Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevreme izazvalo vanredno stanje širom Srbije  (Pročitano 9717 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ne sve.... samo ponesto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Posto ovo tezi da preraste u jos jednu od onih "Moja opstina vs. tvoj okrug\moja mesna zajednica vs. tvoj grad tema  Smile" (u kojima Nksamsj uvek rado ucestvuje  Smile ),samo da kazem da ja mislim da kad je Mrgi rekao da je tako sad u Aleksincu zato sto nisu Beograd,a nije mislio da proziva bas Beogradjane(iako ume i to da radi  Smile ),nego da,zato sto su,jelte,sve institucije,i svi krpelji (politicMari,biznismeni,vlast...) u Beogradu, onda on uvek dobija prednost u svemu,pa i u ovakvim stvarima.
Plus,sto jes jes-ovde ima vise ekipa,resursa i sredstava.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2011, 14:45:25 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
Просечна плата у Алексинцу је 12 000. Жене код кинеза раде за 8000, на трафикама за 10 000, по фабрикама 12 до 15 000 (некада их је било преко 30 а сада раде само 5-6) а реци ми где у БГ-у имаш плату мању од 30 000? Не прозивам никога и нинакога нисам љубоморан само причам реално а не кажу џабе истина боли!  Smile

cekaj bre batice zadnji put kad sam sa njima saradjivao,frad je bio vrlo dobra firma
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Sony xperia
Frad je propao Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
Posto ovo tezi da preraste u jos jednu od onih "Moja opstina vs. tvoj okrug\moja mesna zajednica vs. tvoj grad tema  Smile" (u kojima Nksamsj uvek rado ucestvuje  Smile ),samo da kazem da ja mislim da kad je Mrgi rekao da je tako sad u Aleksincu zato sto nisu Beograd,a nije mislio da proziva bas Beogradjane(iako ume i to da radi  Smile ),nego da,zato sto su,jelte,sve institucije,i svi krpelji (politicMari,biznismeni,vlast...) u Beogradu, onda on uvek dobija prednost u svemu,pa i u ovakvim stvarima.
Plus,sto jes jes-ovde ima vise ekipa,resursa i sredstava.

ak' je tak  Smile mrgiju

razumece on (valjda  Smile) ljubav prema sopstvenom gradu  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jun 2011, 16:53:01 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
Frad je propao Smiley

odakle onoliki filteri onda po prodavnicama
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Sony xperia
Sta znam. Mozda zaostalo. Bio ih kupio neki strendzer. Ako ih oporavio. Inace znam da su bili riknuli.

Sto se tice nekih navoda, ovoliko ovde plata onoliko onde. Pa gledajuci neke stvari, ljudi su sami krivi, izmedjuostalog. Npr, ima u Nisu primera i preimera, gde dodju sa strane i prihvate kod kineza za 5000din. Kada ih neko pita zasto, kazu: "Kuj ga jebe, za dzeparac ima". Dokle god budu dolazili iz okoline i rade za dzeparac tako ce biti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
Najgore je sto nema ni za dzeparac.  Ako dnevno dok radi kupi 300 grama bureka to mu izadje 150 dinara onda dodjes to toga da 8-12h dnevno radis za 1500 dinara mesecno. Takve koji tako razmisljaju treba streljati za primer a kineze treba zatvoriti zato sto daju manje od minimalne plate.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
ma nisu pukli a i solidne su plate tamo

http://www.frad.rs/

sto se tice malih plata,za sve je kriv sindikat ili nedostatak istog,sve dok ne ojaca stvarno nezavisni radnicki sindikat plate ce biti mizerne
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
LG L5 II
Просечна плата у Алексинцу је 12 000. Жене код кинеза раде за 8000, на трафикама за 10 000, по фабрикама 12 до 15 000 (некада их је било преко 30 а сада раде само 5-6) а реци ми где у БГ-у имаш плату мању од 30 000? Не прозивам никога и нинакога нисам љубоморан само причам реално а не кажу џабе истина боли!  Smile

cekaj bre batice zadnji put kad sam sa njima saradjivao,frad je bio vrlo dobra firma

@sez
Лепо си рекао БИО!  Smile

Купио их Словенац али ништа није направио...

@остали

Не знам само како неко може да издржава мало дете или школује дете са 10 000.

А и  неко је рекао што не дођу овде да зараде те паре... Тај ко дође он мора да плати стан, храну и када направи рачуницу он опет ради за 15 000 а није кући по месец дана...

Пошто је неко већ рекао да ова тема одлази у погрешном смеру остављам Вас на миру јер сам ја био иницијатор тога да тема оде где не треба! До даљњег  Smile
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.