Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:01:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ni na nebu ni na zemlji  (Pročitano 1766 puta)
11. Jul 2006, 21:55:13
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Trenutno sam sa devojkom koja ima izvesnih problema.Neznam sta da radim,suvise je vezana za roditelje,ponasa se kao da ima 15 godina,skroz je izgrizla nokte,sve svoje probleme u vezi s fakultetom prenela je na probleme sa stomakom.Kod psihologa/psihoterapeuta ne zeli da ide,histerise,place,nije mi lako jer mi prenosi tu svoju nervozu i neznam kako da joj pomognem.Odsutna je, a ja neznam da li joj je to stanje privremeno ili ne.Nemam kome da se obratim pa me evo zato na forumu.
  P.S.  U vezi smo nesto vise od mesec dana


[Edit by cg_ac: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 11. Jul 2006, 21:58:14 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Apple iPhone SE 2020
bicu uzasna...
ako je bas previse ne volis... ostavi je
ako je bas volis... bori se, ali racunaj da ces tako izgubiti dobar deo sebe Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
I ja sam do prije neki dan imao na grbaci jednu djevojku koja je zavisila od misljenja roditelja. Nego da ne ulazim u moju problematiku....jel njeni roditelji nisu za vasu vezi il jesu?
I da kako sve probleme prenosi na stomak nije mi bas najjasnije!?
Sto rece Anea surovo ako je volis bori se i igubi veci dio zivaca ili batali!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
   Smile Smile Smile

Нисам паметан.

   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
Nisam siguran da si u stanju da joj pomognesh,ozbiljan je to problem.Mozesh da pokushash,samo prichom,gomilom priche.
Budi siguran da je vredna toga jer ni tebi nece biti nimalo lako.Moze lako da se dogodi da ti ispadnesh grbav i kod nje i kod njenih roditelja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pokusaj da utvrdis sta je stvarni uzrok tih problema,...mozda se nasla u situaciji da ne zna sta bi sa sobom i svojim zivotom, narocito ako je napravila vecu pauzu na faksu, mozda je shvatila da uci stvari koje ne voli , pa ni tamo ni vamo...pokusaj da je ohrabris da pravi rezove i zaokrete u zivotu.....ili jednostavno pokusaj da je "razbijes" necim novim i neocekivanim,npr. odvedi je negde gde cete se dobro zabaviti, nesto neobicno,ukoliko finansije dozvoljavaju...naravno...., nemoj da joj kupujes stvari, napravi sam nesto sto ces joj dati...jednostavno, budi kreativan....ako mislis da zasluzuje.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
SonyEricsson t610
A da nije mozda PMS? Wink

Ma nije to nista, sacekaj jedno sedam dana - 100% ce se popraviti Wink

Malo sale nije zgoreg, sad malo ozbiljnije: Najlakse je odustati i ostaviti je... to je malo i shupacki  Smile
Mozda kad bi je malo poslusao i pokusao razumjeti stvari bi se lakse i rijesile Wink Ne znam curu, mozda i jeste slucaj za psihoterapeuta (cisto sumnjam) al mislim da se sve moze rijesiti uz mnogoooooogo price i malo tvog razumijevanja Wink
Ako imas konjske zivce i ako ti je stalo do nje - pokusaj pomoci, ako ne onda nadji brate drugu Wink
IP sačuvana
social share
"Ultimately we're all dead men, sadly we cannot chose how, but we can decide how we meet that end in order that we are remembered as men"  - Proximo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia the best
veza ti je na pocetku,ali ako ti je s njom lepo,onda cu reci:nista cudno,imam u okruzenju takve. samo malo vise zivaca i sve ce biti o.k...ali kad su u pitanju njeni moras biti fin. Smile 
verovatno je prolazno, Smile (mislim zavrsuce fakultet i td).

ali znas sta...zivot je pred vama, a sta ako ona na svaku poteskocu tako reaguje?misli o tome. nisam egoista ali trebas misliti i na sebe.  Smile

da je seta i da joj udovoljava? to je slatko Smile  i mach sa dve ostrice-razmazice je  Smile
a nema nista gore od razmezene devojke... ne kazem da ne treba,ali sta ako on bude o.k,pomaze joj,sece drva njenima  Smile  a ona stalno nesto histerise,gleda u daljinu, nit' se smeje nit' place. strasno.dodje mu ko rupa bez dna...jos ce ispasti da voli da skrece paznju na sebe-meni nije dobro pa sad svi dubite na trepavice...


neka ostane s njom samo ako ona ulozi trud i pokaze volju da zeli da se promeni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Apple iPhone SE 2020
mislim da su se sreli mazohista i razmazeni sadista...
kakav lep pocetaj veze Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cao
zao mi je sto se to desava ali ti si joj mozda sada potrebniji nego ikada...pokusaj da je smiris oko fakulteta,nije sve u faxu...svi mi studiramo, nikom nije lako...isto tako smi mi i placemo i histerisemo..mozda je ovo samo jedna teska "epizoda" u njenom zivotu...nemoj joj okrenuti ledja sada...to je najvaznije!!!
cao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:01:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: zemlji nebu

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.