Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:25:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nero 8  (Pročitano 11311 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Selo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
bizmark,
ima li razlike izmedju nero recode-a u verzijamai 7 i 8?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
Nokia E75
bizmark,
ima li razlike izmedju nero recode-a u verzijamai 7 i 8?
Nesnimam nesto mnogo,vise radim obradu DVD-a ali dosad moze se reci da i nisam primetio razliku izmedju nero recorda 7 i 8,dok je kod ostalih stvari mnogo vidna razlika. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 508
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k800i
Nero 8 i 7 dobijaju plajer ili program za gredanje slika sto remeti ACDSee 10 Photo Manager  Smile

Meni nero sluzi za rezanje DVD,CD i za omot to je sve,

Tako plejer prijavi da moze da cita dll fajlove sto je kretenski.  Smile
6 je solidan i odlican!   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 2565
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
pa to sto ti player cita dll se moze lako ispraviti Smile meni linco nero treba samo da narezem CD/DVD, ali i pored toga stoji da su mu programi dosta kvalitetni i da lako kad ti zatrebaju ti ih netjes imati Smile tako da sam ih install sve Smile jest da je 800 mb ali me stvarno nervira i mrzi da uzmem i da prilikom instalacije iscekiram sve one zaebancije, jer kad to radim uvek nesto zaserem, i kad mi zatreba neki program ja ga neam ili etje lepo da radi ... skoro uvek install full Smile
iance iam Nero 8 Ultra Edition i jedino mi se ne svidja onaj meni na pocetku u Nero StartSmart Smile u pocetku sam se gubio, ali sad pocinjem da se navikavam  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Oops !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
ma nero je postao jedan bas veliki skup pomocnih programa...po meni su sve postigli sa 6-ticom....i sada nema dalje....da bi se pare zaradjivale mora se napraviti nesto novo...
jedino moze da se bira ili ces stariju verziju koja je jednostavnija za pravu svrhu imena Nero...ili ces novu koja je nalickana i napunjena kao paprika pred zimu...
niko nikome ne brani da izabere sta mu odgovara...po meni nero vise nije program za narezivanje....to mu je samo jedna mala funkija pored svih ostalih !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
HTC Desire
Da li moze neko da mi kaze kako se u Neru 8 pravi multisesion disc, jer nisam nasao tu opciju?
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 5800
sve mi radi na nero 8  samo nece da mi radi nero recode, kaze da seriski broj nije dobar  kucao sam i druge i nece opet sta da mu radim a treba mi taj program za skidanje dvd filmova ??? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 508
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k800i
sve mi radi na nero 8  samo nece da mi radi nero recode, kaze da seriski broj nije dobar  kucao sam i druge i nece opet sta da mu radim a treba mi taj program za skidanje dvd filmova ??? Smile Smile Smile
kako tragicno  Smile
plati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 5800
sve mi radi na nero 8 samo nece da mi radi nero recode, kaze da seriski broj nije dobar kucao sam i druge i nece opet sta da mu radim a treba mi taj program za skidanje dvd filmova ??? Smile Smile Smile
kako tragicno Smile
plati Smile


pravis se pametan Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
Nokia E75
sve mi radi na nero 8  samo nece da mi radi nero recode, kaze da seriski broj nije dobar  kucao sam i druge i nece opet sta da mu radim a treba mi taj program za skidanje dvd filmova ??? Smile Smile Smile
E ovako:
Prva stvar je kada instaliras sebi neki takav program(mislim piratski) veoma ti je vazno da u opcijama iskljucis Automatic Update jer ako pokusa da se nadogradi i proveri broj koji si uneo i isti taj nadje na svojoj crnoj listi mozes da se oprostis od nekih funkcija nere,isti problem imao i moj kum i evo kako smo to resili:
Kao prvo i najvaznije moras Nero skroz-naskroz deinstalirati,ocistiti sve sto ti je golim okom vidno,znacin rucno brisanje svih fajlova i foldera vezanih za nero,onda bar sa 2 do 3 programa dobro ocistiti registry bazu od ostataka korenja veznih za nero,kada si to lepo uradio,restartuj racunar instaliraj nero,ako nemas odgovarajuci cd-key javi se meni na PP da ti dam nekoliko brojeva koji sigurno prolaze i nakon istalacije obavezno iskljuci sve sto se tice Update-a,dok sve ovo radis ni u ludilu nesmes biti na net-u.
Ako ti nesto nije jasno javi se pa cemo pokusati da ti objasnimo.
Pozdrav i srecno.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:25:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.