Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:00:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nerviranje preti zdravlju  (Pročitano 16882 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Hvala na savetima Smiley

Pokusacu meditaciju,lekovi nikako! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E
Ma ili zelis da se menjas ili ne ja se nerviram i pizdim na najmanju sitnicu i tako vec citavu deceniju i mogu da ti kazem da je to jako ruzno i da samo sebi nanosis stetu, ja sam probao da se promenim opustim i unormalnim ali sve to me je jos vise razbesnelo jer nisam mogao da gledam mirno na stvari koje me nerviraju, i sad tako zivim iz dana u dan. Samo da dam malo objasnjenje ne nerviram se ja zato sto pada kisa ili greje sunce nego se nerviram jer mi kola non stop riknjavaju jer malo zaradim a puno vise mi treba, jer radim a ne plate mi jer me krade drzava, jer me ponekad gusi sredina, grad, drzava, jer.... uglavnom neke krupne stvari na koje ne mogu da uticem... to i jeste greska ne treba se nervirati oko stvari koje ne mozes da promenis, na zalost ja ne mogu da se otrgnem od te posasti ali ti mozes jos si mlad i najlepsi period zivota je tek pred tobom, batali kompjuter i juri devojcice moj ti je drugarski savet!!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
nerviranje zaista ubija, nažalost nekad ne možemo da izbegnemo nerviranje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
Pa wtf da radim onda? Smile Samokontrola? Smile

Dok god nakupljeni bes i nerviranje redovno izbacujes, nece ti praviti veci problem, i ne treba ti samokontrola. Naravno, ukoliko sve to radis u zakonskom okviru Smiley
Problem postoji kod ljudi koji, poput tebe, trpe neprvdu, da li na licnoj ili kozi bliznjih, i upijaju stres, ali ga ne izbacuju, nego trpe. Tada se stres akumulira, i dolazi do psihosomatskih opterecenja... od poremecaja u locus ceruleusu (sto vuche anksioznost, fobije, panicne napade, i mnogo drugih stvari)... do opterecenja organa za varenje i srca zbog povecanja kortizola u krvi.
Inace, najbolji lek je pozitivno razmisljanje i razvijanje svesti o mogucnosti da sve sto ti neko kaze/uradi, mozes da primis, i ne primis licno.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
Hehe moja tema  Smile

Znao sam nekad opasno da besnim..pogotovo kada se osetim ugrozeno..ili kada me uhvate sjebani dani.
Jos kao klinac sam bio opaljen u glavu..I imao malo ludje ideje..(zapalio sam jednu kucu  Smile .. hteli su moji da me kastriraju )..Baba me i danas zove "Besno kuce"  Smile
Jbg cim pocne nesto lose da mi se odvija...reagujem,ne brojim do deset..Cak je znalo i da mi pozli..Tipa pocnu da mi se trsu obe noge,da osecam neverovatan strah..I da utripujem da ne mogu da uhvatim dovoljnu kolicinu vazduha.
I ako sam ja gotovo uvek nasmejan i spreman za salu..ma gotovo uvek...Desi se da mi padne mrak na oci.

I kad su svi mislili da je jasikasi bolestan u vugla..Dobijem brata,koji je bio...pa malo je reci nevozan ..vise je bilo konstanto besan..
Nisu znali sta da rade sa njim,to je bilo vreme rata..Ja mislim da je on jeo batine i za mene i za njega i za pola grada..
Jbt covek ne moze da sedi i da jede mirno  Smile
Onda su poceli da mu se javljaju tikovi..Poceo je da trepce ocima nekako cudno..da jebem li ga..nije ni bitno.
Sta se onda desi  Smile
Cudo Smile
Ubaci li ga ovi da trenira trcanje  Smile
Decko,je razbio..poceo je medalju za medaljom da osvaja.Nema trka na kojoj on nije izraziti favorit.
Dobijao je razne pehare,nagrade,medalje..Pripreme,Budva..Kopaonik i tako dalje.
Trenutno je jedan od najbrzih u Srbiji..
No , nije sprinter..on je za duge staze..Tek kad svi crknu on daje sprint  Smile
On ima tako mnogo energije..da je to neverovatno..Ne mozes da ga pratis,moze 5 trke da istrci , da ode u skolu , ide na neku zurku..Odigra partiju monopola i tek onda da spava.

Dakle sta je po meni pouka za tebe..
Ti decko imas visak energije..i to dosta.
Kreni da radis nesto sto te trosi i sto ce ti biti preokupacija...Imas one borilacke vestine,pa se prazni.
Kreni u teretanu i tako dalje.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Samo ispred sebe staviš sebe .... i to je to ... za sve ostalo treba da te boli pajče ... kasnije će to mesto da ti zauzmu deca ... i porodica ... ali dok si mlad, nemoj da se trošiš na bedne, bezvredne i nebitne stvar i......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:00:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.