Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:21:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 408 409 411 412 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662704 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
I na ovo su se usudili, “Rambo” dobija ribut


Kriza originalnih ideja u Holivudu tolika je da praktično ne postoji ništa sveto, ništa što će se sačuvati u originalu za sva vremena.

Sva sreća pa u ostalim umetnostima ne vlada ovaj trend inače bi nastao pravi haos.

Kompanije Nu Image i Millennium Films smatraju da je dobra ideja napraviti novi “Rambo: New Blood” i ne samo to.

Planira se čitava franšiza, nalik na Bond serijal.

Bruks Meklaren (“Line Of Sight”, “Del Norte”, “How it Ends”), trenutno radi na scenariju, a režija bi trebalo da pripadne Arielu Vromenu (“The Iceman”, “Criminal”).

Autor romana “First Blood”, Dejvid Morel, kaže da će serijal biti urađen bez Silvestera Stalonea.

“Mislim da je bio veoma efektan u ulozi, ali i drugi ljudi mogu da igraju taj lik. To je kao kod Džejmsa Bonda. Postojali su drugi likovi, ali svi su bili efektni”.

Prvi Rambo film bio je snimljen 1982. godine i nosio je naziv “Rambo: First Blood”. Sledio je “Rambo: First Blood Part II” (1985), “Rambo III” (1988) i “Rambo” (2008).

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
U toku je produkcija “Big Lebowski” spinofa, “Going Places

Isus se vraća, u novom ostvarenju zasnovanom na jednom od sporednih likova kultnog ostvarenja “Big Lebowski”.

Džon Turturo igra ovog zanimljivog lika u filmu pod nazivom “Going Places”. Njegov prirodni habitat je kuglana, gde je kralj i ponaša se tako. Sudeći po prvoj fotografiji sa snimanja filma, izgled je skoro potpuno isti kao i u prvom ostvarenju, gde smo ga i upoznali.

Isus Kvintana (Džon Turturo) biće glavni junak filma koji su braća Koen, idejni tvorci i reditelji  filma “Big Lebowski” prvo nameravali da režiraju, ali su kasnije, scenario i režiju prepustili Džonu Turturou.

O radnji ne znamo mnogo osim da je delimično zasnovana na francuskoj erotskoj komediji “Les Valseuses” (1974.) i da će pratiti tri sitna kriminalca koja nasumično čine dobra dela.

Osim Turtura imaćemo prilike da vidimo i Suzan Sarandon, Odri Tatu, Bobija Kanavalea i Sonju Bragu.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0

Tom Hardi kao Al Kapone u filmu “Fonzo”


U najnovijem ostvarenju, koje će režirati Džoš Trenk, Tom Hardi igraće čuvenog mafijaša Al Kaponea.

Ostvarenje će nositi naziv “Fonzo” trebalo bi da predstavi Al Kaponea, u njegovim kasnim 40-im godinama, nakon skoro decenije vremena provedenog u zatvoru. Demencija, koja je zahvatila um nekadašnjeg straha i trepeta Čikaga, sada meša prošle i sadašnje događaje, i predstavlja ih podjednako stvarnim u njegovoj glavi.

Sećanja da nasilnu prošlost i brutalne početke, postaju deo njegove svakodnevnice.

Mladog reditelja Džoša Trenka pamtimo po ostvarenjima “Chronicle” i “Fantastic Four”, dok je Tom Hardi svetskoj publici ostao zapažen po mnogim vrhunskim ulogama (“The Revenant”, “Mad Max: Fury Road”, “The Dark Knight Rises”, “Warrior”, “Bronson”, “Inception”).

Sledeća u kojoj ćemo ga videti je najnovije ostvarenje Kristofera Nolana, “Dunkirk”, sa kojim je već sarađivao na filmovima “Inception” i “The Dark Knight Rises”.

Projekat “Fonzo” trenutno je u fazi preprodukcije.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
Dobro bre ljudi, gde da kliknem da pustim film? Ceo monitor isklikta, samo reklame iskaču, a od filma ništa.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled.png
(559.99 KB, 813x448)
« Poslednja izmena: 03. Nov 2016, 17:22:18 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Još jedan rimejk filma “The Italian Job”


Originalno ostvarenje iz 1969. godine, “The Italian Job”, u kome su glavne uloge igrali Majkl Kejn, Noel Kauard Raf Valone, Toni Bekli i Beni Hil, dobilo je svoj dostojan rimejk 2003. godine.

Tu smo imali smo prilike da vidimo Marka Volberga, Šarliz Teron, Džejsona Stejtema, Edvarda Nortona, Seta Grina, Mosa Defa i Donalda Saterlenda.

Sada, po drugi put, planira se rimejk ovog ostvarnja, ali za TV izdanje.

Kompanija NBC pribavila je prava za ostvarenje od kompanije Paramount Pictures i sada je u toku priprema scenarija i kasting glavne glumačke ekipe.

