Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:33:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nibiru, planet križanja  (Pročitano 41235 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Pravi Nibiru je unisten 2003.godine,
Smile Moze pojasnjenje ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sad mi nista nije jasno kako o tome nista nije bilo sumnjam da bi mi promaklo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Eh,vec znam kuda ovo ide,ali iz postovanja prema vama dvojici cu ispricati sta sam ja saznao na raznim mestima.... Smile    Dakle,Nibiru je bio svemirski brod iz Andromeda galaksije koji je nosio reptilsku vrstu koja potice od Annunakija.To u stvari nije bila planeta nego planetoid,dakle svakako bilo je ogromno...Nasa je znala za to,mada su to najavljivali kao kometu Neat V1,jer u stvari nisu bili sigurni sta se to uopste priblizava Zemlji,i tokom leta ka Zemlji je taj planetoid volsebno unisten od nepoznatih entiteta na samoj Zemlji,delovi tog rasturenog planetoida(tako ga nazivam,jer to je bilo samo pokrice za ogromnu letilicu),su se videli i sa razlicitih lokacija na Zemlji.Eto to je sustina price...evo jedan link o tom dogadjaju,naravno ovo je priblizeno ljudskom poimanju problema,jer bi sve drugo bilo previse(kao sto cete videti kad mene napadnu posle ovog pisanija ) Smile
« Poslednja izmena: 21. Maj 2008, 20:58:19 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
postovanja prema vama dvojici
Blagodarim.  Smile

Citat
kao sto cete videti kad mene napadnu posle ovog pisanija
Nemaju razloga za to. Ako svako moze da iznese misljenje, neku informaciju, zapazanje, .. zasto i ti ne bi mogao izneti ono sto si cuo, video, procitao ?? Pa ko je od nas prisustvovao mnogim dogadjajima koji su ovde objavljeni, mislim na forum. Svi mi prenosimo. Ako si preneo, mozemo se iskidati od smeha, zapanjiti ili komentarisati info, a ne jedan drugog napadati.


Na linku nigde ne navode da je to Niburu.
« Poslednja izmena: 21. Maj 2008, 21:48:22 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav @sirkan, ako je kometa koja se raspala bila Nibiru (koji je bio svemirski brod Lizarda??? Smile koje je neko- ko???, Kasiopejci??? Smile Smile Smile) sta je onda to sto primecuju danas.
Nisam pogledao sve linkove koje si stavio, ima ih dosta, pa mozda i pitanje nije suvislo.
U svakom slucaju pojavljivanje dogadjaja u nasem realitetu (a ovi dogadjaji to i jesu - pojavljuje tj. "otkriva" se planeta) neminovno me podseca na nesto sto sam procitao na ovom forumu u temi "Kasiopejci". Naime, mnoge od manifestacija dolaska "velikog talasa" ocitovace se u vidu pojava u nasem realitetu. Mozda je i ovo jedan od takvih dogadjaja.
No da ne skrecem od teme - nova planeta - to je stvarno dogadjaj, ali prvo da iscitam ove linkove, pa se javljam.
I imam jednu molbu, ajde da se ne tucemo, vredjamo i sl. Svako ima svoje misljenje i to je ok. Niko nema pravo vredjati zato sto neko ima drugo misljenje. Molim lepo, iznosite svoja misljenja.
Tema je vise nego interesantna Smile Smile Smile, ali treba biti strpljiv, sve i bas sve procitati, biti razuman i otvoren ka svemu. Analiza, pa sinteza ladno bez strasti i rata.
Pozdrav i postovanje svima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Znam da se ovde ne kaze da je to Nibiru,ali sam od ljudi koji se prilicno razumeju u materiju dobio ovo kao pojasnjenje slucaja,a i Stewart Swerdlow je pisao o ovome dogadjaju kao unistenju pravog Nibiru-a,tako da ako su lagali mene i ja lazem vas....a 2012 nije daleko,videcemo da li sam bio u krivu Smile.Blagodarim,Papalu,ja sam jedan od onih koji ceni svacije misljenje,tako da sa mnom nema problema oko toga Smile
« Poslednja izmena: 21. Maj 2008, 22:17:06 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Evo naidjoh na jedan prilicno jasan ali i mainstream video koji objasnjava sta je u stvari Nibiru...primeticete da je u filmu upravo koriscen snimak iz linka koji sam postavio,kada delovi navodne komete udaraju u Sunce,slucajnost ili... Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Hmmmm,razmisljao sam da li da postavim ovo,ali ajde da cujem vase misljenje,meni se cini da covek dosta toga zna Smile     
Sto se tice banke podataka. Sama zemlja je jedna velika banka podataka. Cela planeta je jedna velika nojeva barka sa izvornim kodovima skoro svih rasa i to rasa kako su izgledale sa pocetka kreacije. Na zemlji obitavaju skoro sve vrste iz univerzuma u svom izvornom kodu koji je ne zaprljan. A sama zemlja je podesena da odrzava rezonancu koja nece dozvoliti brz napredak svih vrsta vec da ostanu u izvornom stanju. Progres se desava ali su promene veoma male u odnosu na ostatak univerzuma. Ta rezonanca je sumanova frekvencija. Da ne bi dolazilo do progresa postoje ciklusi na zemlji gde dolazi do promene rotacije u cilju usporavanja procesa napretka samih vrsta.

Zemlja i sve zivo na njoj su jedan veliki hadver dok su duh, energija, i svest softver. Hard disk je napravljen po uzoru na planete koje se vrte oko sunca i po sistemu pisanja podataka kao sto sama zemlja u prostoru pise svoje podatke dok se krece kroz univerzum. Takodje je to slucaj i sa ljudima. Ali to nije moj reon strucnosti.

