Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:55:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Nestašne" medicinske sestre  (Pročitano 411030 puta)
03. Apr 2004, 21:39:35
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Tri ekstremno "nestašne" medicinske sestre otkrivaju nam šta se zaista dešava na njihovim odeljenjima. U svakom slučaju pre nego što pošaljete muža u bolnicu proverite da li mu je stvarno loše!

SESTRO, DA LI BISTE MI ...
Muškarci veruju da ispod
uniforme nosite seksi donje rublje, da li je to tačno?

Lana: "Muškarci misle da nosimo kratke suknje i da smo spremne na sve. To je doduše često i istina, ali ne nosimo haltere jer oni nisu dovoljno udobni. Nekoliko puta nisam obukla gaćice jer mi je bilo previše toplo. Verujem da su to radile i neke moje koleginice, a onda nam je naređeno da moramo da ih nosimo zbog higijene. Ne znam kako je neko uopšte saznao da ih nemamo. Ali mogu da pretpostavim...
Sanja: "Mi moramo da nosimo propisanu dužinu suknje i čarape, ali svi su sretni što uopšte neko želi da radi kao sestra, tako da nam dopuštaju da se pojavimo skoro u čemu god poželimo. Imali smo jednu mladu koleginicu koja se prvi put pojavila obučena kao prostitutka. Prethodno veče je izašla i tako je došla u jutarnju smenu, a mi smo mislili da će izgledati pristojnije kada obuče uniformu. Presvukla se, pojavljujući se u tako kratkoj suknji da su joj virile podvezice. Bila je zaista lepa, velike grudi i dugačke osunčane noge - prokletinja! Ali vrckala je po celom odeljenju i prebacili su je na kardiohirurgiju! Aparati su pištali kuda god je prolazila."
Verica: "Muškarci vole uniformu. Svaki put kad se sa posla vraćam u uniformi muškarci zvižde za mnom, što se ne dešava često kada sam u svakodnevnoj odeći."
Kada muškarci leže uspavani na operacionom stolu da li sestre bace pogled i na "malog pacijenta"?

Verica: "Naravno! Kada sam bila na obuci, sve smo gledale, pogotovo ako je pacijent zgodan."
Lana: "Uvek proverite dole, to je neminovno! Ako je u pitanju žena sa dobrim grudima uglavnom ih malo i pipnemo, čisto da vidimo da li su prave ili silikonske. Kada sam ja išla na operaciju, preko grudi sam napisala 'Dalje prste!', zato što sam pretpostavljala šta će raditi. Kada bi ostali ljudi znali šta im se dešava pod potpunom narkozom, zgrozili bi se. Uglavnom poštujemo privatnost svojih kolega, ali pipkamo sve ostale, ha, ha..."

Da li se muškarci ponekad uzbude kada ih kupate ili
spremate za operaciju?

Sanja: "To se stalno dešava, zato gledam da to obavim brzo i da pri tom budem dosta hladna. Ali, jednom mi se desilo da sam pripremala jednu devojku i dok sam je prala 'dole' ona je počela da uzdiše i da se trlja o moju ruku. Skočila sam kao oparena, jer 'te' stvari ne podnosim ni u privatnom životu a
kamoli na poslu koji je i bez takvih gluposti dovoljno težak!"
Lana: "Uglavnom kada vidim da imaju
erekciju, kažem im da ću izaći na pet minuta a oni neka za to vreme 'smire situaciju'. Jednom sam ušla prerano dok je momak još uvek bio zauzet! Osećala sam se jako glupo!"
Verica: "To manje-više, meni je problem kad pacijentima stavljam kateter. Pogotovo ako imaju jako mali penis, jer onda morate kod njega da postignete poluerekciju kako bi mogli da stavite cevčicu."

Kada pregledate pacijenta koji vam se sviđa da li ga nekad i "opipate"?

Verica: "Jedno vreme su nam dolazili rukometaši i to uglavnom sa povredama ramena. Dobro su izgledali i bez obzira na to šta im je falilo tražila sam od njih da se skinu u gaće kako bi ih pregledala. Onda bi ih svuda pipala, praveći se da tražim mesto koje ih boli. Tada bih, namignuvši, pozvala koleginicu da i ona da svoje mišljenje, a onda bi ga i ona 'pregledala'. Sudeći po osmehu ovih pacijenata, pretpostavljam da su znali šta radimo! Ali baš me briga!"
Sanja: "Jednom sam morala da isečem kožne pantalone motorašu koji je imao saobraćajnu nesreću. Bila je to scena kao iz erotskog filma, jer sam na moje zaprepašćenje videla da ne nosi gaće i da ima jako velik penis. On je bio u nesvesti i nije ništa znao, ali meni definitvno nije bilo svejedno. Ko zna šta bi bilo da nije bio tako ozbiljno povređen!"

Da li sestre nekad imaju
seksualne odnose sa
pacijentima?

Lana: "Radila sam sa jednom devojkom koja mi je rekla da je jako uzbuđuju povređeni i bespomoćni muškarci. Doduše, ona je poznata kao ludača i često joj se dešavalo da navuče zavese i pokuša da "izleči" pacijente felacijom! Ona je volela taj strah koji je poticao od neizvesnosti hoće li je neko uhvati u tome ili ne, ali mislim da se pacijenti svakako nisu bunili."
Sanja: "To je loše, ali i ja sam jednom bila sa mladićem kojeg sam upoznala kao pacijenta u bolnici. Obe noge su mu bile u gipsu i stalno smo flertovali. Radila sam noćnu smenu i kad god bih našla zgodan momenat otišla bih do njega, zadigla suknju i 'zajahala' ga. Kada je otpušten, videli smo se nekoliko puta, ali više nije bilo tog uzbuđenja."

