Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:29:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neodgovorni vlasnici psa!  (Pročitano 12856 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Kad se sve svede, jeste nazalost tako. Nisam ni rekao da ga opravdava, prosto su na sudovi bas namesteni i cekaju kako ce da nas lupaju po dzepovima. Sve u svemu obavestio sam komunalnu policiju. Pa cekamo delo fotografisanje i cvrst dokaz u vidu ostataka od nuzde ....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Stigao je i odgovor nadleznih....


„Ако пас или мачка запрљају степениште, заједничко двориште, лифт или друге заједничке проторије у објектима вишепородичног становања, површину јавне намене као и заједничко двориште објеката из чл.4 став 2 тачка 2 до 4 ове одлуке, власник односно држалац дужан је да без одлагања запрљану површину очисти, а по потреби опере и дезинфикује у складу са законом.“

За више информација обратите се Градској управи за инспекцијске послове -Комуналној инспекцији  Одсек Зоохигијене.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Stigao je i odgovor nadleznih....


„Ако пас или мачка запрљају степениште, заједничко двориште, лифт или друге заједничке проторије у објектима вишепородичног становања, површину јавне намене као и заједничко двориште објеката из чл.4 став 2 тачка 2 до 4 ове одлуке, власник односно држалац дужан је да без одлагања запрљану површину очисти, а по потреби опере и дезинфикује у складу са законом.“

За више информација обратите се Градској управи за инспекцијске послове -Комуналној инспекцији  Одсек Зоохигијене.


Sad imas i zvanicno da mozes komsijama da jebes mater
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
moze samo da okaci macku o rep
lepo ja kazem bez govnjive motke nemere
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
moze samo da okaci macku o rep
lepo ja kazem bez govnjive motke nemere

fredi - skupi par delija i kod njega pa udri  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
mi smo old skul neprljamo ruke za nas je sad akcija bleja uz rostilj i pivo,a i daleko sam ja zivot me odveo od rodne grude i hvala mu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Imam jedno pitanje za sve clanove foruma.

Rec je o sledecem. U dvoristu nas ima 9 stanara i od toga 8 stanara zivi u zgradi, a mi kao 9 stanari dvorista smo u odvojenom objektu. Problem je nastao sa novim vlasnicima u jednom od 8 stanova koji su oni rentirali. Imaju psa sto je po meni skroz uredu, ali mi nije uredu da kostantno svaki dan nailazim na njegove fekalije po dvoristu, samim time jer imamo dve curice od 4  i 1.5 dana,, koje su naravno pustene da se igraju slobodno po dvoristu, sto mi je logicno jer su deca. Komsijski smo ih zamolili da ako je moguce da pripaze na to kada puste svog psa iz stana da se istrci, da se pokupi za njim. No nijednog momenta nisu poslusali sta vise sutradan je nasred dvorista nadjen ostatak velike nuzde. Da li imate savet kome i sta da uradim povodom toga ? Naprosto razumem da je pas primoran kao i svi mi da imaju nuzdu, ali da se ne pocisti i ne sredi iza njega ne razumem....

Najgore mi je sto vise ni decu ne smem da pustim da se igraju zbog toga sto ni sami ne znamo gde sve vec pas zalazi i obavlja nuzdu.
Побијеш коље и одвојиш свој комад дворишта.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Realno, macku o rep je najmanje i sto moze da se uradi. Po njihovom dolasku nista ne dobijamo. Slikati ih samo da uhvatim momenat.

 
Citat
Побијеш коље и одвојиш свој комад дворишта.
Da nam je to moguce uradili bi, ali je teren malo zeznut. Svidja mi se ono sakupiti sve i u stan ili u auto.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:29:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.