Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:02:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 406 407 409 410 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662270 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Blade Runner nastavak zvanično dobio ime - Blade Runner 2

Nastavak za Ridley Scottov kultni sci-fi film Blade Runner konačno ima i zvanično potvrđen naslov: Blade Runner 2049.

Osim što su objavili ime filma iz Warner Bros nam nisu saopštili ni jeda novi detalj u vezi ovog naslova, tako da zaplet filma i dalje ostaje misterija. Jedini info koji smo do sada uspeli da saznamo je stigao od režisera Denis Villeneuve i to u intervjuu koji je dao za Entertainment Weekly, gde je potvrdio da se film odigrava u distopijskom Los Angelesu, nekoliko desetina godina nakon originala.

All-star glumačka postavka filma uključuje Dave Bautistu, Jared Letoa, Ryan Goslinga, Robin Wright i Harrison Forda koji će se vratiti u ulozi legendarnog Rick Deckarda.

Blade Runner 2049 stiže kroz godinu dana, da budemo precizni 06.10.2017-e.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Objavljen naslov za poslednji nastavak serijala “Wolverine”


Iako se uveliko priča o kraju serijala za Hjua Džekmena i tome kako se više neće pojavljivati u filmovima “X-Men” franšize i da će ulogu Volverina preuzeti mlađi glumac, mi ćemo i dalje ostati sumnjičavi po tom pitanju, dok ne pogledamo film jer, kako je u Holivudu sve moguće, tako je moguće da i ovo ne bude poslednje pojavljivanje Džekmena u ulozi čuvenog “X-Men” junaka.
Zašto to kažemo?
Pa, ne kažemo to mi, to nam govori upravo naslov filma koji je Hju Džekmen objavio na društvenim mrežama.
Najnovije ostvarenje nosi naslov “Logan”.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Crna Udovica dobija svoj film


Podstaknut uspehom koji ostvaruje “Captain America: Civil War” na bioskopskim blagajnama, Marvel je u javnost izašao sa informacijom da nam se sprema i samostalni projekat sa jednom od heroina Marvel Univerzuma.

Iako nema super moći, niti odelo koje joj dozvoljava da čini nadljudske stvari, Crna Udovica, koju tumači Skarlet Johanson, tokom godina pobrala je simpatije velikog dela ljubitelja ove franšize.

Kevin Fajgi, šef studija Marvel, ovih dana obradovao je obožavaoce ove heroine najavom da će ona dobiti svoj film u fazi 4 Marvelovog Univerzuma.

“Objavili smo sledećih devet filmova, deset, ako računamo i ‘Civil War’, do kraja 2019. godine. Gde idemo dalje, predmet je stalne rasprave koju imamo i na koju ćemo se fokusirati narednih godina jer pre toga imamo mnogo toga da uradimo. Od svih likova, najviše smo kreativno i emotivno posvećeni Crnoj Udovici”, rekao je Kevin Fajgi u razgovoru sa Deadline ekipom.

“Mislimo da je neverovatan karakter. Mislimo da je predstavljanje nje od strane Skarlet Johanson, neverovatno dobro. Ona je jedan od vodećih Avendžera i ima dosta priča koje bi mogla da ispriča. Mislimo da bi bilo zabavno sve to pretvoriti u samostalnu franšizu”.

Zvuči kao dobra najava. Međutim, kao što je Fajgi rekao, do tada, Marvel ima mnogo posla kojeg treba da završi.

Da se podsetimo, do 2019. godine očekuje nas dosta novih projekata koji su već uneti u kalendar prikazivanja.

“Captain America: Civil War” se trenutno prikazuje u bioskopima.

Slede:

“Doctor Strange”, 4. novembra 2016.

“Guardians of the Galaxy Vol. 2”, 5. maja 2017.

“Spider-Man: Homecoming”, 7. jul 2017.

“Thor: Ragnarok”, 3. novembar 2017.

“Black Panther”, 16. februar 2018.

“Avengers: Infinity War Part 1”, 4. maj 2018.

