Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:25:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njena klinacka neodlucnost  (Pročitano 13095 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Ovo za grejno telo je metafora... come on, burek people, gde vam je smisao za humor?   Smile


Nista... malo sam razmisljao i shvatio da je najbolje da joj kazem da mi se svidja. Pa sta bude...
Nije ni prva, svakako ne poslednja. Ali od svih koje sam upoznao do sad je najkvalitetnija osoba.
To sto je zaljubljive prirode je sasvim svejedno da li cemo pripisati njenom karakteru, ili godinama... i to je mozda najveca mana nasem odnosu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson W800i
To sto je zaljubljive prirode je sasvim svejedno da li cemo pripisati njenom karakteru, ili godinama
Nije svejedno  Smile
Trenutno jeste,ali inace nije.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Sta je senjorita rekla, jel daje il ne daje ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Hajde da mi pomognete.  Hipoteticka situacija: ja sam '91, ona '95 godiste.  Klinka, dakle, a ni ja nisam mnogo odmakao, sudeci po tome kako se ponasam otkad sam je upozn'o.  Studiram, ona je gimnazijalka.  Prosecan sam (sto dozivljavam kao prednost, ne kao manu), ona se izdvaja u svakom smislu: fura svoj prkosni stil oblacenja, izrazito je lepa, fascinira me kako joj funkcionise mozak (sa njom mozes da pricas o svemu. . .  od politike, seksa, knjizevnosti, astronomije, kinematografije. . .  bez da iskazuje one otrcane opste bullshit stavove svojstvene 97% njenih vrsnjaka, a i ljudi uopste).

Upoznamo se slucajno, zajednicki prijatelji, siliom prilika provedemo neko vreme zajedno. . .
Krenu setnje, malo dopisivanja, pa opet setnje, pa jedan ceo dan provedemo zajedno, pa padne poljubac na blic. . .  pa posle opet setamo. . .  i sve vreme i ona i ja pokazujemo znake da nam se ono drugo dopada, ali valjda nas je silina tih osecanja uplasila da pokusamo bilo sta konkretno
(ko ovde kaze da nisam ispao muskarac nego pickica i prestane da cita, razumecu, jer se apsolutno slazem).

I sad, neko moze pomisliti da od vas trazim savet kako dalje, sta da radim, kako da je smuvam?
Po svoj prilici, to nije slucaj.  Kao i sve drugo kod mene, i ovo je mimo svih pravila i logike koja vaze u slicnim situacijama. . .

Elem, iako je mladja od mene, imala je mnogo vise momaka do sad nego ja devojaka.  Te teme se nisam dotakao pacenicki kopajuci po njenoj proslosti, nego smo sluicajno pricali o tome. . .  broj je apsolutno meni nebitan i nema nikakvo znacenje, ali cisto ta cinjenica da ih je imala dvadesetak lebdi u vazduhu kao podatak.  Ne, jos nije imala seksualna iskustva (ni to nisam cackao)  :chuckel:

Imala je decka.  Raskinuli su.  On je zvao na kafu.  Ona izasla sa njim na kafu.  Pomirili se.  Sutra ga zvala da mu kaze da raskidaju jer je "neodlucna".  Sve se to odvija paraleno sa nasim druzenjem.  On joj psle toga poslao pateticnu poruku na fcb, ona se sad ponovo premislja.  "koliko smo mi toga prosli zajedno" - kaze.
I sama priznaje da je "neodlucna".  Ne zna sta hoce, ali ne zna ni sta nece.  Sad joj se ljubi, vec posle 5 sekundi ta mogucnost je davno proslo vreme i misaona imenica.  Alternira izmedju krajnosti, sasvim je ambivalentna.  Predomislja se u trenutku, na momente je odsutna.  Tipicno klinacki, zar ne?

Ali nam je super dok smo zajedno.  Od prvog trenutka nas odnos je bio odredjen time da mozemo da slobodno podelimo sve sto nam padne na pamet. . .  smejemo se glupostima, oboje imamo morbidan smisao za humor, i uvek me preplavi onaj optimisticni talas odusevljenja kad sam s njom (jea, ovo zvuci lejmerski, poslacu recenicu Hju Grantu kao zvaku za buducu romanticnu-bljuc-komediju)

Za slucaj da se neko pita otkud ona u druzenju sa mnom? Pa. . .  jednostavno sam je zajebavao od prvog trenutka.  Ima super kosu? - Masna je, kazem.  Fino izgleda? Prosecna si. . .  i slicno. .  takav pristup u komunikaciji sam razvio od puberteta, a ona ocigledno nije jedna od onih koje se primaju na pateticne komplimente "jao, slatka si", "uf, cale ti je poslasticar ti si bomba" i slicne pizdarije.


Da ne bi oduzio ovo ko Ruski roman, moram priznati da sam sasvim zbunujen.  Vidim da ovde ima psihologa (a i obicnih ljudi koji su poprilicno iskusni u ovim stvarima, i koji su prosli to sto ja tek trebam da prodjem), pa sam hteo da mi neko razjasni par stvari.  Prvo, hvala Bogu, zdrav sam, prav sam, donekle i pametan, ali ne mogu da shvatim odakle ta neodlucnost? Sta je potice? Kako da se postavim a da ocuvam dostojanstvo s jedne strane, a s druge da ne drzim bujicu osecanja u sebi?


Нема ништа лоше у томе што ти се свиђа. Није ни толико пичкасто што ниси направио прави потез, јер будимо реални ниси ни могао гледајући у каквој си ситуацији. Мој савет ти је да те боли уво. Дакле пробај да се понашаш као да је она у твом свету. Пробај да те толико боли уво, да она осећа привилегију што је део твог света. Уђеш полако у шему са њом. Кренуће и прцање. Разумем да ти се свиђа. То је и нормално. Али не показуј јој то. Показуј јој своју вредност, на индиректан начин. Кључно је да те боли уво, тј. бар да се правиш јер за такво стање је потребно доста вежбе и никада се не може довести до савршенства. И од те шеме проћићеш добро, ако урадиш то како треба. Она ће се јако напалити на тебе и биће убеђеа да си ти ,,прави" за ту везу или шта већ. Друга опција је да ти осетиш током те шеме да она није за тебе и културно ћеш је одјебати.

Енд оф де стори.
« Poslednja izmena: 05. Dec 2012, 20:50:19 od Џеј Џеј Окоча »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
I meni se cini da je ovo tvoje najbolja opcija... bar na neko vreme. Uspevalo je do sad  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung XYZ1004
Taman ubedili coveka da ucini nesto konkretno i onda Dane sjebe situaciju  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
i sad ce da ceka dok ta devojka ne nadje decka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson W800i
i sad ce da ceka dok ta devojka ne nadje decka
vec ga je nasla,rekao je on  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
eto. go kurac nakraju !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson W800i
I meni se cini da je ovo tvoje najbolja opcija... bar na neko vreme. Uspevalo je do sad  Smile
To je decko trebalo da radis ranije.Mozes i sada,ali opet,taj vas odnos je...los,ja sam napomenuo,a Marko ti je detaljnije objasnio zasto-tesko da u tu osobu mozes imati poverenje kasnije.
Posto si lik kome je tesko da predje barijeru i da se uradi nesto konkretno,tebi odgovara svako odlaganje...al' opusteno,tvoja stvar.
« Poslednja izmena: 09. Dec 2012, 18:44:53 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:25:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.