Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 23:18:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 661189 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
hahaha lost in editing  Smile bese mi nekako nelogicno  Smile


To ti i pricam, covek je inspirisan stradanjem svog naroda napravio taj film, koji izaziva iskrena osecanja... S' druge strane, sto za dobru pricu je, bar kod mene, uvek bilo sinonim za Scorsesea... Da budem savrseno iskren nisam fan rezije tog coveka, iako ne sporim da ima dosta odlicnih filmova.


Posle vaših silnih pohvala rešio sam i ja da odgledam posle 100 godina ponovo jebeni Reservoirs Dogs. I šta sam video. Teško sranje od filma. Sad se pitam dal je moguće da se neko na ovo pali !?  Smile Pola filma pričaju o jebenom bakšišu i nekim pokojnim filmovima i pesmama. I onda taman da krene akcija kad ovaj lik što je umro još u prošlom filmu oživi i rokne ovog sa 25 metaka iz pištolja u koji staje 12 i sjebe ceo film. WTF ?  Smile
I samo nešto pričaju i smaraju i ništa se ne dešava do poslednjih 5 minuta. Ja jesam zaboravio ovaj film ali bolje bi bilo da ga nikad više nisam odgledao. Katastrofa -1/10


Pa bre prike, ni jedan Tarantinov film ti ne karakterise bog zna kako jaka prica. Ovaj film ti pripada zanru cool filmova, ne znam kako ti se toliko nije svideo. Kod Tarantina ti je vise stvar u tome kako je prica ispricana. Cela poenta filma je da je samo onaj ko se poneo kao pravi profesionalac izasao kao pobednik, dok psihopate i lakoverni, uglavnom neprofesionalni, stradaju... That's just how life works.  Mr. Pink je pobego sa dijamantima, a i pandura je zbog toga izmedju ostalog ostavio u zivotu do kraja, pa je ostalo nedoreceno da li je on na kraju umro. 2 profesionalca su prezivela do kraja, to je cela poenta.


Je l' gledao jos ko Eastwoodov Gran Torino? imam zanimljivo zapazanje vezano za taj film  Smile



Ja sam gledao Gran Torino,i ne znam zasto ga vecina hvali,kad film nije nista posebno.Po meni je 7/10.Ima on dosta boljih filmova.Kad smo kod Eastwood-a,sad pogledah dobar,los,zao:9.5/10.Stvarno odlican film. Smile

Il Buono, Il Brutto, Il Cattivo je film Sergia Leonea i 10/10 je. To sto je Eastwood glumio u njemu to je uglavnom zato sto je Leoneu odgovarao glumac sa takvom facom za tu ulogu (procitaj Leoneovu biografiju, jedna od najglavnijih stvari u njegovim filmovima po njemu je bila facialna ekspresija glumaca, pa i statista! covek je sam birao statiste). Eastwood je posle dokazao da je daleko bolji filmmaker nego li glumac, mata su mu ove poslednje uloge u filmovima koje je sam radio dobro legle. Sto se filma gran torino tice, film za Amerikance nosi mocnu poruku... Film zapravo govori o tome kako se americka "dedovina" ostavlja inostrancima jer Amerikancima jednostavno nije stalo ni do cega i nista im nije sveto. Film to na indirektan nacin pokazuje, ali je poruka tu, iako mozda tako ne deluje... Film takodje kritikuje i americku imigracionu politiku, ali opet "na finjaka" bez direktnih osuda. To sto je film fino skalupljen ne umanjuje stepen kritike koji se ovim filmom ispoljava. Automobil Gran Torino na najbolji nacin ispoljava amanet americkih dedova, koji na kraju filma eto pripada mladom imigrantu, a ne sinovima. Eastwood je pored uticaja mnogih zadrzao svoj fazon i to mi se mnogo svidja kod njega...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Svako zasto ima svoje jebiga ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Moze biti, ali me iskreno zabole dupe kome ce Ameri predati svoju dedovinu.

Meni se svidela gluma i pojedine fore Klinta, dok je onaj mali Azijat ocajno odglumio.
IP sačuvana
social share

                                     L E S    U N T O U C H A B L E S
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Moze biti, ali me iskreno zabole dupe kome ce Ameri predati svoju dedovinu.

Meni se svidela gluma i pojedine fore Klinta, dok je onaj mali Azijat ocajno odglumio.

Pa bre prike i mene, ako 'ces pravo, ali eto to sam primetio, a ocigledno oni sto su trebali to da primete nisu.


The Hunt for Gollum (2009.)... nezavistan film, kratak, sa sitnim budzetom, ali je opet prilicno dobro ispao. Preporucujem svim fanovima LOTR univerzuma.

 Smile Smile Smile

Sad videh trailer... ovo mora da se odgleda. Predeli izgledaju prelepo, još ako su i priču potrefili, svaka čast  Smile Smile
što se mene tiče, ne mora da ima epskih bitaka, samo da je priča koliko toliko dobra  Smile



edit

Zaboravih da ima tema 'neobavezne filmske diskusije'  Smile

bre, film prati onaj deo price koji ne obuhvata film. Kako sam razumeo, ovo su radili udruzeni fanovi, tako da ne ocekuj specijalne efekte kao u originalu, ali ostalo je prilicno dobro uradjeno.
« Poslednja izmena: 15. Maj 2009, 20:44:34 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
cim sam se iskljucio sa interneta,napravio si ovu temu...
a,nemam srece...

od sad se i ja ukljucujem u diskusije  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
a ja vas napuštam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
kud se dajes?
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
a ja vas napuštam
pa ti si i pre mesec dana trebao da napustis  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
A jes, pravac Dark Wood  Smile
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
momci...preporucujem vam ovaj film: http://www.imdb.com/title/tt1032819/

odlicna glumacka postava a i veoma interesantna tema
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
zanimljivo,skida se...

meni sad treba nesto sa spanskog/portugalskog govornog podrucja....
odgledao sam cidade de deus i amores perros,i i dalje sam pun utisaka...
ajde,sta bi jos mogao odgledati?


takodje predlazem da odgledate nove epizode Family Guy-a
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 23:18:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.