Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nepokretnog dečaka bacio sa drugog sprata  (Pročitano 7697 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa ne govorimo o objektu koji ima 250 soba... to su dve zgrade od po 300kvm... dovoljno je da proturi glavu kroz vrata i kaze: "Odoh na pus pauzu."

Ali, def... potrebno je da bar dvoje ljudi brine o tim ljudima..

Citat
Нису њихови пацијенти звери па да буду у кавезу, али брате нису ни нормални људи који су притом преосетљиви на поглед кроз решетке.

To ne znas... Postoje razni mentalni poremecaji... otkud ti znas sta se desava u jednom zakljucanom umu?


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ne verujem da je negovateljica samo otišla na puš pauzu. Ne verujem da dobro negovano dete od 15 godina može biti teško 10 kilograma. Vrata između odeljenja sa pokretnim i nepokretnim pacijentima moraju biti zaključana zato ne verujem da se bolesno dete spontano ušunjalo. Ne verujem da je bolesno dete bilo sposobno da se ušunja kroz vrata odeljenja, da uđe u sobu, otvori prozor, podigne i baci drugo bolesno dete. To sve zajedno je suviše složen niz osmišljenih akcija da bi ih sprovelo dete koje je tako teško retardirano da ne može da komunicira.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
dovoljno je da proturi glavu kroz vrata i kaze: "Odoh na pus pauzu."
и да је чује колезиница која пази друго осморо деце у суседној соби.

Citat
Ali, def... potrebno je da bar dvoje ljudi brine o tim ljudima..
и опет долазимо до ... грешке система.

Citat
To ne znas... Postoje razni mentalni poremecaji... otkud ti znas sta se desava u jednom zakljucanom umu?

e јбга сад Анеа ... ајд да претпоставимо да је тај затворен ум преосетљив на решетке до те мере да их не сме бити ни под разно. У том случају не видим разлог да не претпоставимо да је преосетљив и на белу боју мантила, плочице на поду, неонке, кафу цревеним дон кафе шољицама и штампано издање Политике.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Citat
Ali, def... potrebno je da bar dvoje ljudi brine o tim ljudima..
Ono sto je potrebno je da problem resavamo od pocetka ispravno da ne bismo dolazili u ovakve glupe situacije da diskutujemo da li su vrata trebala da budu zakljucana ili da li je vaspitac otisao na pus pauzu ili u wc kad nije to trebao da uradi. Ovaj svet je daleko od tog savrsenstva gde ce pusenje cigare van pauze biti glavni uzrog ovakih tragedija.
Ono sto je zaista potrebno cak i ovde na forumu gde smo svi anonimni ne sme niko da kaze. I to je posledica onog sugavog morala o kome se toliko prica po mnogim temama. Kao i posledica toga sto ljudi vole da se dokazuju sami sebi na nacin na koji se to ne radi.
Licno znam dve porodice koje imaju ovakvu decu i mogu vam reci da je to konstantna tuga i mucenje, i kada pogledam u oci tih roditelja gotovo da mi je sve jasno bez da mi ista pricaju.
Svi znamo o cemu pricam i ubedjen sam da se mnogi i slazu samnom ali cu eto samo ja ispasti bezosecajna zivotinja.
« Poslednja izmena: 20. Okt 2010, 14:22:33 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Svi znamo o cemu pricam i ubedjen sam da se mnogi i slazu samnom ali cu eto samo ja ispasti bezosecajna zivotinja.


Predpostavljam da mislis na abortus u slucaju da se utvrdi da ce buduce dijete biti rodjeno sa teskim poremecajima. Pa o tome mora da odlucuje porodica... i niko drugi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Мисли на еутаназију
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Postoje nacini da se utvrdi da li je dete "sklono tome" jos dok je u stomaku. Opet, sve je stvar izbora roditelja, i abortus i eutanazija  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Мисли на еутаназију
da
Citat
Opet, sve je stvar izbora roditelja, i abortus i eutanazija
Citat
Pa o tome mora da odlucuje porodica... i niko drugi.
U savrsenom svetu da, ali u ovom u kome religija, moral i jos gomila drugih stvari odredjuju koji je prihatljiv model ponasanja za takve odluke ljudi nisu spemni. A i mislim da to nije dozvoljeno zakonom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
Marko niko te ne drzi ovde,put pod noge pa u dreamland
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Zakon bi trebao da bude takav da se postuje volja vecine gradjana. Kada je u pitanju eutanazija, o njoj mnogo moze da se polemise, neki su protiv, drugi za.... Ali sve dok nema podrsku bar 51% populacije takav zakon ne smije da se donosi jer bi prosto bio tiranija manjine nad vecinom. Ovako kada je recimo 65% ljudi za etunazaiju, ja mogu da se protivim i negodujem koliko hocu, ali mi je jasno da je to volja gradjana drzave u kojoj zivim.   
« Poslednja izmena: 20. Okt 2010, 19:27:03 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.