Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nesto ga zeza ali ne znam sta...izludih vise  (Pročitano 3194 puta)
23. Avg 2006, 12:41:10
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
ovako....komp ima AMD procesor 1,8MHz, 60 GB HDD (podijeljen na C i D particiju), 512 MHz RAM-a, Nvidia neku graficku 64 mb, DVD citac...itd...itd...
pun je bio sranja, spor od programa, svega je bilo itd itd..., kasperski antivirus je nalazio trojance i neutralisao ih (valjda) itd itd i onda je odjednom poceo da se restartuje, znaci smrzne se i onda ga moram rucno restartovati ili se sam odjednom restartuje.
Onda fino sve backup-ujem na D particiju i fino formatiram C particiju i instaliram ponovo XP SP2 i instaliram sve potrebne programe.Nakon 1h besprijekornog rada on pocinje opet da zeza ali ovaj put izbacuje non stop ovo (slika).Nesto u vezi IP protokola.i tako non stop bilo da otvorim word, excell, explorer ili bilo koji drugi program on meni ovo izbacuje.
internet koristim preko dial-up-a to jest imam ISDN.ne znam sta bi moglo biti, vec sam 5x reformatirao C particiju i instalirao sistem i uvijek ista prica.

onda sam izvadio 1 plocicu rama (imam 2 razlicite po 256, 333mhz mb u njemu) i evo sada radi a dok ih nisam izvadio nije mogo dignut sistem uopste (zaglavi na welcome screenu).prilikom poslednjeg pokusaja formatiranja mi je izbacio plavi ekran i pisalo je da kao mozda ima neki hardware problem, sugerirao je da istekam neki novi hardver ako sam dodao u komp.onda sam ja sve povadio (isdn modem i obicni modem ) i instalirao onda bez problema ali evo opet me zeza.

na koji nacin mogu da ispitam da li su ovi moduli ram-a ispravni?moze li biti problem to sto mi je na D particiji sve i svasta?jel moguce da je bio ( i da je jos tu) neki virus na D particiji i da on zeza posto ja samo formatiram C particiju?sa scan diskom sam pregledao HDD i pise da je ok.na koji nacin mogu motherboard da testiram?motherboard je Asus Socket A A7V8X-X.Vidim da su mu na HDD-u i DVD-citacu neka 2 stara izmotana IDE kabla.Mogu li oni biti problem?ne znam sta jos da napisem, to je to za sada.
pozdrav

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

slika.jpg
(35.1 KB, 527x384)
« Poslednja izmena: 23. Avg 2006, 12:43:25 od calypso »
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
meni ovo crazy browser smrdi .
probaj da skeniras za antivirusom,mozda je problem u D:\.
intaliraj Firefox , ie je bun rupa.
iskljuci sve nepotrebne procese/servise.
meni najvise lici na neku spajverchinu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
a sta mislis da li je ovo sto zeza hardware greska ili software???mene buni najvise to sto je on meni jednom prilikom formatiranja (to jest u onom meniju prilikom izbora opcija u setupu XP-a) izbacio plavi ekran i zbog toga mislim da je hardware greska...

p.s.i ja razmisljam da formatiram D particiju jer mi je AV antivir nasao dva trojanca.

p.s.s.crazy browser koristim duuuugo vec i nikada nisam imo problema (mada sam sad instalirao zadnju verziju)...
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
skeniraj sve particije sa Hijachthis, snimi log, nakachi ga ovde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
moguce je fala bogu da ti se neka zivuljka nakacila bila na d particiju pa deluje odatle...
memoriju mozes da istestiras sa memtestom ili nekim drugim alternativnim programomo(pisano vec 50 puta najmanje)....
Kao sto ti zemunka rece postavi hijackthis log...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
evo, jeli ovo to sto ste trazili???

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
hijackthis.rar (1.39 KB)
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
jeste chekaj,log ti je udri me do prekosutra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
a od prekosutra cu sam... Smile
skloni taj crazy explorer(sta god da je to) i makni adobe korporaciju...i da,da ne zaboravimo...pazari legalan win  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
pokusacu to da izbrisem crazy browser i adobe 3d (kad ga krekujem prvo izbaci kao da ga nije krekovo pa onda izbaci da ga je krekovo uspijesno u  registriju).a sto se tice sistema, nije valjda da zeza to sto nije original?

p.s.zaboravio sam spomenut da hdd radi non stop to jest npr.kad otvaramo neki prog i kad blinka crvena lampica na kompu cuje se standardno kako "drobi" hdd.e ovaj "drobi" u zadnje vrijeme non stop!
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
pa...nemoj da ga krekujes,pazari ga legalno...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.151 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.