Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nis: Ubio suprugu i cerku, te izvrsio samoubistvo  (Pročitano 5551 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
Jasno mi je Marko, samo uzivaj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.0
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja volim da citam. Citam skoro sve novine na netu... Redje Danas i 24 sata... ali ostale... citam...
I moj utisak je na osnovu toga sto citam, sto sam bila u Nisu skoro i sto slusam price ljudi koji su ziveli\zive tamo...

E, sad... moj cilj nije da cackam lokalpatriotizam, ali ocigledno je da postoji veliki problem koji niko nema nameru da resava...

Beograd je veliki grad... skoro 2 miliona stanovnika.. sa raznim zivotnim pricama... od najcrnjih do najlepsih... sa svih teritorija bivse Jugoslavije... Onako... metropola zbog toga... Ljude i ovde rade za 15.000 po 12h kod Kineza... I putuju na posao 20-30 i vise kilometara... I hrana je skuplja i malo ko ima rodbinu na selu... i tako dalje... I def. nije za svakoga... i ne treba svako da dodje u njega...
Pa, ipak... ovakvih stvari ima manje...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Qtek 666
Ne želim više o tome da pišem, naročito pošto sam saznala ko je žrtva.

Saučešće porodici.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 1580
Zastava San Pedro de Macorís
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.17
mob
Samsung 
Na osnovu forenzičkih tragova ima indicija da je Rade suprugu i ćerku ubio na drugom mestu, a onda ih uneo u vozilo, te da je nakon toga sebi pucao u usta. Motivi tragedije se još utvrđuju, ali se u niškoj čaršiji spekuliše da bi to mogla biti ljubomora na suprugu koja je od njega bila jedanaest godina mlađa. Ćerkinu smrt  smatraju posledicom njegove odluke da je povede sa sobom, jer je obožavao, saznaje Telegraf.rs.
IP sačuvana
social share
Све сто сад хоћемо је да будеш опет она права Звезда као некад пре, у нама и даље тече крв црвено бела сто се лила за тебе, ајмо сад гласније за оно због чега се зиви због чега се умире.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Verovatno...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
LG Nexus 5
"Ubio je našu ćerku da ne bi živela sa mnom"




Socijalni radnici u Nišu bili su upoznati s nasilničkim ponašanjem Radeta Stojeva, koji je u četvrtak ubio suprugu i ćerku iz prvog braka, a potom presudio i sebi. Njegova prva supruga preživela je pakao tokom života sa Stojevim, pa čak i posle razvoda, kada je Rade, mimo zakona oteo njihovu ćerku, ali nadležni organi ni tada nisu preduzeli ništa.


Biljana Ristić Stojanović, prva supruga Radeta Stojeva


- Ubio je našu ćerku Aleksandru samo da dete posle njegove smrti ne ostane da živi sa mnom, da bi me i na taj način zauvek povredio. Bojala sam se sve vreme da će nešto tako da se desi. Uspela sam da dobijem pravo da sahranim ćerku kada barem za života nismo mogle da budemo zajedno - priča kroz suze Biljana Ristić Stojanović, bivša supruga Radeta Stojeva (44), koji je 16. avgusta na Kameničkom visu ubio ćerku Aleksandru Stojev (16), drugu ženu Aleksandru Nedeljković (33), a potom i sebe.


Porodica Stojev je htela da preuzme telo devojčice radi sahrane, ali se majka Biljana usprotivila da dete počiva kraj oca ubice. Tako je Rade sahranjen juče u Nišu, dok će Aleksandra biti sahranjena u ponedeljak na seoskom groblju u Popovcu.

 

Biljana kaže da joj je Rade oteo ćerku pre 10 godina, iako je sudski dete pripalo njoj, i da je sve vreme branio kontakte sa njom. Plašila se da pokrene postupak protiv njega iz straha da će je ubiti. Ona je odbijala da poveruje da je bivši suprug mrtav sve dok njena sestra Suzana nije otišla do kapele da to proveri jer je, kaže, Rade jednom prilikom već režirao svoju smrt!?


Rade Stojev i Biljana na venčanju


- Venčali smo se 1995, a brak sa Radetom je bio pravi pakao. Živeli smo kod njega u Panteleju, ali je i mene i dete psihički maltretirao. Drao se i za najmanju sitnicu, kao recimo, kada se dete upiški, do te mere da niko nije mogao da ga smiri. Bio je bolesno ljubomoran. Ja sam radila, a on je uzimao pare - priča Biljana.


Pošto je zajednički život 2000. postao nepodnošljiv, ugrabila je prvu priliku i sa ćerkom pobegla iz kuće i vratila se u Popovac.

- Isto popodne je pokušao da uzme dete na silu, ali su ga rođaci sprečili. Razvodili smo se pet godina, jer se na sve načine trudio da to spreči. Čak je i falsifikovao moj potpis na dopisu da odustajem od razvoda. Plašila sam se njega. Pred kućom nam je palio sveće, a jednom na suđenju mi je žiletom isekao kožnu jaknu. Kada smo se razveli, dete je pripalo meni, ali je imao prava da je viđa jednom nedeljno. Posle trećeg puta, kada je uzeo dete, više je nikada nije vratio - jada se nesrećna majka.

