Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:08:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nesudjena ljubav....  (Pročitano 5209 puta)
21. Apr 2013, 14:49:46
Zodijak
Pol
Poruke 2
Browser
Mozilla Firefox 21.0
našao sam se i ja u tome.    .    .    .    .    nesudjenoj ljubavi.    .    .    .    .    nismo si još rekli zbogom, ali osjecam da je blizu, odbrojavam dane polako i moglo bi to biti drugi tjedan bojim se.     Tesko je dok se dvoje strane žele, ali trenutno nemogu biti zajedno, jer je njen život kompliciran trenutno i nemožemo biti zajedno onoliko koliko bi htijeli.    .    .    .    .    a volimo se, i jako se dobro slažemo.    .    .     Viđali smo se mi koliko smo mogli i rekli si da budemo zajedno završili, ali kako vrijeme ide vec to tako jako želiš, da pucas i zato je doslo do toga.    .    .    .    

I kako da ja sad takvoj osobi kažem zbogom?Kako reci zbogom nekome zbog cega si se svako jutro budio radostan, a sada ce sve biti u kujcu.     Kaže mi neka je zaboravim, jer sam predobar za nju i zaslužujem curu s kojom budem mogao provoditi više vremena.    .    .    sve mi to govori za moje dobro i shvacam je.    .    .    
Da joj dam opciju, neka si proba srediti život u narednih nekoliko mjeseci, pa da mi se onda vrati?.     Ali mislim da to nece htijeti.    .    .    

Probal budem jos nesto napraviti, ali bojim se da cu se na kraju krajeva morati maknuti od nje, jer je ne želim mučiti, a i u pravoj ljubavi nema mjesta za sebičnost.    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    .    a dobro, nisam niti prvi niti zadnji.    .    .    



koje je vaše mišljenje? kako pustiti nekoga iz svog života? jeste bili u slicnoj situaciji? :cry:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovako... ljudi posle mene ce napisati nesto pametnije, ali mene je naslov i prica asocirala na:



Ono.. mala doza humora...

A sto se tice svega ostalog... svaka ljubav je prava ljubav... Smiley
Jedna ode, druga dodje... Stajanje u mestu i plakanje nad sudbinom kletom je cisto gubljenje vremena...

To je mojih 0.02$... opet... empirijski dokazanih...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Jbg, bude tesko, ali sto rece Anea, jedna ljubav prodje druga dodje i tako ide. Tugujes par nedelja, meseci, pa onda nadjes neku drugu, koja ce ti isto odgovarati kao ta za kojom si tugovao i tako u krug dok ne nadjes neku za ozbiljno sa kojom ces moci da zasnujes zajednicki zivot. Ono, c'est la vie...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Citat: marko 284 link=topic=603912. msg10996813#msg10996813 date=1366554751
Jbg, bude tesko, ali sto rece Anea, jedna ljubav prodje druga dodje i tako ide.  Tugujes par nedelja, meseci, pa onda nadjes neku drugu, koja ce ti isto odgovarati kao ta za kojom si tugovao i tako u krug dok ne nadjes neku za ozbiljno sa kojom ces moci da zasnujes zajednicki zivot.  Ono, c'est la vie. . .

nekako budem moral skupiti hrabrosti i preci preko toga. . . . . nebude mi lako, ali moram se odraslo ponasati. . .

Dok se samo sjetim lijepih trenutaka sa njom, kada smo odlazili u prirodu na šetnje i ljubili se. . . . sve je bilo bezbrižno. . . . . . . a sad se moram maknuti. . . .

najbolje je biti možda sam i gotovo. . . . . . previše boli. . .

ali budem nekako uspio. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
hrvatski ti je jako los Smiley
salim se ja malkice  Smile

gledaj na to sa pozitivne strane...
sa ljepse...

pitaj sebe jel bilo lijepo dok je trajalo....
tako ces se sjetiti svih lijepih trenutaka..one ruzne odma zaboravi...
njima u sjecanjima... kada je ljubav u pitanju... mjesta nema...ako ne zelis sam sebe da mucis...