“Ant-Man and the Wasp”, 6. jul 2018.

“Captain Marvel”, 8. mart 2019.

“Avengers: Infinity War Part 2”, 3. maj 2019.

A tu su i četiri, još uvek, neimenovana filma, zakazana za 12. jul 2019., 1. maj 2020., 10 jul. 2020. i 6. novembar 2020.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Jesam veliki ljubitelj zombi filmova ali "Gordost i predrasude i zombiji"...
Ozbilno?!
Ovo je naziv filma?
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Revija japanskih filmova 2016 „Živopisne priče iz Japana“

U Muzeju jugoslovenske kinoteke će se održati revija japanskog filma 2016, pod nazivom „Živopisne priče iz Japana“. Tokom tri dana će svi zainteresovani imati priliku da pogledaju sledeće filmove iz japanske produkcije:

Četvrtak 20.10.2016. od 20h

„Mačka samuraj“ („Samurai cat“)

Samuraj Kiutaro Madarame, zaglavljen između dve zaraćene bande u epskoj borbi između ljubitelja mačaka i ljubitelja pasa, nerado prihvata ponudu bande frakcije pasa da ubije ljubimicu lidera suprotne bande: jednu neodoljivu, divnu belu mačku, koja zastrašujućem samuraju osvaja srce. Obračun bandi završava se urnebesnom uličnom tučom. Savršen fim za ljubitelje mačaka.

Petak 21.10.2016. od 18:30h

„Okrugli sto“ („The round table“)

Osmogodišnja devojčica Koko živi sa svojom osmočlanom porodicom ocem Kantom, majkom Šiori, deda Išitom, baka Kamikom i sestrama trojkama, u malom stanu u Osaki. Svakog dana za vreme ručka okupljaju se oko okruglog stola i bučno razgovaraju. Kao slatko, najmlađe dete, Koko je voljena od svih. Nakon saznanja da je njena majka ponovo trudna, Koko je sve samo ne zadovoljna vestima. Film , prepun energije dostavit će vam dragocen dar na koji ste možda zaboravili.

Petak 21.10.2016. od 20:30h

„Plutajući zamak“ („The Floating Castle“)


U 1589. godini, moćni gospodar Tojotomi Hidejoši na koraku je do ispunjenja svoje ambicije o ujedinjenom Japanu pod njegovom zastavom, kada nailazi na neočekivani otpor meštana tvrđave Oši, okružene jezerom, nazvane „plutajući zamak“. Na čelu pobunjenika izabran je neodgovarajući vođa, neozbiljni hedonista Narita Nagačika, poznatog pod nadimkom „Glupan“, čije su šanse za odbranu zamka u armiji od 500 ljudi protiv vojske od 20.000 samuraja. Ova istinita priča, dobija preokret kakav niste očekivali.

Petak 21.10.2016. od 20:30h

„Lovac kroz vreme“ („Time scoop hunter“)


Novinar Savađima koji putuje kroz vreme pomoću Warp tehnologije, snima priču o čuvenom trgovcu Sošicu Šimai-u i njegovoj samurajskoj gardi, koji poseduje fantomski čaj „Narašiba“. Iznenada su napadnuti od misterioznog monaha sa “pištoljem iz budućnosti“ koji ne sme da postoji u toj epohi i kutija za čaj nestaje. Da ne bi promenio tok istorije i sudbinu ljudi vezanu za kutiju čaja, Savađima preskače iz jednog vremena u drugo da bi vratio stvari na svoje mesto.

Subota 22.10.2016. od 18:30h

„Specijalne jedinice: Crveni i beli dosije“ (ST: „Red and White Investigation File“)


Tim vrhunskih specijalnih jedinica sastavljen od iskusnih ali i ekscentričnih članova, uspeva u rešavanju i najtežih slučajeva. Međutim, kada se zbog odbeglog zatvorenika osumnjiči jedan od vođa tima, kredibilitet policije počinje da opada. Ali ovo je samo početak noćne more…

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
“Beavis and Butthead” dolaze na filmsko platno?


