo ko Ruski roman, moram priznati da sam sasvim zbunujen.  Vidim da ovde ima psihologa (a i obicnih ljudi koji su poprilicno iskusni u ovim stvarima, i koji su prosli to sto ja tek trebam da prodjem), pa sam hteo da mi neko razjasni par stvari.  Prvo, hvala Bogu, zdrav sam, prav sam, donekle i pametan, ali ne mogu da shvatim odakle ta neodlucnost? Sta je potice? Kako da se postavim a da ocuvam dostojanstvo s jedne strane, a s druge da ne drzim bujicu osecanja u sebi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
okani se ovakvih klinki..nadji sebi curu..svojih godina...

u suprotnom postaces statistika....

ne razumijem sta to ima da radi i prica momak od 20 + godina sa nekom srednjoskolkom Smile

pogledaj malo svoje godine...i raju oko sebe...
« Poslednja izmena: 13. Nov 2012, 16:38:11 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Citat
Alternira izmedju krajnosti, sasvim je ambivalentna

Aj ne seri zivota ti  Smile

Balavo, balavo a zvalavila se sa 20 i kusur. Balavo a igra sa vama dvojicom ping-pong. Ako si pametan decko a nije ti svaki hormon koji imas potpuno preuzeo kontrolu nad mozgom - pozdravi se sa njom. Ona se igra. Ispasces budala. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
Prvo, hvala Bogu, zdrav sam, prav sam, donekle i pametan, ali ne mogu da shvatim odakle ta neodlucnost? Sta je potice? Kako da se postavim a da ocuvam dostojanstvo s jedne strane, a s druge da ne drzim bujicu osecanja u sebi?

Mozda zato sto devojka ima 17 godina. Znam ljude koji se i u 30 ponasaju tako a kamoli ljude od 17 godina koji nemaju pojma gde im je dupe a gde im je glava. Moze ona da ima lepe stavove o zivotu, filmovima, politici i cemu vec, ali je i dalje klinka koja tek treba da prodje neke stvari i odraste.

Druga stvar je, ako zelis nesto ozbiljno sa takvom osobom, zaboravi. Ako zelis neku zajebanciju, cisto da je smuvas itd. onda pa i probaj ali mnogo ce tu vode proteci dok takva neka ne postane za bilo sta ozbiljnije od nekog ljubljenj. Mlada je, a po ovoj tvojoj prici samo zeli da ide od jednog do drugog momka i da se ljubi(kao i vecina ljudi slicnih godina kao ona danas) a kao takva je mnogo daleko od materijala za bilo sta ozbiljno...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
To da je klinka je nepobitna cinjenica.  
Ali ne mislim da je tipican predstavnik svoje generacije.  Nije u fazonu da se ne vadi iz klubova vikendom, apsolutno nije materijalista, ima zajeban smisao za humor. . .

Kapiram da joj prija sto stariji lik za nju pokazuje interesovanje. . .  ali jos nisam uspeo da razgranicim na kojim marginama lezi nas odnos.  Znaci, u jednom trenutku provedemo ceo dan zajedno, poljubimo se. . . .  u drugom mi prica o svom bivsem(?) decku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
SonyEricsson W800i
To da je klinka je nepobitna cinjenica. 
Ali ne mislim da je tipican predstavnik svoje generacije.
Nije tipican predstavnik svoje generacije,ali klinka ti ne treba . Ta njena neodlucnost,i fazon "hocu kakim/necu kakim" je karakteristika za klince.Ako sa njom ne zelis neku kombinaciju gde ces se "ogrebati" za koji sex na racun toga sto si dosta stariji,nego zelis vezu,onda begaj.
Citat
Kapiram da joj prija sto stariji lik za nju pokazuje interesovanje
Kao i svakoj devojci u srednjoj skoli.
Lepo ti rekose ljudi-bices statistika,samo mozda ima i zivce da izgubis  Smile
« Poslednja izmena: 13. Nov 2012, 18:04:14 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Tipicno klinacki, zar ne?

Pa jeste klinka...

I ima apsolutno svako pravo da bude nodlucna...

Bilo bi glupo i nehumano traziti od nje da se ponasa "odraslo"...

To su lepe godine... ne treba ih unistavati tragicnim ljubavnim pricama...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 65
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mene fascinira koliko on analizira celu tu situaciju , nju , njeno ponasanje .. koliko je opsednut tom idejom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Kada razlucis sam sa sobom sta zelis tada ces i dobiti to sto zelis...U cijelom uvodnom tekstu jedno je ocito,ti znas sta ona zeli,znas i kakva je,znas njene mane,a ipak dok sve te stvari nabrajas kao "minuse" u sledecoj recenici ti nju branis.Prakticno ubjedjujes samog sebe u nesto sto je ocito da nije.
Nije potreban psiholog da ti kaze kako si decko se zaljubio,i rekao bih to je divna stvar.Ali,nije to razlog da nju posmatras kao sestru.Bilo bi dobro da neku od prijateljskih kafica ispijete u krevetu,sami,bez bilo kakvih odjevnih predmeta na sebi.Vjerujem kako ce svaka neodlucenost tada prestati Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mene fascinira koliko on analizira celu tu situaciju , nju , njeno ponasanje .. koliko je opsednut tom idejom Smiley


dubinska analiza..zna da bude majka svih zajeba....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:11:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.