Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nerazumevanje  (Pročitano 3991 puta)
11. Jan 2004, 01:30:45
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Stariji ne razumeju decu? To je svakodenvna pojava. Koliko razumete svoje dete? Da li vasi roditelji razumeju vas?
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Kada (ako) budem imala djecu trudicu se da ih maksimalno razumijem...
Sa starcima imam ok odnos. Imamo ponekad nekih trpiova, ali uglavnom je sve ok, vise prijateljska nego roditelj-dijete relacija.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imam sasvim ok odnos.... mnogo slabiji odnos imam sa generacijom nego sa starijima
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 787
Ma imam ja kao ok odnos sa kevom, ali dzaba kada ponekada nemoze da me razume, ko da ona nikada nije bila u mojim godinama
IP sačuvana
social share
we love and die because we must
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 34
JA IMAM OK ODNOS SA KEVOM, ALI SA MATORIM NE MOGU DA NADJEM ZAJEDNICKI JEZIK ,ON VAM JE TIPICAN BIVSI SIP-OVAC KOJI MISLI DA SVE ZNA I DA SU SVI OSTALI BLESAVI SAMO JE ON PAMETAN, ZIVIMO U CHILE-U VEC 12 GODINA, I JOS NE MOZE DA SHVATI DA SU SE I GODINE I OKOLNOSTI PROMENILE. :bad-words:
JEDNOSTAVNO NE MOZEMO DA PROVEDEMO NEDELJNI RUCAK A DA SE ZAKACIMO OKO BILO KOJE GLUPOSTI, TIPO: DALI SIPAM BENZIN 93 ILI 95 U MOJU BUBU.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2268
mob
LG 
ja nemam probleme sa roditeljima zato sto ih nemam nazalost Smile

sa majkom od Vrabca se dobro slazem i tako da nemam problema  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Sto se tice razumjevanja izmedju roditelj i djece, neko je napisao da ce kada bude imao djecu truditi se da ih so vise razumije.Nemate pojma kako je to tesko ostvarivo, jer to nije nesto sto dolazi samo po sebi vec je za to neophodna maksimalna koncentracija, svakog momenta dok ste zajedno.Npr. dolazite s posla, ne znate za sebe od umora, ne fizickog vec psihickog, i jos onako sa vrata dok niste ni usli u kucu obasipani ste raznoraznim pitanjima, preskacuci sa teme na temu,a vi niste u stanju ni da progovorite a kamoli da se skoncentrisete, i naravno svi ti njegovi odgovori moraju da sacekaju neko vrijeme i on je NEZADOVOLJAN, a to je samo jedan momenat u danu.Hocu da vam kazem da covjek koliko god da se trudi kiksa bar nekoliko puta dnevno,nemoguce je stavove pomiriti dok su djeca mala ,a kamoli kad porastu.Zbog toga apelujem bar na ovu vecu djecicu na forumu da maksimalno razumiju frustracije svojih roditelja koje su vece iz godinu u godinu, jer sigurna sam da vas obozavaju i radi te neizmjerne ljubavi zasluzili su toliko.Jesam sama sebi sada smjesna, zvucim  kao da imam 40 godina,ali vjerovatno trazim iskupljenje i za svoje propuste. Pozdarv .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Imam super odnos sa mamom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Vi svi imate divne odnose s roditeljima. Verujem da i vasi roditelji odvoje vreme za vas i da vas razumeju koliko vi njih....
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Izbori se za izbor.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.