Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Niko ne vodi računa šta nam deca jedu u školi  (Pročitano 6487 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
sad su dva velika odmora od 15 minuta  Smile

Gubljenje vremena. Bolje da su uveli jedan od pola sata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
sad su dva velika odmora od 15 minuta Smile

Gubljenje vremena. Bolje da su uveli jedan od pola sata.
Slazem se, od jednog sata.  Tako bar neces da kasnis na cas.  Imas vremena da popijes dva litra piva  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.14
mob
Nokia 


Nadam se da cu uvek imati vremena napraviti svojoj deci integralni sendvic sa dosta salate, a pre svega edukovati ih o posledicama brze hrane. Mene je moj tata edukovao na vreme i ja sam ga poslusala, valjda ce mi se to i vratiti  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
sad su dva velika odmora od 15 minuta  Smile

Gubljenje vremena. Bolje da su uveli jedan od pola sata.

Treba uzeti u obzir da se na svakom odmoru ne jede, decaci koriste onaj drugi odmor da bi trcali i skakali, sto cujem da nasa uciteljica odobrava jer su mirniji posle na casovima. tako da jedan veliki odmor ne bi uspeo da zadovolji sve potrebe dece za skakanjem i ludiranjem. brzo bi ih proslo Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 


Nadam se da cu uvek imati vremena napraviti svojoj deci integralni sendvic sa dosta salate, a pre svega edukovati ih o posledicama brze hrane. Mene je moj tata edukovao na vreme i ja sam ga poslusala, valjda ce mi se to i vratiti  Smile
Integralni sendvič sa mnogo zelenila. Misliš da će to pojesti ili da će time igrati košarku po učionici. Možda će baciti u prvi kontejner, a možda i u treći, ali da žvaću slamaricu dok drugi jedu pljeskavice i čips  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ja mislim da ce da lipse od gladi do cetvrtog casa.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
HTC One
Mislim da treba da budete srecni akovec od nekog 5-6 razreda ne bude koristio veliki odmor da u sebe unese sto vece kolicine nikotina umesto hrane.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, Dzejmi Oliver je pokazao da moze da se jede zdravo, a da nije samo salata i integralno... ali.. dzaba pricati.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.14
mob
Siemens 
Evo i ovde ima raznih stavova , istu priču sa istim problemima sam slušao  osam godina kao član saveta roditelja i školskog odbora jedne osnovne škole .
  Stalno sam zagovarao da je užina preko potrebna , to su sve deca u razvoju kojima je potrebno da imaju pored obaveznog doručka ako idu ujutru u školu i užina .Ali stalno je  bilo i protivnika , izgovor im je da oni žele da im deca jedu zdravu i proverenu hranu . Gde može da bude zdravije i bezbednije nego ako se to sprema u školskoj kuhinji ? Sretao sam se sa slučajevima da deca nose sendviče od kuće , jako praktično ali i opasno , držati dva tri sata sendvič u školskoj torbi . Hrana je kvarljiva .
  Ali nebi da dužim krivaca ima jako mnogo .Počev od ministarstva prosvete koji  podržavaju ukidanje svih kuhinja u školama sve pod izgovorom ušteda u platama radnicima a veliko im je opravdanje da se nemogu direktori i sekretari bakćati sa kuvanjem imaju važnija posla .Majko moja kako su me nervirali a zadržali su po jednu servirku d aima ko da kuva kafu nastavničkom veću  Smile .
  Drugi krivac su roditelji , tamo gde postoje kuhinje i organizovana užina slb je odziv za njeno konzumiranje , radije daju deci čips smoki grizine sokiće i sličnu hranu koja je puna nekih E dodataka , onda se čude kada im deca za neku godinu liče na brojlere .
  Da je malo pameti u ovoj našoj zemlji svaka škola bi imala obaveznu užinu za svakog učenika , užina bi bila iskontrolisana i raznovrsna i nutricioistički izbalansirana za odgovarajući uzrast . Deca bi bila zdravija i puno pažljivija na časovima manje nervozna i agresivna .

  Da na kraju da dodam škole su nam poprište prepucavanja i dokazivanja roditelja , čije dete će biti lepše obučeno koje ima veći đeparac za užinu bolji mobilni telefon koji razred će da ode na skuplju ekskurziju .......A ja to sve gledam ovako :Koja mamina cura je seksipilnije obučena i što pre da se zadevojči ,veliki đeparac veća mogučnost za zloupotrebu novca (Alkohol , cigare droga ...) Mobilni sa što većom i jačom kamericom da se bolje vidi drugarica koju sma uslikao , ekskurzije po inostranstvu gde će deca praviti velike probleme .

 A nemamo para za užinu organizovanu  Smile Smile Smile  Obavezna užina u školama , zvuči glupo ali to je korak koji će puno popraviti kak0o vladanje dece tako i uspeh u školama .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ima tu više varijanti kako bi se organizovalo spremanje i serviranje hrane đacima, ali potpuno je tačno da su kifle sa parizerom i majonezom donete od kuće podložnije kvarenju nego one koje se kupe  na kiosku tokom velikog odmora. Slažem se i da je rendani kupus bolji nego kečap ali da bi se detetu serviralo to mora biti osim zdravog i svežeg još i ukusno inače deca ko deca neće jesti (provereno nikad u vrtiću i osnovnoj nisam pojela neukusnu hranu i popila nehomogenizovano mleko)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.