 

Kaže da je išla u Centar za socijalni rad, ali da su joj rekli da ne mogu da joj pomognu.


- Kazali su da dojim dete mogli bi da mi pomognu, a ovako ne. Rekli su mi da moram nekako da prisvojim dete, ali da ne smem da je otimam. Rade nije dozvoljavao da vidim ćerku. Išli smo na Pantelejski vašar svake godine i čekali ceo dan da se pojave da bi ispalo kao da smo se slučajno sreli. Nije smela reč da kaže dok joj on očima ne da signal da sme da govori. Jednom sam videla da ima modrice po leđima, navodno od pada na parket, ali je izgledalo kao da su od batina. Kad sam zvala telefonom, rekli bi da nije tu. Kada bi se javila, nije smela da govori. Zvala sam je da dođe da živi sa nama kad god poželi - plače neutešna majka.




Umesto pomirenja - tragedija


Okolnosti pod kojima se desio zločin još uvek nisu zvanično rasvetljene. Prema novim podacima, Rade se posvađao sa suprugom Aleksandrom Nedeljković i dan pre tragedije je pravio roštilj da bi se pomirili. Sutradan su otišli na izlet sa njegovom ćerkom Aleksandrom Stojev iz prvog braka, ali se onda desio masakr. Njihova tela su nađena 16. avgusta u kolima na Kameničkom visu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
LG Nexus 5
Niš: Ubio ćerku i suprugu na drugom mestu?




Istraga o porodičnom zločinu tek treba da rasvetli mnoge kontroverzne detalje, kao zašto se telo Stojeva nalazilo na suvozačevom mestu.



NOVINAR, operativac BIA, radnik Apelacinog suda, predstavnik raznih agencija iz Beograda... Dug je spisak profesija kojima se navodno bavio Nišlija Rade Stojev (44), koji je, kako se pretpostavlja, ubio ćerku Aleksandru (16) i tek venčanu suprugu Aleksandru Nedeljković (33), a onda digao ruku i na sebe.

Inspektori niške policije koji istražuju ovu porodičnu tragediju svakog dana, kako saznajemo, doznaju novo „zanimanje“ Stojeva, a mnogi u Nišu su potvrdili da im se predstavljao i drugim imenom i prezimenom. Čime se zvanično bavio, nije znala ni njegova bivša supruga Biljana Ristić - Stojanović. Jer, dok su bili u braku Rade je izlazio od kuće, ali joj nije pričao kuda ide, niti je ona smela da ga pita.

Kako saznajemo u policiji, posebna priča će biti pištolj kojim je Rade, kako se sumnja, izvršio dvostruko ubistvo pa samoubistvo. Zasad zvanično nije poznato odakle mu ovo oružje i kako ga je nabavio. Predstojeća istraga o beživotim telima pronađenim prošlog četvrtka po podne u Radetovom automobilu „zastava 128“, pored puta za niško izletište Kamenički vis, trebalo bi da rasvetli mnoge kontroverzne detalje.

Pre svega, zašto se telo Radeta Stojeva, koji je imao prostrelnu ranu u ustima, nalazilo na suvozačevom mestu? Iza njega, na zadnjem sedištu, bila su tela dve Aleksandre sa više prostrelnih rana u predelu grudi. Izvesno je da je pored Radetovog beživotnog tela pronađen i pištolj, ali mnogo dilema je izazvalo nepostojanje tragova krvi i ispaljenih hitaca u zadnjem delu vozila, gde su bila tela njegove ćerke i supruge.

Zato se uveliko istražuje druga varijanta - da je Stojev dve Aleksandre najpre ubio na nekom drugom mestu, pa njihova tela ubacio u „zastavu 128“, a potom dovezao automobil pored puta za Kamenički vis, gde je izvršio samoubistvo. Istraga bi trebalo da razluči šta se sve događalo od prošle srede po podne, kada je Aleksandra Nedeljković izašla iz svog iznajmljenog stana u Ulici Branka Krsmanovića, do četvrtka ujutru, kada je crvena „zastava“ sa natpisom „Aleksandra“ na zadnjem vetrobranskom staklu, prvi put primećena u ataru sela Kamenica.

Motiv ove tragedije je velika enigma, posebno jer je Stojev kćerku obožavao, kao i suprugu sa kojom se venčao samo četiri dana pre toga. Prema jednoj verziji Stojev se posvađao sa Aleksandrom Nedeljković, pa su zajedno sa njegovom ćerkom iz prvog braka krenuli na izlet na Kamenički vis, na pomirenje. Šta se dalje događalo može samo da se nagađa.



STRAH

RADETOVA bivša supruga Biljana Ristić - Stojanović kaže da on nije umeo da se kontroliše, kad je mrzeo bio je spreman sve da učini. Veli i da joj je život sa njim bio pakao. A i kada se razvela, živela je u strahu od njega.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.