Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nisu mi obračunati poeni nakon pobede u Conquiztadoru  (Pročitano 8693 puta)
12. Dec 2009, 19:43:38
Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Pozdrav svima.  Imam jedno pitanje? Desilo mi se u conquiztadoru  da pobedim ali mi se na kraju ne obračunaju poeni, pa me zanima zasto i ko je tu kriv?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Kako mislis nisu ti obracunati poeni?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung galaxy s4
Verovatno je odigrao partiju a da nije izgubio a ni dobio poene...
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Meni se upravo desilo da mi je nakon pobjede PI bio manji (5772) nego prije početka te partije (5791).  Dakle, za 19 poena.  Kako to?  :weirdface:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ima sve već objašnjeno u helpu. Ja sam sinoć odigrao partiju sa 9 od 10 tačnih na ABCD i svih 8 u dlaku tačnih na pitanjima za pogađanje i opet sam izgubio poene za PO. Na onima sa brojem bilo je +5 a na onima na ABCD izgubio sam 39 poena, zato jer sam sa ovih 10 zamenio niz od 10 iz 10.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Hm. . . hvala na odgovoru, iako, moram priznati, nisam baš skontao objašnjenje.  Ali, pogledat ću još i u helpu.  
Evo sad mi se desilo obratno.  Izgubio sam, bio najlošiji, a PI mi se povećao za 7 poena.  
Kakva god da je logika iza toga, malćice je čudna.
No dobro, nije mi to najvažnije.  Igra je super iako zna udaviti s nekad prečestim nebuloza pitanjima ala "Koliko je Pero Prdić zabio golova u sezoni 1956/57?"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
PI najveću oscilaciju može da doživi zbog velike promene PO.
PO se obračunava na osnovu poslednjih 256 odgovora na ABCD i 256 odgovora na pitanjima sa brojem.
Ako u poslednjoj partiji napraviš recimo 5 od 10 na pitanjima sa brojem, sa tih 10 odgovora istisnuo si iz PO 10 odgovora pre 256 pitanja. Ako se desi da si na primer u tih 10 istisnutih pitanja dao 9 tačnih odgovora (bila su laka ili te poterala sreća) tvoj PO na ABCD će se smanjiti za čak 156 poena, jer sada na poslednjih 256 pitanja imaš čak 4 tačna odgovora manje. Još veće oscilacije mogu da budu kod pitanja sa brojem.
U suštini, to je pošten sistem obračuna poena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Hvala na trudu. Recimo da mi je stvar nešto jasnija Smile
poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ajd i ja nesto da pitam. Skoro sve mi je jasno oko bodovanja. Jedino me jos buni tkz. kvalitet procene.
Da li znaci da ako na pitanje sa brojem gde je tacan odgovor neki veliki broj npr 2000, a ja kazem 4, 5, 6 da ce to drasticno uticati na bodovanje? Ako neko zna nek mi odgovori. Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Poeni za pitanja sa brojem se dobijau na osnovu toga što se vaš odgovor rangira u odnosu na poslednjih 100 odgovora na to pitanje. Ukoliko je vaš odgovor najbliži tačnom u odnosu na poslednjih 100, dobijate najveći broj bodova, ukoliko je najdalji, najmanji.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.