Sto se tice reptila, nekada davno ova paneta je bila njihova banka podataka koja je obrisana. Velikim pregovorima im je dodeljen odredjen broj vrsta kojima je dozvoljeno da obitavaju na ovoj planeti. Od tada traje
da kazem hladan rat izmedju odredjenih reptilskih vrsta i ostatka univerzuma sto de tice ovog regiona. Sama nibiru je planeta koja je davno uneta u orbitu suncevog sistema radi kontrole zemlje i kontrole baze podataka. Anunnaki su naucnici koji su se brinuli o tome. Tacnije oni su se namestili u toj ulozi da bi ostvarili svoj plan. Plan je svima vama vec odavno poznat.

Medjutim kao u jednoj kineskoj skupstini tako i u velikim forumima galaksije se desava isto. A to je da se ne zna ko pije i ko placa.

Od prvobitne ideje velike nojeve barke, pa do dana danasnjeg svasta se izmenilo kao i sama ideja nase planete. Takodje je problematicno sto je sama planeta dosta puta pustana niz vodu i veliki ratovi koji se vode u univerzumu su bili u prvom planu. Kada kazem ratovi ne mislim samo na ratovanje koje je nama prezentovano kroz filmove.

Kupierov pojas je odavno postavljen od strane samih reptila kao odbrambeni pojas naseg suncevog sistema dok je Oortov oblak postavljen u znak pretnje samim reptilima da ne mogu da se ponasaju kako zele u vezi suncevog sistema.

Oni koji su dosli u kupierov pojas su izaslanici (a najvise se sastoje od sirijanaca) onih koji upravljaju reptilima u nasem delu galaksije. Kao sto postoji generalna zavera na zemlji tako je klupko polako pocelo da se odmotava i na velikim planovima samoga univerzuma.

U najgorem slucaju ljudska vrsta kao i sve druge vrste ce nastaviti svoju ulogu cuvanja proste genetike posle kataklizme ako do nje uopste i dodje kao sto se to desavalo nebrojeno mnogo puta.

Sto se tice talasa on je generalno poklon svim vrstama na zemlji u smislu date sanse onima koji je zasluzuju i jedan veliki samar samim reptilima, orioncima, sirijancima i jos nekim rasama koje meni nisu poznate.

Jedan talas je vec izbegnut kada je i sama planeta promenila svoju osu rotacije za sta su bile zasluzne sve ove rase. Koliko god mislili da su jedni ugnjetavaci a drugi oslobodioci sistem je skoro isti na svim nivoima. Suncev sistem se odavno vrti u zacaranom krugu velike politike univerzuma kao najbitniji projekat. Ko vlada bankom podataka vlada i univerzumom sto se tice nizih dimeznija(materijalnih).

Dva puta su reptilse vrste imale velikog udela u namestanju prilika za sebe na nasoj planeti. Prvi put su slucajno unistili atlantidu da bi se kasnije sto vise ubacili u ljudsku genetiku vec poznatim putem. Proucite smaragdne tablice.

Drugi put to slucajno se desilo kada je satelit nibiru-a udario u zemlju pa su oni navodno sisli na planetu radi popravaka i serdjivanja vrsta i rasa a samim tim se tada inflitirali sa najvecim uspehom u ljudsku vrstu. Za univerzum su oni popravljali unisteno a u stvari ostvarivali svoje licne ciljeve.

Oni koji bi trebalo da cuvaju nas sistem u stvari rade zajedno sa samim reptilima tako da je to dugo drzato u odredjenoj vrsti tajnosti.

Takodje ne smemo sve to posmatrati iz ugla naseg vremena iz razloga sto vreme ne postoji za mnoge rase u univerzumu.

Da se vratim na talas. On treba da nam dodje iz centra nase galaksije medjutim odavno se radi na planovima da on nema efekta po zitelje planete zemlje. Osnovna funkcija Harpa i jeste da spreci talas. To je uredjaj koji moze da ostvari stit na celoj povrsini planete po odredjenim kordinatama u sve tri ose.

Najnoviji i do sada najveci i najskuplji projekat na planeti je Cern koji je jos u experimantalnoj fazi a njegova namena je izmestanje same planete zemlje da ne bi bila izlozena talasu. Projekat je nesiguran ali je to nastavak filadejfiskog experimenta.

Sto se tice najvece zavere i tajnog plana reptila oni vec dugo ukrstaju reptilsku genetiku sa ljudskom i njihovi polutani 50-50 ce biti izlozeni talasu da bi se uzdigli jer se time i uzdize njihova genetika na duhovnom nivou. Koja do sada nikada nije mogla da se uzdigne ali ovako izmesana sa nasom mozda i ima sansu. Samim tim ce visi nivoi koji su odredjeni za duhovni gen ljudi biti zaprljani i da kazem inficirani duhovnim genom reptila.
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
U filmu se govori o njegovom predstojecem dolasku. A ono sto su ubacili kao kometa, ????

Ajd' obnovite gradivo.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
02 - Stigao Je Iz ... (2441.41 KB)
*
02 - Stigao Je Iz ... (2164.81 KB)
« Poslednja izmena: 22. Maj 2008, 01:10:21 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
U filmu se govori o njegovom predstojecem dolasku. A ono sto su ubacili kao kometa, ????

Upload
Pa,kazem ti,taj filmic je jedan uobicajen pristup prici o Nibiru-u,ali su u filmic stavili i ovu kometu o kojoj sam ja pricao da je bila pravi Nibiru
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:33:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.185 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.