Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:51:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nik Sloter u Srbiji  (Pročitano 28647 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
15.06.2009.
ANKETA: Da li Niku Sloteru treba dodeliti srpsko državljanstvo?

Da li ste za to da se glumcu Robu Stjuartu, popularnom Niku Sloteru iz TV serije "Tropska vrelina" dodeli srpsko državljanstvo?

OVDE MOŽETE GLASATI

Dnevni list Press i Udruženje filmskih glumaca pokreću inicijativu da se po hitnom postupku dodeli srpsko državljanstvo glumcu Robu Stjuartu, popularnom Niku Sloteru iz TV serije „Tropska vrelina"


http://www.pressonline.co.rs/page/poll/sr.html

Nemam nista protiv. Ako moze Adrijana Lima, zasto ne bi mogao i Nik Sloter.
« Poslednja izmena: 15. Jun 2009, 19:15:09 od sanyadz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Tel.Me Your.Number
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
tripujem da ta serija b produkcije nigde nije dozivela tu popularnost slicno kao air max
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Air Max fan - since 1987

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 240
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 7110
I ja glasao !
Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ko je taj lik uopste??  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung i5700 + D880
Ako do sad nisi znao, ne znaci ti nista ni da saznas.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Sloter postaje Srbin!

Dnevni list Press i Udruženje filmskih glumaca pokreću inicijativu da se po hitnom postupku dodeli srpsko državljanstvo glumcu Robu Stjuartu, popularnom Niku Sloteru iz TV serije „Tropska vrelina"

Glumac Rob Stjuart, popularni Nik Sloter, mogao bi uskoro da postane srpski državljanin! Dnevni list Press i Udruženje filmskih glumaca pokrenuli su inicijativu da tumač glavne uloge u seriji „Tropska vrelina", zbog velike popularnosti koju uživa u našoj zemlji, po hitnom postupku dobije srpsko državljanstvo.

Heroj najveselije serije tokom mračnih devedesetih godina u Srbiji u našu zemlju stigao je 3. juna sa namerom da snimi dokumentarac o svojoj popularnosti, i vrlo brzo poželeo da „zemlja šljivovice", njegovog omiljenog napitka, postane njegov drugi dom.

- Želim da postanem Srbin. Ja sam ovde kao kod kuće i jednako se prijatno osećam kao u Kanadi, mojoj otadžbini. Ovi ljudi su me kupili za sva vremena svojom ljubaznošću, predusretljivošću i optimizmom. Ni u jednoj zemlji se nisam osećao ovako ushićeno - rekao je Nik ekskluzivno za Press, i istakao da on i njegov brat ispunjavaju osnovne uslove za sticanje srpskog državljanstva.

- Branko je rođen kao Srbin, ali je, nažalost, ostao bez svoje porodice iz nama još uvek nepoznatih razloga. Kada su ga usvojili moji roditelji, on je postao Džon, i od tada je samo Kanađanin. Branko je konačno stigao u svoju zemlju, gde ćemo zajedno istraživati i pokušati da dođemo do njegovih korena. On faktički jeste Srbin, ali bih voleo da i zvanično dobije državljanstvo. A onda bi bilo lepo da i ja kao njegov brat i neko ko ga ovde poštuju i simpatišu, zvanično postanem Srbin. Biće mi velika čast da u svetu predstavljam Srbiju i promovišem njene kvalitete na najbolji mogući način - zaključio je Rob.

Našu ideju podržali su i predsednik Udruženja filmskih glumaca Vladan Živković i Stjuartove kolege glumci i filmadžije. Vladan Živković podržava ideju našeg lista za davanje državljanstva Niku Sloteru, ali dodaje da je to njegov lični stav:

- Ne mogu da govorim u ime Udruženja, jer bismo morali po tom pitanju da zasedamo - kaže Živković za Press, i nastavlja:

Dejan Zečević: Dao bih mu ulogu Slotera seniora!

Režiser Dejan Zečević smatra da bi čak mogao da se snimi i nastavak TV serije „Tropska vrelina", a kada bi on to režirao, Robu Stjuartu bi dao ulogu iskusnog detektiva.

- Nažalost, ovaj čovek više ne bi mogao da igra onog čuvenog privatnog detektiva - kaže Dejan Zečević za Press, i objašnjava:

- Sada bih mu dao ulogu Slotera seniora, koji svom sinu odaje tajne detektivskog posla. Dao bih mu ulogu nekog ostarelog policajca - priča Zečević.

- Lično nemam ništa protiv te akcije, zašto se čoveku ne bi dalo državljanstvo ako on to želi i ako ispunjava potrebne uslove. Ne mogu reći da sam baš upućen u njegovu karijeru, jer ne volim da gledam serije, ali pratim to što se sa njim dešava putem štampe - kaže predsednik Udruženja filmskih glumaca.

Srđa Popović, predsednik fonda „Ekotopija" i nekadašnji „otporaš„, koji je učestvovao u dovođenju glumca u Srbiju, kaže da podržava našu ideju.

- Odlična ideja je imati Nika za sugrađanina. Najviše me veseli to što je Rob za tako kratko vreme istinski zavoleo ovu zemlju. To što ćemo u ponedeljak zasaditi javorovo drvo u Žarkovu daje mi nadu da će se on vratiti u Srbiju. Ubeđen sam da će on biti odličan promoter zemlje - rekao je Popović.

Glumac Srđan Miletić kaže da je saglasan sa idejom da Rob Stjuart postane naš državljanin, a svoj stav potkrepio je ličnim razlozima.
- Jesam za to, ali iz sledećih razloga. Prvi razlog je to što bismo se prvi setili od svih država u okruženju, a drugi razlog je lično prirode i tiče se pesme koju sam napisao o Niku Sloteru, ali nije za štampu. Tekst pesme znaju samo moji najbliži prijatelji - u svom stilu kaže Srđan Miletić.
Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
I treba da dobije nase drzavljanstvo,zasluzio je... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 1100
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
E sad samo treba neko dovoljno lud da pokrene pretsednicku kampanju i eto Slaughtera kao pretsednika. I mean, think about it. Who wouldn't vote for Nick? Ako neko ambiciozan i materijalno potkovan cita ovo: zelimo Nicka Slaughtera na listicu za glasanje, do somthing about it!!! Brate, koja bi to ludnica bila. Ja bih prvi glasao za Slaughtera.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:51:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.