Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:14:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nikolas Cage - Nikolas Kejdz  (Pročitano 100137 puta)
16. Jul 2005, 03:16:21
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Nikolas Kejdz

7 Januar 1964, Long Beach, California, USA




Nikolas Kopola (Nicholas Coppola) rođen je 7. januara 1964. u Kaliforniji. Njegov stric je poznati reditelj Fransis Ford Kopola (Francis Ford Coppola) i imao je jak uticaj na opredeljenje Nikolasa da se bavi glumom. Sa 19 godina, Nikolas je imao svoj filmski debi. Tada je napustio i srednju školu da bi se potpuno posvetio glumi. Prezime je promenio u Kejdž (Cage) da svoju slavu ne bi zasnivao na stričevom prezimenu. Prezime Kejdž (Cage) izabrao je po junaku iz stripa Luku Kejdžu (Luke Cage), kog je obožavao u detinjstvu.

U filmskoj umetnosti je poznat po svom specifičnom načinu glume, ali i po žrtvama koje je podnosio zbog pojedinih uloga. Tako je poznato da je vadio dva zuba, rezao ruku žiletom i gutao bubašvabe, samo radi upečatljivosti uloga.

Početak njegove karijere bio je obeležen ulogama u tinejdžerskim komedijama. Veliki broj uloga imao je u filmovima svog strica. Prve poznatije filmove snimio je početkom devedesetih godina: "Poljubac vampira", "Medeni mesec u Vegasu", "Napuštanje Vegasa"... Tih godina dobio je i svoj prvi Zlatni globus. Usledila je serija trilera u njegovoj karijeri: "The Rock", "Con Air", "Zmijske oči"... Poslednji film snimio je 2000. godine - "Mandolina kapetana Korelija" - u kom mu je partnerka bila Penelopi Kruz (Penelope Cruz).

Kejdž je dugo bio u braku sa modelom Kristin Fulton (Kristin Fulton), sa kojom je dobio sina. Posle razvoda, supruga mu je 1995. godine postala glumica Patriša Arket (Patricia Arquette). Ovaj par se, uprkos predviđanjima žute štampe, ipak razveo posle pet godina braka.


Slike:






Linkovi:

Oficijalni sajt - http://www.nicholascage.com/

« Poslednja izmena: 27. Jul 2005, 18:23:03 od Iceman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisam ni znao da je kopolin rodjak... kakva je to familija covece... =
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
U trecem delu "Kuma" na kraju kad pise ko je sve igrao pojavljuje se i njegovo ime ali da me ubijes ja njega ne vidim u tom filmu Smile Da li neko zna? Verovatno je tad izgledao mladje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Nikolas Kejdž: Posao posle zatvora

Slavni glumac Nikolas Kejdž uhapšen je prošlog petka ali je pušten uz kauciju kako bi mogao da se vrati na snimanje svog novog filma. Glumac je izjavio da hapšenje neće imati uticaja na njegovu karijeru.

Nikolas Kejdž uhapšen je prošlog petka zbog remećenja javnog reda i mira kao i maltretiranja članova porodice ali je pušten uz kauciju kako bi što pre mogao da se vrati na snimanje filma "Medallion".

Glumac je rekao da incident neće imati uticaja na njegovu karijeru, a najnovija uloga Kejdžu se veoma dopala jer u filmu ima puno akcije. Tako je nedavno imao časove ronjenja kako bi se dobro pripremio za jednu od scena.

Izvor: S media
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Nikolas Kejdž zlostavljao dete?

Policija ispituje kako je petogodišnji sin glumca zadobio telesne povrede u noći kada je Kejdž uhapšen.



Nikolas Kejdž (47) priveden je "mrtav pijan" 15. aprila u Nju Orleansu nakon što se na ulici posvađao sa suprugom Alis i grubo je odvukao niz ulicu. Glumac se tereti za nasilje u porodici i remećenje javnog reda i mira.

