Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nisu jedini koje ćete ikad voleti  (Pročitano 790 puta)
15. Sep 2008, 10:02:03
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Kada se u nekog zaljubite, budete s tom osobom neko vreme u vezi, a onda raskinete, može vam se činiti da više nikog nećete tako voleti. A dok samo zamišljate ljubav, može se desiti i da zamislite da u celom svemiru postoji samo jedna prava osoba za vas. Ni jedno ni drugo nije tačno.

Ideja da negde, tamo, postoji neko ko je savršen baš za vas može zvučati jako romantično, i možete želeti da verujete u nju. Nevolja s tom idejom je što neretko ide "u paketu" s verovanjem da postoji samo jedna takva osoba. Onda se tome doda da vi tu osobu zamislite vrlo detaljno, i automatski otpišete svakog ko se do poslednje sitnice ne uklapa u to - računajući i mnoge osobe s kojima bi moglo da vam bude zaista lepo, neće svako od njih biti ljubav vašeg života, ali biste duže ili kraće vreme mogli da uživate i budete srećni s njima. Plus je i gomila detalja koje ste zamislili, sasvim moguće, u suštini nebitna - recimo, zamislile ste da dečko mora da bude viši od vas, a u vašoj blizini je stvarno super dečko koji je vaše visine ili malo niži, sviđate mu se, u mnogo čemu se i on sviđa vama, a odbijate ga samo zbog visine.

Još je i teže kad ste već bili u vezi s nekim za koga, sad kad je veza okončana, smatrate da je bio savršen za vas, samo to tada niste umeli da prepoznate. I onda vam se čini da nikad više nećete sresti nekog ko bi vam u toj meri odgovarao, da nikada više u životu nećete imati pravu ljubav, i tugujete, tugujete, tugujete...

Ako ste bili u vezi i ta veza je sad gotova, svakako da prvo treba da odbolujete raskid. To traje, i boli, i nije nimalo lako. Ali, osim ako se sami zatvorite i odbijete ma kome da pružite priliku, osim ako unapred rešite da nikome više nećete dopustiti da vam se dopadne, vremenom ćete sresti nekoga koga ćete jako voleti. Najverovatnije, ne samo jednu osobu, jer je pred vama čitav život, i mnoge godine zaljubljivanja, veza, raskidanja, odljubljivanja, mnogo suza i mnogo smeha, mnogo tuge i mnogo sreće, i jako, jako mnogo ljubavi.

Kakva god da je ta (zamišljena ili stvarna) osoba, definitivno nije jedina koju ćete ikad voleti, izuzev ako sami ne odbijete da volite, a čak i tada ljubav ume da nađe načina da vas iznenadi.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.