Američki animirani sitkom emitovan na MTV-ju, “Beavis and Butthead”, imao je veliki uspeh tokom 1990-ih godina. Kreiran i dizajniran od strane Majka Džadža on se fokusira na dva društveno nesposobna tinejdžera iz Albukerkija, ljubitelja hevi-metal muzike, Bivisa i Batheda, koji bi želeli da budu delinkventi. Džadž je pozajmio svoj glas obojici junaka, koji vole da gledaju spotove i komentarišu ih uz karakteristične uzvike “cool” ili “This sucks!”.
Ovaj serijal je emitovan u 8 sezona od 1993. do 2011. godine, a 1996. godine objavljen je i animirani film pod nazivom “Beavis and Butt-Head Do America”.
U nedavnom razgovoru za Radio Times, Majk Džadž je izjavio: “Možda će i biti igrani film jednog dana”. Džadž je dodao da nema ideju ko bi mogao igrati ovaj poznati duo, ali je sugerisao da bi do sada Bivis trebalo da bude beskućnik.
Majk Džadž trenutno doživljava veliki uspeh sa serijom “Silicon Valley”, koja se emituje od 2014. godnie na HBO-u.




https://www.youtube.com/watch?v=rKKNBbBopoY

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Uskoro bismo mogli gledati “A Riddle of Steel”, prvi dokumentarac o Conanu Barbarinu

Conan Barbarin je bez ikakve sumnje jedan od najpoznatijih fantasy likova, bilo to u literarnom ili filmskom svetu. Robert E. Howard stvorio je lika koji je, osim romana i priča u kojima je začet, prešao filmove, stripove, animirane serije, video igre, RGP-ove… A uskoro nas čeka i još jedan nastavak originalnog filma (iako se o onom prethodnom nastavku zapravo gotovo uopće ne priča pa ga i mi možemo ignorirati).

Naš najdraži barbarin teško da će u skorije vreme biti zaboravljen, a jedna od stavki koja to potvrđuje je i izrada dokumentarca “A Riddle of Steel: The Definitive History of Conan the Barbarian” u kojem će se proći kroz sve vezano uz tog kultnog lika. Tako će se moći saznati nešto o njegovim počecima kao i razvoju do danas, ali bez sumnje će takođe dosta vremena posvetiti i ljudima koji su stajali iza nekih adaptacija.

Na filmu rade kanadski filmaši (Mark Hussey, Isaac Elliott-Fisher, Randall Lobb) koji nažalost još uvijek nisu našli distributera tako da je datum izlaska dokumentarca još uvijek nepoznat.

Ipak, do toga će bez ikakve sumnje doći pa ako vas “A Riddle of Steel” baš zanima preporučamo da povremeno bacite oko na njihovu stranicu u nadi da će se konačni datum ipak pojaviti.

Dotle, pogledajte video koji nam je pripremio taj kanadski tim.



https://vimeo.com/122240718



izvor filmopis
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Dobijamo li novog Betmena? Zek Snajder ima ludu ideju

Iako za Bena Afleka nema zime što se tiče angažovanja u DC Univerzumu, svi znamo da on nije ni prvi ni poslednji Betmen koji se pojavio na velikom ekranu.

Reditelj Zek Snajder odavno ima veoma interesantnu ideju o tome ko bi mogao biti novi maskirani osvetnik, u nekom narednom projektu, koji bi se potpuno razlikovao od svih dosadašnjih.

Još tokom snimanja ostvarenja “Watchers”, 2009. godine, Sanjder je imao zamisao po kojoj bi Džefri Din Mogran igrao mračnijeg Betmena od ovog koji je trenutno aktuelan.

Da bi vam situacija bila malo jasnija, vratićemo se u 2009. godinu, kada je ekipa filma “Watchmen” pravila promociju filma u Australiji.

Na jednoj od pres konferencija Snajder je u priči sa Morganom rekao kako je njegov san da snimi Betmen verziju Frenka Milera.

“Ti bi bio sjajan Betmen”, seća se Morgan reči reditelja.