Alis Kejdž policiji je rekla da je oskarovac popio veću količinu alkohola, započeo žestoku svađu sa njom, i u jednom trenutku podigao njihovog petogodišnjeg sina Kal-Ela.

"Pošto nije mogao da stoji na nogama od pijanstva, stropoštao se držeći dete u rukama, i dečak je zadobio povrede nogu i ruku", navodi američka štampa.

Supruga slavnog glumca rekla je i da je iste večeri Kejdž grubo cimnuo dete za ruku, zbog čega je mali Kal-El ponovo pao na pod.

Policija je zbog ovih incidenata u slučaj uključila i detektiva iz odeljenja za nasilje u porodici, koji će ispitati da li je dečak bio izložen fizičkom zlostavljanju.


Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Nekad mi je bio kul ali sve mi je vise antipatican...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Odbačena optužnica protiv Nikolasa Kejdža

Glumac Nikolas Kejdž je sredinom aprila uhapšen ispred svoje kuće u Nju Orleansu nakon žučne svađe sa suprugom. On ipak neće biti optužen za nasilje u porodici, saopštila je danas policija Nju Orleansa.

Zbog nedostatka dokaza, optužnica protiv Kejdž je odbačena.

Njegov advokat je zadovoljan odlukom vlasti i kaže da njegov klijent želi da ceo incident što pre zaboravi.

Kejdž se nekoliko dana posle hapšenja vratio na posao i snimanje svog novog filma "Medaljon".

Izvor: S media
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
HTC Smart
Nikolas Kejdž: Go muškarac me gledao dok sam spavao

Probudio sam se i video ga kako sedi kraj mog kreveta i liže sladoled, otkrio je Nikolas Kejdž.



Dobro je prošao.
- Probudio sam se i video golog muškarca kako sedi pokraj mog kreveta i liže sladoled - otkrio je glumac Nikolas Kejdž.

Holivudski superstar kaže da je istog trena skočio iz kreveta, a da je ulje otrčao u kupatilo i tamo se zaključao.

- Vikao sam mu da izađe i napusti moju kuću. Supruga se tresla od straha. Uplašio sam se za sina, koji je spavao u drugoj sobi. Uspeo sam da ga nagovorim da izađe. Pozvali smo policiju, koja ga je uhapsila - obelodanio je Kejdž.

Protiv čoveka koji mu je upao na gajbu nije podigao tužbu, pošto se ispostavilo da je psihički bolesnik. U vreme kad se to desilo, glumac je sa suprugom Alis Kim i sinom Kalom Elom živeo u kalifornijskom okrugu Orindž kaunti. Ubrzo su se preselili u Los Anđeles, i to u deo grada koji važi za jedan od najsigurnijih.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
HTC Smart
Da li je Nikolas Kejdž besmrtan?

U svom novom filmu Nikolas Kejdž naćiće se u ulozi odmetnika koji se odrekao svoje duše kako bi se suprotstavio sinu đavola. Fotografija koja se pojavila na aukciji na sajtu e-bay mogla bi da posluži kao odlična reklama ovom filmu pošto se na njoj nalazi čovek identičnog izgleda kao Nikolas Kejdž i za koga se veruje da je vampir iz prošlosti.



Na fotografiji se nalazi portret čoveka iz Tenesija koji izuzetno liči na poznatu holivudsku zvezdu, a njena cena iznosi 1 milion dolara – što bi bila prava sitnica da se na njoj zaista nalazi Nikolas Kejdž ali to bi značilo da je on rođen pre skoro 2 veka pošto je fotografija snimljena 1870. godine.

Fotografiju je na prodaju stavio Džek Mord koji je ubeđen da je Nikolas Kejdž vampir koji je misteriozno nestao 1870. godine i ponovo se pojavio na drugom mestu u sadašnjem vremenu.

Mord takođe veruje da će Nikolas Kejdž iz sadašnjosti ponovo nestati nakon čega će se ponovo pojaviti nakon nekoliko vekova.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
Kakva prica Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:14:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.