Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nerazumevanje  (Pročitano 3992 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Odnosi sa roditeljima ? Hhm... Pa, moj odnos sa roditeljima je vrlo promenljiva kategorija. Iako ja znam da je briga i dobra namera pretpostavljena svakoj njihovoj misli, iako oni znaju da je razum i procena pretpostavljena svakom mom postupku, cesto se desi da nase "dve strane" ne nadju dovoljno razumevanja za onu suprotnu... Uostalom, uvek sam i mislio da je to mozda jedna od stvari zbog kojih sam, bar se nadam, uspeo da izgradim svoju licnost, svoj sopstveni karakter. Sama pomisao na to da je moj odnos s roditeljima mogao da se svede na cisto povladjivanje tipa: "Jao, divno... Sine, bravo, svaka ti cast kako si polupao zube tom detetu...", ili, sto je jos gore, na Spartansko vaspitanje i "cvrstu ruku" i moj kasniji bunt u vidu egzekucije predsednika Vlade, ipak mi dovoljno govori da shvatim kako je za mene takav odnos bio jedini ispravan.

Cesto, a narocito dok sam bio mladji, imam osecaj da mojim roditeljima fali samo malo vise razumevanja za moje godine, pa da budu idealni... Jedini nesporazumi koje sam sa njima ikada imao svodili su se na impresije onoga sto bi za mene moglo biti najbolje... Oni su, vecito, potencirali projekciju po kojoj ja zavrsavam fakultet najbrze moguce, dobijam posao u, kako sami kazu, "jakoj drzavnoj firmi" (ima li jos takvih), potom i stan, upoznajem devojku koja je, isto kao i ja, zavrsila fakultet i radi, zenim se, dobijam prvo dete, potom i drugo... E, posle vec mogu da biram kako cu dalje... Kako cu dalje ? Pa, i to cu odmah da vam kazem... Kada bi se ovako nesto stvarno obistinilo, a poznajuci sopstveni temperament, posle radjanja drugog deteta bih, verovatno, uzeo motornu testeru u ruke i krenuo da "saram" po slucajnim prolaznicima... Dakle, ja jednostavno ne mogu tako... Mogu da ucim, mogu da radim, mogu sve, ali moram da imam i ventil u trenucima svojih "zutih minuta", moram da imam vremena za izlaske, provode, zezanja, glupiranja, pijancenja do zore, blejanja... Ako toga nema, ako nemam vremena za sebe, ne mogu da funkcionisem... Shvataju to oni, samo se prave...

Sin supruga svoje majke,
Dell boy
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Citat: SerbianFighter
Izbori se za izbor.



Nije pitanje u izboru, pitanje je u mentalitetu.... mama je mnogo logicnija i razumnija, otac kao budala....vise i necu da krijem... mada me zbog toga uvek sramota bilo, a sad vec... sasvim druga stvar on ne moze pokvariti moj nacin misljenja i ljudi ce me ceniti onakvu kakva sam a ne kakav mi je otac
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Donekle se slazem sa tobom, ali... ja sam uvek bio misljenja da uvek mozes pricom sa ljudima resiti problem. Posebno ako mozes da kontrolises nervozu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Citat: Arianna
Kada (ako) budem imala djecu trudicu se da ih maksimalno razumijem...
Sa starcima imam ok odnos. Imamo ponekad nekih trpiova, ali uglavnom je sve ok, vise prijateljska nego roditelj-dijete relacija.


Pa ja sam ti sin! Valjda imamo dobar odnos Smiley

Sto se mojih bioloskih roditelja tice, imam ok odnos. Dokle god mi ne zvocaju. Na to dobijam napade. Uzas.
Keva uvek nesto ima.
U skoli: Sto nemas bolje ocene?
Na faxu: Kad ces da zavrsis?
Posle diplome: Kad ces da se zaposlis?
Kad nemam devojku: Kad ces da nadjes?
Kad imam devojku (najcesce): Kad ces da raskines?  Smile (nikad zadovoljni, prestao sam da ih upoznajem sa devojkama, ne zato sto me interesuje njihovo misljenje, nego me smaraju)
Sad dok radim: Kad ces da imas stalnu vezu?

Mada, sad mi je vec sve to smesno. Poceo sam namerno da tripujem kevu da necu nikad da se zenim, da mrzim zene  :twisted:
Da sam losiji covek, verovatno bih je tripovao da sam gay, fazona radi Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Da sam losiji covek, verovatno bih je tripovao da sam gay, fazona radi

Mnogo ne zdravo Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Sto da ne Smiley
Ako ona moze mene da nervira sa glupostima, mogu i ja nju.
Ali kao sto vec rekoh, nisam los covek Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.