Sada shvatamo da nije slučajan odabir Džefrija Dina Morgana kao Betmenovog oca, Tomasa Vejna, u filmu “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

Snajder je, izgleda, zamislio dublju priču još godinama ranije, a sada je na studiju da odluči da li će postojati novi, alternativni, Betmen projekat.

Naime, u stripu DC Comics-a, Flashpoint, Fleš putuje nazad kroz vreme kako bi spasao svoju majku od ubistva, što pokreće “efekat leptira”, gde je čitav vremenski tok poremećen i budućnost se menja.

U takvom izmenjenom Unverzumu, Tomas Vejn je taj koji oblači Betmenov kostim, dok Marta, njegova supruga, a Brusova majka, poludi i postaje Džoker, jer je za vreme pljačke koja se događa u mračnoj ulici, mali Brus Vejn taj koji je ubijen.

“Možda me je Snajder angažovao zbog ovog cilja. Na svu sreću, DC može sve ovo da shvati i napravi i za par godina mogu se vratiti i snimiti Flešpoint Betmena. Voleo bih to. To bi bilo sjajno”, rekao je Džefri Din Morgan.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.116
Postoji vec animirani film te sadrzine. Postoji cak i u seriji Flash i cak se i zove "Flashpoint Paradox". A za njih bi pun pogodak bio da otpuste Snajdera da ne unistava vise DC filmove. Taj "Watchmen" (koji je ironicno sada deo veceg DC univerzuma sa sve Betmenom, Supermenom i ostalima) mu je mozda i najbolje o superherojima sto je radio i cak je i tu ispao srednje dobar sa kritikom i blagajnama.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Kventin Tarantino priprema misteriozni projekat o filmu tokom 1970-tih

Pre skoro godinu dana smo mogli gledati poslednji film u nizu reditelja Kventina Tarantina, krimi vestern “The Hateful Eight”. Naredni projekat koji je okupirao njegovu pažnju govori o istoriji filma, a obuhvata period tokom 1970-tih.

Tu svoju preokupaciju otkrio je gostujući na Lumijer festivalu u Lionu, održanom od 08. do 16. oktobra, a intervju je objavljen i na zvaničnom sajtu festivala. Reč je o retrospektivnom programu o 15 filmova nazvanom “1970.”. Ovaj projekat istražuje ključnu promenu u filmskoj istoriji u periodu koji je Tarantino nazvao “The New Hollywood”.

Neki od filmova koji su obuhvaćeni su “Butch Cassidy and the Sundance Kid”, “M.A.S.H.”, “Five Easy Pieces” i “Beyond the Valley of the Dolls”.

Interesovanje za ovaj period u razvoju filma, kod Tarantinoa, javio se nakon što je pročitao knjigu Marka Harisa, “Pictures of a Revolution”, u kojoj se pretpostavlja da se “New Hollywood” pojavio 1967. godine. On je prokomentarisao: “Ono što on brilijantno dokazuje je to, da je krajem 1967. novi Holivud već pobedio, ne znajući to, a stari Holivud je već bio izgubio, ne znajući to. Onda su se stvari ubrzale i 1970. novi Holivud je prestao da postoji. Ja sam želeo da identifikujem za sebe samog kada je revolucija poražena i ja se tačno sećam filmova koje sam gledao te godine, kao sedmogodišnjak. To je veoma specifičan pejzaž filmova u mojim mislima”.

Njegov fokus nije samo okrenut ka najboljim filmovima iz tog vremena, već je u potrazi za najinteresantnijim. Tarantino je proveo četiri godine istražujući taj period, a šta će, zapravo, proizaći iz ovog projekta ni on sam još uvek nije siguran. Možemo očekivati knjigu ili možda dokumentarni film, ostaje da vidimo šta će osmisliti.

izvor prolog

  Zvaće se Svi filmovi koje sam pokrao. Ili još bolje, Sve ono što nisam stigao da pokradem ali imam kad jer sam još uvek mald Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 406 407 409 410 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:02:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.