Priča, kao i prethodne dve, govori o bivšimo robijašima koji planiraju veliku pljačku kako bi mogli da se penzionišu i uživaju u životu, ali, među njima je izdajnik koji im otima plen i pokušava da zametne trag.

Rimejkovi poznatih ostvarenja postali su veoma popularni poslednjih godina, bilo da se radi o velikom platnu ili televiziji. Osim filma “The Italian Job”, ove godine možemo očekivati i rimejkove poput “Magnum P.I.” (ABC), “The Lost Boys” (CW), “Varsity Blues” (CMT), “The Departed” (Amazon), “Let the Right One In” (TNT), “L.A. Law”, “Taken” (NBC).


izvor prolog


http://www.filmovibre.com/terra-nova-2008-online-sa-prevodom_d7cb68452.html

  Probaj ovde.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.59
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.12.1
Browser
Safari 602.2.14
mob
I-mate 30 Pro
jel gledao ovaj sa entoni hopkinsom...

i ovaj devushka v poezdee sa emily blunt...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Reditelj Uwe Boll prestaje da snima filmove


Ko će sada da snima užasno negledljive filmske adaptacije igara?

Uwe Boll, reditelj odgovoran za negledljive filmske adaptacije video igara mešu kojima su Far Cry, In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (sam naslov je užasan, a film još gori), Alone in the Dark, Postal i BloodRayne najavio je povlačenje.

S godinama smo smo se pitali kako ovaj čovek opstaje kao buba švaba i uspeva da snima toliko loših filmova. Odgovor je jednostavan - uglavnom ih je sam finansirao!

Poslednji Bollov film je Rampage: President Down, posle koga je zatvorio dućan i besno otišao negde da optužuje ceo svet kako ne poštuje njegov rad. Boll je uvek bio objektivan - polazio je od sebe, najboljeg reditelja na svetu (u njegovim očima) koji ne može da proda svoje filmove. Jedino objašnjenje? "Tržište je mrtvo.", komentariše uvek racionalni Uwe, "sa streamovanjem svuda dolazi veliki talas filmova koji poplavljuju sve i onda ne možeš da se istakneš." On je istakao i da je njegovoj odluci dosta kumovao pad prodaje DVD i Blu-ray diskova u poslednjih par godina.

Tu dolazimo do pravog razloga odlaska u penziju:"Ne mogu više da priuštim sebi da pravim filmove." On je istakao kako više od decenije sam finansira svoje filmove uz komentar da mu ljudi nikad nisu davali pare za snimanje." To je verovatno istina, s obzirom na to kakvo je smeće snimao.

Prošle godine je pokušao da skupi pare za film putem crowdfunding kampanje, ali nije bio ni blizu, pa mu je tada ostalo samo da se posveti nervnom napadu, jer mu je valjda tek tada postalo jasno da niko ne želi da gleda njegove filmove.

"Trošio sam svoj novac od 2005. godine i da nisam pravio glupe filmove o video igrama nikad ne bih skupio pare za film Darfur. Ne treba mi Ferrari, ne treba mi jahta. Investirao sam svoj novac u filmove i izgubio sve."

Boll se nada da će ljudi otriti njegove starije filmove i pogledati ih jer veruje da su "imali smisla i upućivali poruku o nekim stvarima", kao i da "zaslužuju veću pažnju od one koju su dobili." Zaista, u pitanju su anti remek-dela, čestitamo ti na penziji Uwe, razmisli o nekoj drugoj profesiji.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
nista to nisu gori filmovi od ovih avengers sranja samo su ovi holivudski sareniji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Priprema se ribut filma “Starship Troopers”


Studio Columbia Pictures angažovao je scenariste Marka Svifta i Demijena Šenona koji su poznati po pisanju scenarija za ruibut filmova. Nakon rada na ostvarenju “Freddy vs. Jason”, Svifet i Šenon pisali su scenarija za dva ributa: “Friday the 13th ” i ” Baywatch”.

Što se tiče ostvarenja “Starship Troopers”, scenaristi ističu da ne žele da se mešaju u originalno ostvarenje.

“Zvanično i otvoreno, mislimo da je Verhovenova verzija sjajna i ne pokušavamo da je ispravljamo. Pričaćemo o ovome uskoro, veoma smo uzbuđeni”!

Originalno ostvarenje “Starship Troopers” premijerno je prikazano 1997. godine. U glavnim ulogama bili su Kasper van Dien, Dina Mejer, Deniz Ričards, Nil Patrik Haris, Džejk Bjusi, Klensi Barun i Majkl Ajronsajd. Radnja filma odvijala se u budućnosti, kada našu planetu napadaju vanzemaljska stvorenja u obliku ogromnih buba i ostalih insekata.

“Starship Troopers” nominovan je za Oskara, u kategoriji za najbolje vizuelne efekte, ali je izgubio od Kameronovog filma “Titanic”.

Uskoro očekujemo i prve vesti o glumačkoj ekipi, pa ćemo se javiti sa novostima vezanim za najnoviji ribut “kreativne” filmske industrije.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 408 409 411 412 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:21:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.223 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.