Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nivo (ne)kvaliteta i usluznosti kod operatera mobilne telefonje Srbije  (Pročitano 11015 puta)
12. Dec 2006, 15:49:31
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ljudi moji,
verujem da vecina vas vec to zna ali moram sa nekim to da podeelim da ne bi vristao po ulici. Kartica me je blokirala u subotu popodne, tehnicko ostecenje, valjda joj je bilo vreme sta je sve prezivela... Tu nastaju muke. Kad sam konacno dobio operatera receno mi je da moram da idem u korisnicki servis da odnesem karticu da je provere i da mi izdaju novo. Zvuci prosto ali nije...naime tek u ponedeljak rade, a od ujutru je tolika guzva da ne moze da se prodje pored gomile naroda koji ceka za pakete i koji bi da lincuju svakog za koga pomisle da nesto radi preko reda. Ispred poslovnice u Bulevaru Umetnosti neema nikoga ko bi tu uveo neki rad ili dao informaciju vec ostavljaju ljude napolju da cekaju po 3-4 sata.
U utorak u pola devet ujutru sam uspeo da udjem, napolju isto red, malo manji pa sam se probio do korisnickog servisa. Covek kaze to je tako i tako potpisi, daj karticu i cekaj u redu za prodaju da bi dobio drugu karticu!!!! Pa to je ludost. Pri tome nema nikakav aparat da bi mi sa stare kartice prekopirao imenik niti ga to zanima. Sve to vreme buduci korisnici stoje napolju kao najgora stoka i vire kroz vrata i nadaju se da ce i njih sunce da ogreje da "dobiju" neku bedu od aparata i da se obavezu da ce "samo" 2 godine biti pretplatnici! Ali tu nije kraj, kazem ja decku u korisnickom servisu kako to tako a on slegne ramenima i kaze tako sta ja tu mogu, pitam ja koliko ih ima za ceo Beograd sa sve okolnim messtima a on kaze ima tri poslovnice! Na NBG ih radi 4 od cega dvoje nikad nisu tu ili nesto brljaju, jedan iz koricnickog igra igrice, jedan iz prodaje prica pola sata kako ga riba nervira,neka mucenica tek uci pa ne moze ni najprostiju stvar da uradi na kompu, a jedan narocito bezobrazan Gavrilovic, gleda i komentarise kako su svi "oni" (misleci na ljude ispred) mirni kao bubice kad udju kao da je on neki vazan drzavni organ pa da si srecan kad do njega uopstre i stignes...
Na moju konstataciju da je mozda bolje da mi odmah pravi raskid ugovora gospodin odgovara kako je njemu to skroz svejedno. E kad bi narod bio malo pametniji ne bi mu bas bilo svejedno.Slicna situacija je i na Trgu Nikole Pasica gde ih ima desetak, dvoje uvek na pauzi, a cekas tri reda za svaku glupu stvar tipa, prelazak sa pri pejda na postpejad i slicno.
Cemu toliki marketing, sigurno abnormalne pare bacene na marketing i PR da te uvere da "imas prijatelje" a ustvari najgori i najbolnije te ubede da si ljudska nula i tzv, stoka koja je sve bolja sto je vise maltretiras. Tamo nema ni sefa ni knjige utisaka sto je sigurno protiv zakona, ali se gospodi sve moze.
 


(01. May 2007, 10:30:42)
« Poslednja izmena: 30. Apr 2007, 01:51:29 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Crnjak! Prava slika srpskog poslovanja i ljubaznosti. Smile Smiley 1

Ovaj deo sa "čekanjem u redu" je naročito poučan! Smile Smile Stvarno ne mogu da verujem da su ljudi toliki manijaci(da ne kažem budale) kako bi čekali igde u redu za svoj novac koji treba da daju?!? Možda se uželeli redova kao u vremenu Dafine i Jezde, pa ono ... nostalgija??? Smile Smile
Stvarno ... pa ovo ima samo u Srbiji. Smile Umesto da prodavac trčkara za mušterijom, ugadja joj, skida zvezde sa neba samo da bi joj prodao robu ... ovde suprotno - mušterija treba da trčkara oko prodavca i to zbog luksuza a ne potrebe i još da joj se ponudi na dve godine obaveznog "robovanja", tj., plaćanja mesečnih dažbina?!?

Neka ... ovce služe za šišanje. Šteta što nisu stavilu ugovore na 5 godina a ne na dve! Smile

« Poslednja izmena: 12. Dec 2006, 19:35:45 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 176
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E61-1
У Србији све иде контра...ко што кажеш цигло уместо да они трче за муштеријама,муштерије трче за њима  Smile
Ја док нисам сазнао да могу ммс и гпрс да активирам звањем кол центра отишао испред телекома и видим ред...какви неко да те пусти звог тако баналне ствари! А и онај кол центар пре ћу да убодем 7 на лоту него што ћу да добијем слободног оператера   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Lonely Wolf in the night action...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-I560
Verujte ima nas na tone koji su imali slicne dozivljaje sa Telekomom.Pitanje je a sta se moze tu uciniti-dok ne zazivi zakon o zastiti potrosaca kao na trulom zapadu mozemo se svi zajedno u kompletu terati u p.m.Nema tu leka dok ne bude 100% privatno vlasnistvo i dok se ne bude letelo s posla.
IP sačuvana
social share
Mr.Wolf
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N82
Cekajte, vi se cudite ovom? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


The world is mine!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Ovakvih stvari ima na sve strane,jednom si ,ipak, i ti morao da upadneš u ovo! :sadblinky: [smilie=frisko008.gif]
IP sačuvana
social share
Zivim brzo, a hranim se Burekom
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
a da negovorimo koliko telekom srbija krade i preko fiksnog i preko mobilnog saobracaja Smiley 1
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone
a da negovorimo koliko telekom srbija krade i preko fiksnog i preko mobilnog saobracaja Smiley 1

morali su odnekud da stvore pare da plate "Telekom Srpske" Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC ONE
ja sa Telenorom zaista nisam imao takva iskustva , kad sam uzeo N73 u merkatoru nije bilo skoro nikog (doduše telefon sam uzeo dan pre počekta reklamne kampanje) a i "šalterski"  radnici su bili ljubazni , mada pimečujem jednu stvar , pošto imam i 063 i 064 broj , korisnički servis na 064 u životu sam dobio možda samo 2 puta a zvao sam barem 2000 puta i uvek je zauzeto e to kod bivšeg mobtela nikad nije bilo , sad se to slično dešava kod telenora sa čekanjem na vezu sa operaterom ali ništa strašno  minut-dva .

Ali ovi redovi za nokiu 1100  Smile Smile Smile , mislim ...šta reći  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 176
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E61-1
ja sa Telenorom zaista nisam imao takva iskustva , kad sam uzeo N73 u merkatoru nije bilo skoro nikog (doduše telefon sam uzeo dan pre počekta reklamne kampanje) a i "šalterski"  radnici su bili ljubazni , mada pimečujem jednu stvar , pošto imam i 063 i 064 broj , korisnički servis na 064 u životu sam dobio možda samo 2 puta a zvao sam barem 2000 puta i uvek je zauzeto e to kod bivšeg mobtela nikad nije bilo , sad se to slično dešava kod telenora sa čekanjem na vezu sa operaterom ali ništa strašno  minut-dva .

Ali ovi redovi za nokiu 1100  Smile Smile Smile , mislim ...šta reći  Smile

Па наравно да се код теленора не чека кад зовеш кол центар кад се наплаћује 9.9 дин по позиву....то је скзоз глупо Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.