Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neonacistička pretnja Srbima i Jevrejima u Hrvatskoj  (Pročitano 9525 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Он мисли  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Ih zaboravio sam da pomenem NACIONALNI STROJ!

Da se razumijemo ove organizacije nisu imali incidente sa drugima sa smrtnim posljedicama, tačno je da se neki Rom ili Albanac požali i prijavi policiji da ga je tamo neki nacionalista maltretirao ili mu naino lakše ili teže povrede, zato sam ja za, da država ima kontrolu nad njima. Ne možemo im zabranjivati slobodu govora, ali nasilnička djelovanja da.
Ne opravdavam njihovu borbu za srpsku stvar.
Za srpsku stvar se mogu boriti, kao vjernici, kao ljubitelji lijepe srpske riječi, kao volonteri u raznim akcijama koji se održavaju u njihovim mjestima, ali busanje u prsa i uzvikivanje parola, prebijanjem nedužnih ljudi, kao i kačenje na net slika zločina na Srbima od NDH pa naovamo sa ciljem razvijanja mržnje prema ostalima ja ne podržavam! Ja borbu za srpstvo ne vidim kao takvu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Ponovljen vandalski napad na Hram Svetog Georgija u Kninu
Autor: Tanjug | 21.01.2008 - 13:43

Eparhija dalmatinska Srpske pravoslavne crkve (SPC) saopštila je danas da je Hram Svetog Georgija u Kninu ponovo bio na meti vandala u noći između 17. i 18. januara.

Prema saopštenju objavljenom na sajtu SPC, napad se dogodio prema već uobičajenom scenariju, takošto su peti put u poslednja tri meseca provaljena ulazna vrata hrama i ispreturane stvari. Tom prilikom je na ulaznim vratima načinjena veća materijalna šteta. Ovakva situacija, kako se ističe, pogotovo posle nedavnih zbivanja, zabrinjava Srbe u Kninu, zbog učestalosti ispada. O događaju je obaveštena policijska stanica u Kninu, a policija je izašla na lice mesta i obavila uviđaj.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu


 Smile одавно се нисам овако слатко насмејао  Smile


Ih zaboravio sam da pomenem NACIONALNI STROJ!

Da se razumijemo ove organizacije nisu imali incidente sa drugima sa smrtnim posljedicama, tačno je da se neki Rom ili Albanac požali i prijavi policiji da ga je tamo neki nacionalista maltretirao ili mu naino lakše ili teže povrede, zato sam ja za, da država ima kontrolu nad njima. Ne možemo im zabranjivati slobodu govora, ali nasilnička djelovanja da.
Ne opravdavam njihovu borbu za srpsku stvar.
Za srpsku stvar se mogu boriti, kao vjernici, kao ljubitelji lijepe srpske riječi, kao volonteri u raznim akcijama koji se održavaju u njihovim mjestima, ali busanje u prsa i uzvikivanje parola, prebijanjem nedužnih ljudi, kao i kačenje na net slika zločina na Srbima od NDH pa naovamo sa ciljem razvijanja mržnje prema ostalima ja ne podržavam! Ja borbu za srpstvo ne vidim kao takvu!


Национални строј је ''организација'' која постоји само на интернету. Ја још нисам чуо чак ни на б92 да су физички напали неког рома или албанца... Једини испад је онај шамар на релацији давидовић петаков и он нема везе са нацијом и расом, то је лични сукоб од раније и колико је мени познато за тај шамар суд је казнио давидовића.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 3Gs
Национални строј је ''организација'' која постоји само на интернету. Ја још нисам чуо чак ни на б92 да су физички напали неког рома или албанца... Једини испад је онај шамар на релацији давидовић петаков и он нема везе са нацијом и расом, то је лични сукоб од раније и колико је мени познато за тај шамар суд је казнио давидовића.

"Suđenje pripadnicima "Nacionalnog stroja" počeće 12. septembra pred Okružnim sudom u Novom Sadu. Dvadesetak pripadnika te neregistrovane neonacističke organizacije upalo je na antifašističku tribinu u Novom Sadu 9. novembra 2005. godine. Oni su prisutne vređali i psovali, na pojedine i fizički nasrnuli, a zatim bacili letke potpisane sa "Nacionalni stroj" i uz nacističko salutiranje napustili tribinu.

Novosadsko tužilaštvo podiglo je 9. januara optužnicu protiv 18 pripadnika "Nacionalnog stroja" zbog izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje. U pitanju je teži oblik tog krivičnog dela, za koji je propisana kazna zatvora od jedne do osam godina.

