Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neonacisti prekinuli antifasicticku tribinu  (Pročitano 20980 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Izgleda da me nisi najbolje razumeo...
Ne sporim  slobodu misli, vec propagiranje ciste mrznje. Kao sto rekoh, neka u svojoj kuci rade sta zele, neka se kunu u Mein Kampf i neka propagiraju medjunacionalnu i rasnu mrznju, ali sa svojim ortacima, uz pivo. Ali, nikako ne odobravam da izlaze u javnost sa tim, prete, remete javni red i mir, sire atmosferu straha i netrpeljivosti... a ponajmanje da se fizicki razracunavaju sa neistomisljenicima. Mozda moj stav nije "ljudski" i politicki korektan, ali vidi sta se desilo u Nemackoj kasnih 20tih i ranih 30tih godina XX veka. A Srbija danas previse podseca na vajmarsku Nemacku.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
mob
Nokia 6680
Daleko smo mi od te Nemacke 30-ih.To je tad bila jedna od tehnolosko nadmocnijih zemalja sa kojom su se svi hteli da potpisu neki savez ili pakt,cak su i Rusi potpisali pakt o nenapadanju,bla,bla,bla.Nije to moja poenta.Daleko da sam ja od toga da sam nacista ili nesto slicno,nego pocinje da me nervira kako se trudimo da licimo na taj zapad.Ljudi pa oni imaju udruzenje za zastitu pacova!!!!!!Samo ne volim kad jedne cudake (naciste) okrivljujemo a druge (zene u crnom,pedere i ostale vandrokase) podrzavamo!!!!Gde je tu logika?SF je rekao da ovde vlada apsolutna demokratija u koju ja bas i neverujem.Koliko ja vidim da je ipak selektivna,neki mogu da propagiraju svoje ideje a neki ne!!!!Ma ljudi ja jednostavno zelim da i ja kao normalna vecina nemoram da tolerisem gomilu manjinja!Ko mene tolerise???  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Normalan i vecina su dve apsolutno nespojive stvari Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
@cheney

Ne bih stavljala homose i nacije u istu ravan. Da, ma koliko to bizarno zvuchalo, homosi dodju na vlast, ne verujem da bi strejtere poslali u konc logore. A da naciji dodju na vlast, ne verujem da bi ostao i jedan homo... ili bilo koji neistomisljenik... Nemojmo mesati babe i zabe.  Smile

A sto se Nemachke 30tih tiche, teshko da bi koja zemlja zelela da se "menja" sa njom... isplata reparacija, ogromna nezaposlenost, socijalne tenzije i nemiri... Do "jachanja" je doshlo tek kasnije. A pakt o nenapadanju je imao sasvim drugu pozadinu, a ne"tehnoloshku nadmocnost Rajha".
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
ok,ok,ok.Ne vredi se nastavljati.Vazno je samo da ja ne pripadam ni ovima ni onima,ja sam samo svoj!  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Izgleda da me nisi najbolje razumeo...
Ne sporim slobodu misli, vec propagiranje ciste mrznje. Kao sto rekoh, neka u svojoj kuci rade sta zele, neka se kunu u Mein Kampf i neka propagiraju medjunacionalnu i rasnu mrznju, ali sa svojim ortacima, uz pivo. Ali, nikako ne odobravam da izlaze u javnost sa tim, prete, remete javni red i mir, sire atmosferu straha i netrpeljivosti... a ponajmanje da se fizicki razracunavaju sa neistomisljenicima. Mozda moj stav nije "ljudski" i politicki korektan, ali vidi sta se desilo u Nemackoj kasnih 20tih i ranih 30tih godina XX veka. A Srbija danas previse podseca na vajmarsku Nemacku.

Samo kazem: sloboda misli podrazumeva i slobodu govora. Ljudska prava nisu nesto sto je negotiable zbog toga sto se negde nesto dogodilo, ukljucujuci Nemacku kasnih 1920-tih i ranih 30-tih.

Donde dok ne pozivaju na ubistvo, mora se omoguciti da svako javno govori sta misli, ukljucujuci poziv da se drzavni sistem promeni -- ali ne nasilno -- da se odredjene grupe koje nemaju drzavljanstvo proteraju, da  vojska bude 6 godina, da u vojsku idu samo zene, ali ne i muskarci, da se ukine policija, da svako mora da ima 15 dece -- ili nijedno dete, kako se vec kome svidja -- a ako nema taj broj, da placa porez 90% plate isl.

A sto se tice samara, rekao sam da bih svakog ko drugome udari samar kaznjavao sa godinu dana zatvora, jer je to fizicki nasrtaj na drugoga. Ali sloboda da se prica ono u sta se veruje -- mora da postoji.

I za nacistu na javnoj tribini antifasista. I za antifasistu na skupu neonacista.

I za gejeve i lezbejke da paradiraju, ukljucujuci dva kruga oko Patrijarsije, ili ispred ambasade (nuncijature) Vatikana u ulici Svetog Save, tj. islamske zajednice u Novom Pazaru -- ako im je to cef.

I policija mora da garantuje da ce to biti moguce i da zaustavi svakog ko pokusa da napadne onog koji misle razlicito od vecine drustva -- ili od vecine na nekom skupu. Jednako svakog od njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
Ako je neko ok u ovoj drzavi to su oni... Nemojte ih osudjivati ako znate malo o njima....
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Ako je neko ok u ovoj drzavi to su oni... Nemojte ih osudjivati ako znate malo o njima....
Na koga mislis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Da bi imao ljudska prava, prvo moras da budes covjek.
« Poslednja izmena: 14. Nov 2005, 15:53:46 od Vjestica »
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Kahm...da...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.