Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:00:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neprijatelj (2011) domaci film  (Pročitano 51160 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ne znam sta ljudi imaju protiv ratne tematike u filmovima. Neki od najboljih filma svih vremena upravo govore o ratu, koji je, hteli mi to ili ne, realnost ovog sveta. Licno bih uvek radije gledao los film o ratu nego visoko rangiranu romanticnu komediju. U ovom filmu mi za sad jedino smeta prisustvo Vuka Kostica u glumackoj postavi, sto je promasaj u startu. Taj covek ne bi umeo sebe da glumi kad bi ga neko mochugom terao.
Kad smo snimili zadnji dobar ratni film? Jednostavno, ili je teska propaganda ili je radnja samo smjestena u ratno vrijeme a nema ni r od ratnog filma...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 1580
Zastava San Pedro de Macorís
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung 
Kad smo snimili zadnji dobar ratni film?
Imamo Lepa sela lepo gore
IP sačuvana
social share
Све сто сад хоћемо је да будеш опет она права Звезда као некад пре, у нама и даље тече крв црвено бела сто се лила за тебе, ајмо сад гласније за оно због чега се зиви због чега се умире.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Kad smo snimili zadnji dobar ratni film?
Imamo Lepa sela lepo gore
Iz 1996., 15 godina od tad  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ne znam sta ljudi imaju protiv ratne tematike u filmovima. Neki od najboljih filma svih vremena upravo govore o ratu, koji je, hteli mi to ili ne, realnost ovog sveta. Licno bih uvek radije gledao los film o ratu nego visoko rangiranu romanticnu komediju. U ovom filmu mi za sad jedino smeta prisustvo Vuka Kostica u glumackoj postavi, sto je promasaj u startu. Taj covek ne bi umeo sebe da glumi kad bi ga neko mochugom terao.
Kad smo snimili zadnji dobar ratni film? Jednostavno, ili je teska propaganda ili je radnja samo smjestena u ratno vrijeme a nema ni r od ratnog filma...

Zecevic ume i pozitivno i negativno da iznenadi, pa zato ne odbacujem mogucnost da je film solidan/dobar kada vidim tematiku. Da je autor recimo Goran Markovic, znao bih o cemu se radi i sta da ocekujem. U ovom slucaju je sve moguce, pa ne bih olako odbacio ovaj film pre no sto ga odgledam. Ja sam u citiranom postu govorio o ratnom filmu u globalu, nevezano za nase podrucje i nasu ubogu filmsku industriju, koja ni na jednom polju ne pokazuje napredak vec vise od 10 godina.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Kad smo snimili zadnji dobar ratni film?
Imamo Lepa sela lepo gore
Iz 1996., 15 godina od tad  Smile
Jel se vi salite?  Smile
Uporedite samo Lepa sela lepo gore i na primer Mars na Drinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Kad smo snimili zadnji dobar ratni film?
Imamo Lepa sela lepo gore
Iz 1996., 15 godina od tad  Smile
Jel se vi salite?  Smile
Uporedite samo Lepa sela lepo gore i na primer Mars na Drinu.

Ta 2 filma i ta 2 rata se ni po cemu ne podudaraju. Film 'Lepa sela lepo gore' je drama koja se bavi pre svega zivotima glavnih likova, dok se 'Mars na Drinu' bavi 1. svetskim ratom i cerskom bitkom, dok je sudbina likova samo segment te price. Film 'Mars na Drinu' je specifican po vremenu u kom je snimljen i po kvalitetu koji ne moze a da ne upadne u oko. Slicna stvar se moze reci i za 'Lepa sela', obzirom da su filmske 90e u nasoj zemlji licile na ramazanski post. Ne znam zasto je danas toliko popularno pljuvati po 'Lepim selima', ali primetio sam da mnogi to rade. Pominje se i neka propaganda... Film sam gledao vise puta i tu propagandu nisam uspeo da uhvatim. To je nesto kao onaj cuveni traktor u 'Boju na Kosovu', koji su svi videli, a niko ga nije video.
« Poslednja izmena: 15. Feb 2011, 18:17:28 od Skiner_X »
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Lepa sela nisu klasican ratni film, ali su po mom misljenju opet tesko sranje. Ne znam da li je film propaganda, necu da ulazim u to ali ako se neki film bavi istorijom onda neka se drzi istorijskih cinjenica. Izmisljanje i prestavljanje iskrivljene slike se ne moze opravdati kao umetnicka sloboda.
Evo za pocetak ja ne kapiram sta zastava Konfederacije Americkih drzava trazi u filmu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Lepa sela nisu klasican ratni film
Barem ima scena pucanja u njemu za razliku od onoga sto se danas izdaje za "ratne filmove"  Smile

Citat
Evo za pocetak ja ne kapiram sta zastava Konfederacije Americkih drzava trazi u filmu
Tako su nase jedinice podjebavale americke vojnike po Bosni  Smile


Sto se tice ovoga filma Neprijatelj, sama glumacka postava i kvalitet glume me brine, sudeci po trejleru. Tihomir Stanic, inace veoma aktivan u RS, je okupio ovih nekoliko glumaca iz RS. Stojkovica i kompaniju. Ja licno ne ocekujem nista od ovoga filma, ali vidjecemo.
« Poslednja izmena: 15. Feb 2011, 19:54:49 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E72
Jedva čekam film Smiley
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
HTC One
U ovom filmu mi za sad jedino smeta prisustvo Vuka Kostica u glumackoj postavi, sto je promasaj u startu. Taj covek ne bi umeo sebe da glumi kad bi ga neko mochugom terao.
Dobro glumi Vuk Kostic po meni ukusi su razliciti Smiley

Vuk Kostic  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:00:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.