Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:05:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njemu se ne sviđa ljubljenje!  (Pročitano 1022 puta)
27. Okt 2006, 12:14:24
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Njemu se ne sviđa ljubljenje!   

Imate dečka i jako ga volite. Voli i on vas. Ipak, postoji problem: on nešto i nije raspoložen da se ljubi s vama! Vi biste mogli satima da se ljubite s njim, a on, pa, nije da vas odbija, ali kao da ne uživa ni upola kao vi. Onda vam svašta padne na pamet - da li se to on hladi prema vama, ili se, možda, vi loše ljubite? Šta da uradite?

Odmah da vam kažemo: nije verovatno da se loše ljubite, ne ako ljubljenje toliko volite i ako se prilikom ljubljenja ne ponašate baš kao srećni bernandinac (to jest, ako skroz ne "ubalavite" dečka - to već nikome ne prija). Možete da pitate dečka da li bi želeo da nešto promenite u načinu na koji se ljubite - nikad ne škodi pitati. Zašto, onda, on ne uživa u ljubljenju koliko i vi?

Za to može da postoji više razloga. Jedan je da vama nimalo ne smeta da se uvek i svuda ljubite s njim (po principu "kome smeta, ne mora da gleda"), a da je on malo stidljiv i da ne voli da se ljubi ako ima i drugih ljudi unaokolo. Može da bude i da se malčice zasitio ljubljenja - ako je ljubljenje maltene sve što vas dvoje radite kad ste zajedno, savršeno je moguće da on želi da radite i neke druge stvari (ne mislimo obavezno na seks, možda bi on želeo da više razgovarate, šetate, gledate filmove, izlazite...).

A može da se desi i da on jednostavno ne voli ljubljenje onoliko koliko ga vi volite. To nije nikakav zločin; ima takvih momaka, koji, recimo, više vole sam seksualni odnos od ljubljenja, ili više vole da u maženju i nežnim trenucima koriste ruke nego usta - stvar sklonosti.

Šta učinti? Pokušajte da iskreno porazgovarate sa svojim dečkom o ovom problemu. Pitajte ga da li mu nešto smeta u vašoj želji da se puno ljubite, šta bi on voleo da radite i kako - obavezno mu recite da se nećete naljutiti na njega, samo želite da vam oboma bude još lepše. Jednom kad saznate šta je uzrok problema, možete da smislite i neko rešenje. Recimo, ako se on malo zasitio ljubljenja, možete da se dogovorite koje stvari ćete neko vreme više raditi. A ako on više voli druge načine iskazivanja nežnosti, napravite neki kompromis u kome biste oboje mogli da uživate - recimo, malo manje ćete se ljubiti, malo više koristiti ruke u maženju, ili ćete vi ljubiti njega dok on vas mazi... U ovome zaista možete biti kreativni.

Srećno!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Још нисам таквог упознала, чак ни чула да их има.
  Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
kakav mi je to onda decko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
I meni nije bas pozeljno ako mi se spava ili ako sam na nekom javnom mestu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla pango-text
 Smile stoji da nas ima raznih, ali o takvim slucajevima ni traga ni glasa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Kaze ona meni :" Sto ne volis da se ljubis na javnom mestu ?"

Ja kazem : " Zasto ne volis da se ljubis pred svojim roditeljima ? "

...ok, uvek sam imao glupe primere, ali poJenta je tu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Питање је зашто му се не свиђа љубљење.

Не могу да верујем да му се не свиђа љубљење са лепом женком, али, ако је женка габор......
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
da ne voli da se ljubi???
ne dopustivo...."poljubac je susret najveći na svetu"...
možda treba samo da se usklade...svi se mi ljubimo drugačije... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
svasta.....kad je momku mrsko da se ljubi s curom,to mogu znaciti samo dvije stvari:ili je gay,ili je cura gabor  Smile
bar ja tako mislim Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:05:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.