Da li ste imali slučajeve
da su muškarci povredili
penis?

Sanja: "Na 'Dan zaljubljenih' primljen je jedan momak koji je devojci poklonio ružu, koristeći penis kao vazu! Ona ju je nespretno gurnula i mali trn mu je poderao kanal. Svaki put kada se pojavi neki takav slučaj svi dođu da vide. Ne biste mogli verovati koliko muškaraca dolazi u bolnicu sa jabukama, narandžama ili čak i sijalicama u crevu!"

Lana: "Jedan momak je umro jer se vibrator sa kojim se 'igrao' raspao, a deo sa baterijama je vibrirao prošavši kroz njegova creva, sve do grudi! Crevo mu je bilo pokidano i umro je, ali se to nije desilo tako brzo, jer je ženi rekao da ima infekciju creva i da zato ide u bolnicu. Rečeno joj je da je umro od perforacije creva, ali nikad nije saznala pravu istinu. Sećam se da je bila jako lepa i zgodna i da nisam mogla nikako da shvatim šta mu je to trebalo pored takve žene."

Da li ste neprijatni prema
pacijentima koji vas
"maltretiraju"?

Sanja: "Ponižavam ih tako što ih teram da skinu pantalone da bih im dala injekciju, a onda to radim jako polako da bi ih bolelo."
Lana: "Ako samo malo okrenete iglu dok je u mesu, sigurno će shatiti poruku."

Da li doktori spavaju
sa sestrama?

Sanja: "Zgodni, da. Mnogo sestara pati od onog što mi nazivamo sindromom 'belog mantila' i polomićemo se za bilo kog, bitno je samo da pristojno izgleda."
Verica: "Uvek će biti dovoljno kreveta za doktore i sestre! Za pacijente, kako-tako. Moja najbolja drugarica otišla je na pauzu i nije je bilo dva sata. Imali smo hitan slučaj i ja sam pošla da je tražim. Naravno našla sam je kod doktora u kancelariji, na radnom stolu!"

Da li se događaju još nekakve pikanterije koje ne možemo ni da naslutimo?

Verica: "Jednom su nam došla tri klinca koji su vrištali kao ludi. Njihov tata je bio povređen i doktor ga je pregledao, dok su oni cičali i trčali po hodniku iako smo ih nekoliko puta opomenuli. Onda sam rekla doktoru da se vraćam za minut, izašla sam napolje i postavila nogu pred nevaspitano derle koje je kao sumanuto jurcalo hodnikom i činilo mi se da je vođa ove 'bande'. Sapleo se, odleteo metar-dva i razbio nos. Posle smo morali i njemu da poklonimo malo medicinske pažnje, ali glavno je da su sva trojica zaćutala."
Sanja: "Izlazila sam jedno vreme sa medicinskim tehničarom koji je bio opsednut fetišizmom. Nagovorio me je da odemo do seks-šopa i kupimo kožni korset, kapuljaču i lisice. Radili smo to veče u noćnoj smeni i bilo nam je jako dosadno, tako da smo odlučili da isprobamo komplet na pauzi. On se uzbudio i hteo je da me slika. Stala sam pored prozora, a on me je lisicama vezao za radijator. Pogledala sam napolje i na moj užas videla prolaznike kako gledajući upiru prstom u nas!"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
hm.... Smile  glupache
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 72
svasta ima da se cuje...
IP sačuvana
social share
:drunk:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Brate i da se vidi .. šta da vam kažem kad samo mantil oblače .. lično iskustvo .. a noćna smena .. to je tek ludnica .. nemaš pojma ko koga 'vata za uši' ..

Jednom sam se našao u urgentnom centru ovde u Bg .. na prijemu sve ok .. dežurni doktor  sve ok .. nije bilo ništa hitno .. pošalju me na sprat kod pecijaliste valjda isto dežurnog .. tražim ja te specijaliste po spratu nigde ih nema .. pitam čistačicu ima li ovde nekog od 'specijalista' .. čistačica prstom pokaza na jedna vrata .. kad ja tamo a ono ..  doca vrši ginekološki pregled koleginici .. trgoše se malo al doca bio spreman i reče ..molim vas sačekajte napolju .. e kad se tada nisam up****o od smeha nikad neću ..
Šta ćeš živi ljudi .. imaju potrebe .. ovako im valjda jeftinije .. nego da se jure po motelima, hotelima i sličnim mestima ....
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
hocu ja jednu medicinsku sestru .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
Ma nije to istina nista ,ali bih jako voleo da jeste Smile
IP sačuvana
social share
Gospodar svemira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Kuku a ja kad sam bio čak tri puta u bolnici sve neki "međedi" radili  a nijedna lepa i zgodna. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
E ovde u njemackoj je isto tako, desavalo se par puta na praksi (idem za medicinskog brata) da se malo uzbudimo svi pa dodje do orala ali onda tu i zavrsava, ali sve u svemu...veoma je zanimljivo to sve...  
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moja iskustva su uglavnom bila il su andjeli il su prasici Smiley nema izmedju nista Smiley
Al ove 3... jelte koje su to novine? Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
hm.. mislim da je lepota i zdravlje ili tako nešto .... u to vreme  sam listala razne stvarčice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:55:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.