Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neverovatno??? Sad mi neradi ni accaunt rapidshare!!!  (Pročitano 1889 puta)
29. Jul 2009, 00:52:27
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
 Juce sam izgubio e-mail adresu  (vidi temu od juce pod nazivom: "Izgubio sam e-mail adresu). Skapirao sam da ne mogu da otkljucam, zaklucanu e-mail adresu pa sam otvorio novu na gmail-u. A yahoo mail ide u zaborav. Malo je bio problem jer adresu sam imao godinama i na njoj mi sa fakulteta salju domace, ali sam zvao i prijavio novu. Nista neresivo na ovaj ili onaj nacin. ALI?????? Sad kad me nije strefio grom iz vedra neba. Moj rapidshare accaunt ne radi, tjs. prvo mi trazio sifru pa mi to bilo neobicno jer sifru i pass trazi samo prvi put kad pristupas tjst kad obaras sistem tj onda, i posle te pamti. Pa onda kad upisem prijavljuje mi da je sifra pogresna a nije. NIJE MAJKE mi. Accaunt rapidshare koristim vec vidse od godinu dana, obnavljam ga na svaka 3 meseca. I sad nece. To je juce bilo i sa e-mail adresom, ispisivalo je takodje da je pogresan pass. A primetio sam i da kad ukljucujem MSN LIVE trazi mi sifru i ako ja stikliram da me zapamti, a ne zapamti me. Jedino sto kod MSN-a prihvata sifru a kod ovih ne. STA JE PO SREDI???? To se meni neko setao po kompu? 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla
1) Da li dijeliš kompjuter s nekim?
2) Da li si pristupao mail-u i rapidshare-u sa drugog kompa (ne daj bože iz internet cafe-a i sl.).
3) Da li si spam-ovao ili prosljeđivao chain-letters mailom?
4) Da li si više puta kršio Rapidshareov Terms of Service?
5) Imaš li neki anti-virus?
« Poslednja izmena: 29. Jul 2009, 01:07:22 od chmaooq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Ne delim komp.
Ne idem po inter.cefeima.
Delim jedino accaunt sa kolegom rapidshare, ali to radimo od pocetka, proveren 100 %, i ne dajemo trecem licu pass i lozinku i to funkcionise vec skoro 2 godine.
Koristim: Avast, HijackThis, Spybot - Search & Destroy, ThreatFire. To su sve razliciti alati i trpe se jer samo je jedan antivirus, jedan spoljni zid, jedan alat za spajvere i ovaj alat za trojance.


Sto se tice rapidshare, uvek imam skladisteno 25 giga za skidanje sto je i limit, tako da ne trosim vise od 5 giga koje dobijam svakodnevno, to vazi i za mene i za kolegu.


3) Da li si spam-ovao ili prosljeđivao chain-letters mailom?
4) Da li si više puta kršio Rapidshareov Terms of Service?
Nisam spamovao, nisam krsio nikad terms of service.





[Edit by chelavi1: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 29. Jul 2009, 01:21:27 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
cek,cek...da razjasnimo...
ti si sa novom adresom hteo da se ulogujes na stari rapid account?

tj ranije si se logovoao sa (ovo dajem kao primer) stavrone@yahoo.com a sada se logujes sa stavrone@gmail.com

jesam dobro shvatio?
« Poslednja izmena: 29. Jul 2009, 01:21:57 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Ma neeeee... Nema veze adresa sa accauntom na rapidshare.. Moze sa bilo koje adrese da se loguje, potreban je samo pass i lozinka, ne upisuje se nigde mail. A prilog tome juce mi je radio accaunt rapidshare a bila mi je sjeban mail. Tek veceras mi ije mi prihvato pass na rapidshare a mail nisam ni imao vec 24h a radio mi je rapidshare. Tek kad mi se zeznuo rapidshare ja sam otvorio nov mail na gmail-u. A i nije mi stara adresa Stavrone@yahoo.com nego tavric_astroana_hirom@yahoo.com a nje nema viseee!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
U stvari, jutros sam se setio, jesam jedan mail spamovao i to negde u tom periodu kad mi je poceo problem!?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
A i nije mi stara adresa Stavrone@yahoo.com nego tavric_astroana_hirom@yahoo.com a nje nema viseee!!!
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla
Ne idem po inter.cefeima.
Delim jedino accaunt sa kolegom rapidshare
Ide li kolega u internet cafee i pristupa li rapidsheru iz istih?

EDIT: Najbolje provjeri kod kolege odgovore na ova pitanja:

1) Da li dijeliš kompjuter s nekim?
2) Da li si pristupao mail-u i rapidshare-u sa drugog kompa (ne daj bože iz internet cafe-a i sl.).
3) Da li si spam-ovao ili prosljeđivao chain-letters mailom?
4) Da li si više puta kršio Rapidshareov Terms of Service?
5) Imaš li neki anti-virus?
« Poslednja izmena: 29. Jul 2009, 12:00:38 od chmaooq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Cisto da bi uklonili sumnju nekog malwarea koji takodje moze da pravi probleme kao sto ih ti imas.
Mozda imas nesto sto ti krade password....moze biti a nemora da znaci  Smile
...tek da eleminisemo to pitanje.

Pokreni HijackThis i uz poruku okaci log koji on napravi.

Onda Skini DDS sa ovog linka:
http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/dds.scr

Pokreni ga i sacekaj par minuta da program zavrsi skeniranje. Kad zavrsi napravice dva loga.
Prvi se zove Attach.txt i on nam netreba vec onaj drugi ( veci ) koji se zove DDS.txt

Tj log DDS.txt odmah kopiraj u drugi  notepad ( File > Save As ) i taj notepad prikaci uz poruku
« Poslednja izmena: 29. Jul 2009, 17:35:42 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Hvala dobri forumasi, ali morao sam na tezi nacin ili laksi ko bi ga znao da resim problem U svakom slucaju odgonetnuo sam sta je i resio problem. Neko mi je pokrao sve po racunaru.. Ukrao e-mail adresu (otvorio sam novu), ukrao accaunt nalog na rapidshare (poslao sam danas molbu rapidshare i ljudi mi za par minuta poslali novi pass), Oborio sam pre svega sistem i podigao ga, tako da sam se obezbedio do daljnjeg uz mnogo vise opreznosti cu da radim. Necu vise da spamujem sumnivu e-mail postu, nego da je brisem bez pardona. Necu da idem kroz mracne ulice internet pretrazivanja, bicu dobar i ici cu na omladinske radne akcije ORA 2010 ako ih ponovo uvedu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.