svi grijesimo..ljudi smo..za neke postupke nekad i nemamo pravo opravdanje...
nadjemo neki izgovor..i to ti je...

drzi to u sebi kao nesto tvoje..drago...cuvaj ...tako....

i nastavi da zivis...barem sam ja tako uvijek radio....
zene su kao i godisnja doba...dolaze ...uzivas u njima...
onda odlaze....alii uvijek...druge.... ljepse i bolje... dolaze... Smile
barem je tako u mom slucaju... Smile  i naravno sto su ljepse i bolje sve vise bole...i teze se rijesiti njih... Smile

bit ces ti okej...imas tu prirodu ...a ona lijeci sve..Smile
ja kad sam sjeban...odem na sat dva..i vratim se kao ponovo rodjen...
a kad odvalim u sumi kraj potoka...cijeli dan i noc....vratim se kao...ptica...samo skakucem..i cvrkucem... Smile

mislim da znas o cemu pricam.... Smile Smile

ps..iako te povredila..nemoj joj uzeti za zlo...zena je...mora i ona nekome da se osveti..jbg... Smile Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Nemoj ici,budi tu kad njoj zatrebas,jer svako od nas ima svoju krizu.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
da...kad se ona malo izvuca i kad je sutnu svi ostai..ti ipak budi tu..docice ona opet tebi....
jer ljubav uvijek pobjedi Smile
samo opet...kad joj se pruzi prilika..dobro ne mozda prva...ali druga ili  treca ili pak cetvrta..ako je nesto naucila...
onda ...malo ce morati opet da ode...i svrljne Smile
a ti opet cekaj...Smile kad je povrede i slome..da joj se nadjes...i utjesis je..Smile
jer ti si dusa mamina...i ona zna da si ti dobar...i voli te..ali eto samo se malo vacari  naokolo sa drugima..al' tebe voli...Smile
i nista ne brini ....vratice se ona tebi... Smile
jer logicno samo si ti dovoljno lud...da je cekas Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Nemoj slusati bobka on ipak malo pretjeruje.Mislim covjek je malo drugacije to zelio reci,pa se omakla istina Smile
Ali nemoj da te to usporava jer ti i dalje nju treba da volis.Nastavi je voljeti pri tome voli i druge.
Recimo ja sam volio udatu i dan danas je udata i dan danas je volim.Ima dva telefona,jedan za svakoga a drugi za mene i taj drugi skriva niti manje niti vise u alvejs jer tu muz nikada ne zagleda.Ehh sada slijedi pitanje sta mislis da li ona mene voli?  Ja sam siguran da nju volim a ipak i muz skakuce po njoj tada odagnam mislim kao ono sama je i ja sam jedini kao da muz ne postoji.Mislim da i ti tako trebas uraditi ,nije vazno ko je ima,mnogo je bitnije da je tvoja povremeno...to je ljubav
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Iskoristicu priliku da malo hajdzakujem temu, a nadam se da ce i autoru ukazati na neke stvari:


Marina i Ulaj - 22. godine kasnije


Marina Abramović i holandski umetnik Ulaj tokom sedamdesetih godina prošlog veka pet godina izvodili su umetničke performanse iz kombija u kojem su živeli. U isto vreme, proživljavali su intenzivnu ljubavnu priču. 1988. godine ljubavi je došao kraj.

Performansi su im u to vreme bili jedini izvor prihoda, a radili su ih spontano. Od 1980. godine pa sve do 1983. boravili su u pustinjama Australije, u Sahari i pustinji Gobi.

Kada su shvatili da je njihovoj ljubavnoj priči došao kraj, odlučili su da peške pređu Kineski zid, tako što je svako krenuo sa svoje strane, da bi se susreli na sredini, u zagrljaju, još jedan - poslednji - put. Nisu planirali da se više ikada sretnu. Bilo je to 1988. godine.

Pune dvadeset i dve godine kasnije, 2010. godine, MoMa je organizovala retrospektivu Marininog rada tokom koje je ona po jedan minut provodila u tišini s potpunim neznancima koji su sedali za njen sto. Marina nije znala da je na izložbu došao i Ulaj....






Izvor: B92
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:08:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.