"Nacionalni stroj" je od ranije poznat javnosti u Srbiji, pre svega po antisemitskim i rasističkim grafitima, plakatima i lecima. Skupština Vojvodine je 20. decembra prošle godine zatražila od Vlade Srbije da onemogući delovanje te organizacije."
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Ericsson T28
Drzava je zabranila tu organizaciju, proglasila je fasisitckom njihovo okupljanje u Novom Sadu je na vrijeme sprijeceno!
Incidenata je bilo! A baš zato što su apstraktni teško je dokaze prikupiti! Vamo divljaju, a onda se pred sudom prave ludi!
« Poslednja izmena: 22. Jan 2008, 10:57:06 od igorxxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1340
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Pozunati srpski pisac, erudita i pronalazač gosn. Aspirinije Andolović je u tajnom vatikanskom arhivu pronašao tekst koji dokazuje krivicu vatikana i ustaša u genocidu nad srpskim stanovništvom tekom drugog sveckog rata.

Tekst vam donosim uz dopuštenje gosn Aspirinija prije objave u svim srpskim novinama.
Nakon ovog teksta ne znam ko više sme da postavi pitanje o ulozi Vatikana u tom genocidu:

Morbi purus nisi, consequat eu, convallis vel, congue ac, pede. Nullam vehicula dolor at ligula. Sed urna. Ut ultrices nulla sit amet erat. Ut tempor, libero eu ultrices porttitor, mi nisl rhoncus ligula, eget gravida metus lectus ut massa. Aenean lorem diam, nonummy nec, varius at, commodo sit amet, eros. Nam suscipit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Curabitur in est quis felis elementum bibendum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis leo felis, nonummy id, eleifend sed, varius vitae, lorem. Morbi varius augue tincidunt nibh. Curabitur urna tortor, auctor vel, accumsan non, fringilla et, dui. Donec accumsan libero eu orci. Pellentesque facilisis consectetuer leo. Suspendisse laoreet vulputate massa. Nam libero massa, vehicula non, aliquet at, consectetuer sed, diam. Donec non felis. Donec porta ornare mauris. Ut nec turpis sed odio laoreet iaculis.

Mauris luctus, erat sit amet bibendum auctor, turpis felis pharetra nulla, et ultricies mauris justo non nisl. Sed tellus. Sed eu est id nisi iaculis lacinia. Suspendisse vitae sapien et arcu interdum malesuada. Fusce dapibus. Aliquam consectetuer, metus eu tempor tincidunt, lacus urna congue nisi, ac bibendum turpis quam vitae elit. Morbi quam ante, accumsan nec, interdum venenatis, tincidunt in, libero. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Quisque pretium, orci id sollicitudin ultrices, elit elit lobortis nisl, sed fringilla erat metus eu metus. Aliquam ullamcorper leo at nisl. Praesent eu metus vitae erat tempor dignissim. Aliquam placerat vehicula lorem. Nullam ut massa. Ut purus.

Morbi erat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Curabitur mattis. Phasellus malesuada arcu ac est. Vestibulum vel est. Donec nulla leo, hendrerit vel, rhoncus non, auctor a, tortor. Ut fringilla sapien at diam. Proin viverra lorem sed erat. Pellentesque sit amet nulla. Integer rutrum. Duis pellentesque aliquet velit. Mauris ultrices odio a nunc. Nam elementum. Donec augue. Suspendisse eget augue at risus euismod elementum. Nullam eu justo non quam fermentum rhoncus. Nunc commodo.

Mauris mattis purus ut mi. Praesent dictum pretium turpis. Maecenas justo diam, pretium et, tristique suscipit, lobortis ut, libero. Nullam tortor. Fusce at sapien et turpis auctor pellentesque. Mauris dictum. In quis erat. Sed mattis tellus sed sem. Sed ligula turpis, vehicula quis, dictum id, ornare non, leo. Sed metus. Sed adipiscing, massa in suscipit dictum, nibh pede molestie arcu, quis ornare est nisl a ligula. Ut vel est. Morbi sit amet magna at arcu hendrerit iaculis. Proin vehicula, est vel placerat adipiscing, ipsum ante rutrum lacus, et consequat mauris diam sed eros.

Ut tortor pede, faucibus vel, auctor non, consequat vel, pede. Nullam eget metus non orci rhoncus tristique. Nullam risus. Aliquam erat volutpat. Duis ultrices pretium sem. Aenean commodo tortor quis mi. Integer varius. Mauris venenatis ligula in diam posuere pulvinar. Vestibulum scelerisque adipiscing dui. Quisque metus ante, mollis eget, hendrerit sit amet, pharetra id, ipsum. Sed ultrices, elit nec imperdiet tincidunt, neque nibh auctor leo, eget rutrum enim ligula laoreet elit. Integer feugiat augue eu lacus. Aliquam justo est, dictum ac, porta iaculis, venenatis sit amet, nisi. Praesent ac lorem non nulla posuere placerat. Pellentesque ut arcu. Maecenas dictum lacus cursus est. [/b]
_________________
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
A kada ćeš na dostaviti prevod? Tačno je da sam učio latinski u gimnaziji, ali ne u tom obimu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Neonacistička pretnja Srbima i Jevrejima u Hrvatskoj
Ma to su sve pojedinacni slucajevi , Hrvati su  tolerantni i dobronamerni prema Srbima !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.