Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:49:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nepisana pravila klubova  (Pročitano 8737 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N97
Ajde bash da chujem gde su ti trazhili lichnu kartu ... poshto ja to u zhivotu nisam video niti chuo ... mada, ja zhivim u Zemunu, chinjenica je da nisam odatle ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
kapiram da, ako je neko od nas dvojice, bio u skorije vreme (u odnosu na drugog)  ... sa nekim mladjim drustvom oko 18+ da sam to ja ... osim ako ne setas neku decu ... ?

a bio sam, pa skoro svugde... osim stefan braun-a i bivseg sargona ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Sony xperia tipo
ne verujem bas... mislim da mogu da im naprave sranje zbog tocenja alkohola mladjima...
да се неко држи тога, или да их неко проверава, сви кафићи и дискотеке би одмах били затворени...
као и продавнице и трафике због продаје цигарета...



мени и мојим другарицама су само једном тражили личне карте (у "Балтазару" у Новом Саду)... које, наравно, нисмо имале... и онда је једна средила да нас преко везе пусте унутра...

али је зато чест случај да кад иде мешовито друштво девојке пусте да уђу, а момцима траже личну карту ("Бастион", "Амнезија", "Екс"...) ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N97
ja sticajem okolnosti imam sestru tih godina i potpisujem ti da im nikad niko nije trazhio lichnu kartu. ti mi samo navedi jedan klub gde postoji ta praksa. samo nemoj da bude fora kao u baltazaru, gde kao ne pushtaju nikog ispod 21 godine a unutra dechurlije ko pleve ...

EDIT: odnosi se na beogradski baltazar ...  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jan 2009, 00:49:53 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
да се неко држи тога, или да их неко проверава, сви кафићи и дискотеке би одмах били затворени...
као и продавнице и трафике због продаје цигарета...

sta da radis kad u skupstini nose majice i krkaju a ovamo zakon ne radi... bas sam sad gledao neku verziju pravnih mera... dal je 35.000 dinara kazna... oni toliko baksisa zarade za to vece, verovatno plate kaznu i nastave da toce osnovcima koji se takmice ko ce popiti drugo pivo a da ne padne ...

Citat
ja sticajem okolnosti imam sestru tih godina i potpisujem ti da im nikad niko nije trazhio lichnu kartu. ti mi samo navedi jedan klub gde postoji ta praksa. samo nemoj da bude fora kao u baltazaru, gde kao ne pushtaju nikog ispod 21 godine a unutra dechurlije ko pleve ...

svaki klub gde imas dvojicu ispred zatrazi bar nekom licnu, stani pored pa proveri, mozda nisi obracao paznju (dal ko izgovor za ne-pustanje ne znam)...

elem u baltazar se samo dodje malo ranije ako nemas rezervaciju i ulazis opusteno , znao ne znao nikog ...

PS ne pricam o diskotekama po srbiji gde lulaze i domace zivotinje , vec o malo 'boljim' klubovima ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Tamo definitivno treba pustiti undercover muriju da snime sta rade oni degenerici iz obezbedjenja pa da pozatvaraju sve od Vardara do Djevdjelije... Polomis coveku noge zato sto je pijan zabedio? Treba ih do pojasa zakopati pa zatim javno kamenovati. Long live the state of Iran.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
E a da vidimo ko će da prijavi nekog ko toči maloletnicima alkohol Smile
Sećam se kada se komšinica otrovala od hrane, iz inače neuredne pekare, ali neće da ih prijavi. Valda čeka da se još neko otruje, šta li već...

Nego što se tiče baltazara - daleko od dobrog kluba (svetlucavo i svi su kruti ko da stoje u redu za mleko), bio sam dva puta i ništa, ima mnogo boljih mesta

nego interesantna je i nova profesija menadzera klubova i kafića, pazi sad to! Inače i to ostavlja psihološki efekat na goste, ako imaš klub pa ti još menadzer sredi ulaz, kud ćeš bolje u životu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG 4X HD
Citat
Pre nekih mesec dana drugari i ja smo otišli do jednog kluba. Ušli smo unutra i hteli smo da ostavimo jakne u poseban deo za to predvidjen. Moj drugar je prišao do mesta gde se jakne ostavljaju i pitao tipa koji tu stoji: "Mogu li da ostavim jakne?". Iako nije bila velika gužva on ga je samo na sekund pogledao i rekao da nema mesta. Nakon što se ovaj vratio sa jaknama i rekao da ih nije ostavio, drugi koji je bio sa nama uzeo mu je jakne iz ruku otišao vratio se i rekao da ih je ostavio. Kaže da je jednostavno prišao tipu i  rekao mu "Alo brate, drži ove jakne".
Dakle jel moguće da moraš da se ponašaš kao dziber da bi neko pomislio da mora za tebe nešto da uradi, na šta je inače dužan?
sa dziberom morash da se ponashash kao dziber ako ti treba neshto od njega.
Diskrecija koga ce pustiti u klub a koga nece postoji skoro svuda u svetu i ima neko opravdanje.A koliko je kvalitetan izbor ljudi  koji ce uci zavisi samo od kvaliteta osebe koja je zaduzena da taj izbor sprovede u delo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ako niste za klubove i ako nemate para nemojte ni ici sjedite kod kuce i gledajte tv... ja smatram da tu nema nikakve diskriminacije a vi kako hocete... ja znam gdje mogu izaci i gdje se mogu uklopiti i nikada nisam imao nikakvi problema... sta ja da radim na mjestima gdje ljudi trose 350€ za noc ili vise kad je to skoro moja mjesecna plata... sto kaze Ali G keep it real (tako nesto)...

tacno tako - vecina ugostitelja zivi od tog posla i ima pravo da bira koga ce pustiti u svoj lokal ! naravno ,grozno
je sto na vratima rade momci koji ne znaju da sastave dve prosirene i koji na tom radnom mestu lece svoje frustra-
cije i nemoci . za tako nesto je kriv  sam vlasnik jer stedi na kvalitetu ''frontmena''. naravno da ce prednost imati
oni koji deluju dobrostojece,lepo i moderno odeveni , ja ne vidim razloga da se ljudi ne srede kada izlaze  Smile
ali ne mora da znaci da ce takvi i napraviti dobar ceh...zato kada izlazite lepo se odenite,namirisite i budite kulturni -
ako vas i  ne puste u lokal,vi cete svoje novce ostaviti na drugom mestu -znaci oni gube  u sv slucaju Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Zasto sam rekla da su gosti svinje...
Vrlo jednostavno...
Bez obzira da li si dosao kao geek, dizelas, fenser, klosar ili sasvim "normalan", nema garancije da se neces napiti i napraviti krs oko sebe...
Zato i oni koji stoje na ulazu sve proveravaju... mnogo im je lakse da te od pocetka tretiraju kao olos, nego da se kasnije hvataju za glavu kad pocnes da rigas na sred kluba...
S druge strane, ja ne izlazim po splavovima i fancy klubovima, tako da nemam tih problema...  Smile

BTW. Sto se tice licnih karata, u neka fina i kulturna vremena... nisi mogao da udjes u KST i Akademiju bez lk... danas mozes, tako da se jedan pretvorio u maloletnicku rupu... a drugo... samo u rupu.. Smiley
« Poslednja izmena: 27. Jan 2009, 13:52:57 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:49:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.