Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:23:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neprofesionalizam  (Pročitano 5141 puta)
01. Mar 2016, 20:28:05
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol
Poruke 9
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Mitsubishi 
Pozdrav svima, zelim da otvorim ovu temu u nadi da ce je neki normalan admin ili sta vec postoji na ovom forumu, kvizu, kako god procitati i pokazem neprofesionalno ponasanje jedne osobe koja pripada timu istih, na mail na koji je receno da saljemo prijave poslata su 2 maila u kojima su bile prilozene slike, ni na jedan nije odgovoreno, da li su ti mailove obrisani ili sta je vec bilo sa istima ne znam, znam da ni na jedan nismo dobili odgovor.  Naime, pre 15-ak dana ista ova adminka 10x je najavljivala kako ce 15. 02 biti uveden sistem banovanja koji ce biti pravedniji od prethodnog na koji su svi imali zalbe jer je subjektivno banovano i kako od tog famoznog 15. og krece sistem banovanja gde ce pravda biti ista za sve i banovace se svaki prekrsaj.  Onda dolazimo u situaciju da ista ta adminka banuje samo ljude koje ne gotivi, za iste prekrsaje clanovi mog klana dobijaju banove dok drugima daje samo opomene.  Pre par dana je lik napisao za jednog od nas da je glup tratincica ga je opomenula samo, sinoc kada je on to isto napisao tom liku samo da bismo proverili da li ce dobiti ban, naravno za njega nije bilo opomene odmah je dobio redovan ban.  Kazu nam saljite prijave na mail, onda se iste te prijave od strane iste te adminke ismevaju po javnom.  Vrhunac je bio pre nekoliko minuta kada je clanove naseg klana nazvala dusmanima.  Cemu to? Zar ne bi trebalo da je neutralna i na koji nacin smo mi to njoj dusmani? U ovoj temi prilazem fotografije svega sto je gore navedeno i nadam se da ce ovu temu videti ko treba da vidi i da ce gospodjici/gospodji sta god da je vec biti skrenuta paznja da bude bar 10x profesionalnija u obavljanju posla i da smanji malo subjektivni dozivljaj prilikom banovanja!  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

0a076204-0fc7-43df-b3f7-76e97f2c018b.jpg
(4.32 KB, 339x49)
Capture.JPG
(32.84 KB, 373x310)
e12416d4-2be8-44f0-b07c-af99b7e9950a.jpg
(22.96 KB, 393x268)
Screenshot_2.png
(47.44 KB, 397x193)
IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
Tako je! Puna podrska! Ako ne zna da radi svoj posao, neka da nekome ko zna da radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Tratincice mene banuj koliko hoces, ja te svakako nimalo ne postujem, i ne znaci mi od tebe nista, jer si neobjektivna, banujes me bez upozorenja, na koliko ti se prohte...Sto se mene tice mozes slobodno tako da nastavis...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Mitsubishi 
Jos da napomenem da je na screenshotu gde pise kako tajci sikce na nju nicim izazvana pocela to da pise, tj proziva po javnom.  Ako moze da objasni kakve veze tajci ima sa pitanjem koje ju je taj lik pitao?
IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
Kakav debil od klinke  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Tajci, dva puta banovana zbog davanja drugima naloga da igraju.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:23:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.194 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.